Vyhlazená pleť bez botoxu? Česká značka vsadila na nanotechnologii

Nová česká značka vyvinula kosmetiku, které omlazuje pleť pomocí nanovláken. Jak fungují nanotechnologie v pleťovém krému? Účinkují lépe než dosavadní moderní kosmetika?

* Nová česká značka sází na vědu a inovace. Zdroj: iuvenio.com

Mladistvý vzhled bez injekcí?

Česká značka Iuvenio chce ženám ubrat vrásky pomocí nanotechnologie. Ta proniká přímo do pokožky a má násobně větší účinky než klasické krémy proti stárnutí. Za vznikem značky stojí lékařka Helena Hlaváčková a její tým, který vyvíjí kosmetiku s použitím nanotechnologií několik let.

Prvním kosmetickým počinem Iuvenio je nanovláknové sérum. To dokáže proniknout přes přirozenou kožní bariéru a vyhladit vrásky například na čele nebo kolem očí. Účinky mají být srovnatelné s botoxem.

Značka Iuvenio momentálně nabízí šest kosmetických pomocníků. Nejdráž vás vyjde zmiňované nanovláknové sérum, a to 1 550 Kč, což je cena srovnatelnou s klasickými značkovými krémy. Výrazně dostupnější je například aktivní hydratační krém za 370 Kč a pleťové a oční sérum za 190 Kč.

Kosmetiku Iuvenio koupíte přes její oficiální e-shop v Česku a na Slovensku. Značka plánuje spustit web v anglickém jazyce a postupně expandovat do dalších evropských zemí. Nanotechnologie zkrátka mají velký potenciál i v kosmetickém světě, Helena Hlaváčková tedy očekává výrazný zisk.

Vyzkoušeli byste nanotechnologii v krému?

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny a minimalistické řasenky. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Váš příspěvek

Nejčtenější