Namíchejte si vlastní šampon a koupelovou sůl od Manufaktury

Manufaktura hledala způsob, jakým se přiblížit svým zákazníkům. V nádherných prostorách prodejny u Staroměstkého náměstí proto vznikla zážitková laboratoř. My ji vyzkoušely a vy můžete také!

* Zážitkové centrum v krásném prostředí

Co všechno můžete v Zážitkové laboratoři zažít?

Otestovaly jsme rovnou 2 ze 3 workshopů, které Manufaktura Experience nabízí. Během příjemného dopoledne jsme si vytvořily vlastní šampon a koupelovou sůl. Mimo to si v zážitkovém centru můžete vyrobit vlastní originální šperk. Program a prostory se perfektně hodí na dámskou jízdu, rozlučku se svobodou, nebo na dětskou oslavu.

Výroba šamponu je čirá alchymieVýroba šamponu je čirá alchymie

Vítejte v oáze klidu uprostřed Prahy

Celý kurz jsme začaly prohlídkou nově zrekonstruované prodejny na Praze 1 v Melantrichově ulici, ve které kromě kosmetiky od Manufaktury najdete i tradiční české hračky a doplňky. U kávy nás manažerka zážitků Denisa seznámila s historií značky a se spoustou zajímavostí, které za vytvořením oblíbené kosmetiky stojí.

Jak bude voňět váš šampon si zvolíte sami?Jak bude voňět váš šampon si zvolíte sami?

Je libo pivní šampon nebo sůl do koupele?

Poté následovala kreativní část workshopu. Dostaly jsme základní bázi pivního šamponu a mohly si samy zvolit, jakou bude mít parfemaci a výslednou barvu. Ikonický pivní šampon jsme si tak namíchaly přesně podle našich představ. Nejvíce u nás zabodovala vůně meduňky a růže. Proběhla i malá ochutnávka piva, ze kterého se právě pivní řada vyrábí.

Hraní na alchymistky nás bavilo natolik, že jsme si vytvořily i vlastní koupelovou sůl. Do těchto směsí se perfektně promítla naše nálada. Převažovala uklidňující sůl plná levandule a éterického olejíčku a mix s vůní jehličí.

S kosmetikou jsme si nikdy nebyly bliž

Manufaktuře se povedlo přiblížit svým zákazníkům na jedničku. Kromě nádherné vlastnoručně vyrobené kosmetiky, jsme si odnesly i spoustu zajímavých poznatků o značce. Zážitková laboratoř je skvělým místem na rozlučku se svobodou i oslavu. Prostory se dají pronajmout také pro zážitek na míru jako byl třeba náš teambuilding.

Koupelová sůl se rozpustila v našich vanách ještě ten denKoupelová sůl se rozpustila v našich vanách ještě ten den

Podívejte se, jak to v Zážitkové laboratoři vypadá:

Užijte si kreativní chvilku v Manufaktura Experience i vy »

Autor: Natálie

Kosmetický nadšenec, milovník sladkých parfémů a právě v boji za hezčí pleť. Hledá neustále kosmetické svaté grály, které už na poličce zůstanou.

Témata článku

Váš příspěvek

Nejčtenější