PR článek

Dezert pro vaše smysly – Rosa Loukoum

Vůni si můžeme představit jako ženu, jsou nerozlučně spjaté, jedna umocňuje druhou. Rosa Loukoum je neodolatelná, ale není to divoká svůdnice, spíše něžná, ale silná kráska, turecká tanečnice ve stříbřitém kostýmu. Vůně Rosa Loukoum, kterou vám chceme představit, je inspirovaná chutí a zejména vůní tureckého dezertu, který znáte zřejmě pod názvem Turkish Delight. Je potěšením pro smysly – vyvolává chuť a těší náš čich. Půvabně sladká, lehká, ale intenzivní, plná cukrových závějí a růžových okvětních lístků – taková je.

Vy se do této vůně můžete zcela zahalit díky několika výrobkům – je to především parfémovaný olej, dlouhotrvající, hypoalergenní a v praktickém balení. Malou lahvičku s sebou můžete mít kdykoliv, aniž by překážela. Použít můžete také klasickou toaletní vodu, nebo jemnou parfémovanou vodu bez alkoholu a parabenů ideální pro osvěžení po sprše nebo koupeli. Nechybí ani koupelová pěna a tělový krém, které z vás udělají opravdovou bohyni vůní a hebké pleti. Koupelová pěna obsahuje výtažky z měsíčku lékařského a tělový krém o pleť pečuje díky máslu karité, makadamovému oleji a oleji z meruňkových ja­der.

Vůni na náš trh přináší parfumerie el nino, která značku Frais Monde dováží do České republiky a dalších evropských zemí. Ve svém e-shopu nabízí více než 50 parfémovaných olejů a 20 toaletních vod. V portfoliu značky potěší zejména milovníky gurmánských vůní čtyři vánoční lahůdky – hřejivá vanilka Vaniglia, energizující a opojná mandarinka Mandarino Nero, veselá kokoska Cocco a již zmíněná turecká cukrová kráska Rosa Loukoum.

Užívejte si nádherné adventní období a neváhejte se naplno ponořit do chutí a vůní.

Více o značce Frais Monde najdete na www.fraismonde.cz.

Široký sortiment produktů najdete na e-shopu www.parfemy-elnino.cz.

Nejčtenější