Vyzkoušené novinky: Cukrové opojení, maska na vlasy a třpytivý olej

Nové cukrové peelingy od Ziaja lákají svými vůněmi, MAC předvedl zimní třpytivou limitku a Clarins mě nadchl olejem na rty. Co jsem v prosinci testovala a jak to dopadlo?

Zdroj: redakce Arome.cz

Cukrové tělové peelingy 1/7

Ziaja představila nové cukrové peelingy. Čokoládové vůně v zimě zahřejí. Vedle nich jsem si oblíbila i pomerančovou variantu, která voní jako čerstvě vymačkaný džus. Zrníčka jsou jemná, takže peeling můžete používat i několikrát do týdne. Za 149 Kč příjemná a voňavá péče.

Zdroj: redakce Arome.cz

Vyživující maska na vlasy 2/7

Jednorázová maska ikoo připomíná papírový turban. Upevníte ji jedním lepítkem a pak s ní dvacet minut relaxujete (v případě naší Andy tancujete po bytě). Maska drží na hlavě poměrně hezky a po aplikaci jsou vlasy lesklé a pocitově i pevné, což teď v chladném počasí oceňujeme.

Zdroj: www.instagram.com/foamie_official

Tuhý šampon 3/7

Pokud rádi cestujete, mohla by se vám líbit novinka od značky Foamie. Jde o tuhé šampony, které nezaberou místo a vydrží až na 25 umytí. Na výběr jsou 3 varianty: pro suché, poškozené a také pro citlivé vlasy a pokožku hlavy. V balení najdete i praktickou síťku. Trochu retro, nemyslíte?

Zdroj: www.instagram.com/pupamilanoceskarepublika

Pupa s růží 4/7

Limitka rozjasňovače a očních stínů Rock & Rose nás zaujala především svými obaly s nášivkou. Nicméně i odstíny vypadají lákavě. Nejvíce mě baví právě růžovo-zlatý rozjasňovač, což je vlastně u Pupa Milano taková sázka na jistotu. Odstín i výdrž jsou skvělé.

Zdroj: www.instagram.com/clarinsofficial

Třpytivý Clarins 5/7

Letos jsem si poprvé pod stromeček koupila i něco pro sebe. Olej na rty v odstínu Berry se třpytkami mě nalákal natolik, že jsem hned žhavila internet. Tam ale byl beznadějně vyprodaný. Nevzdala jsem to a běžela do nejbližší parfumérky, kde jsem ukořistila poslední kousek. Juchů!

Zdroj: www.instagram.com/rendyordinarylife

Božský rozjasňovač 6/7

MAC vsadil v nejnovější edici Shiny Pretty na stříbrné obaly. Stejně jako loni nabízí překrásný rozjasňovač, oční stíny a rtěnky. Oční stíny mě nechaly v klidu, rozjasňovač se mi ale líbí moc. Co na kolekci říkáte?

Zdroj: redakce Arome.cz

Pudrové stíny Artdeco 7/7

Pudrový stín od Artdeco nás baví hlavně kvůli překrásnému odstínu. Ani samotná tyčinka není k zahození a překvapilo nás, jak jednoduše se s ní pracuje. Houbička nanese zlatavý prášek s leskem, navíc bez opadaných třpytek pod očima. Super rychlá varianta hlavně pro ty z vás, které ráno spěchají a honí každou minutu.

Váš příspěvek
Úsměv-prosím 9.1.19 19:37

Jééje, ty oleje na rty vypadají skvěle! Já jsme mívala kdysi oleje od YSL, ale dost mě zklamaly, protože vysušovaly rty :/ Tuhý šampon bych teda na vlasy nedala :D Ale ta maska mě dost zaujala, vyzkouším!

Nejčtenější