Zabiják vrásek i šupinek. Je krém Frei öl opravdu tak účinný?

Denní krém Frei öl Anti Age Hyaluron Lift slibuje vyživení pokožky, hydrataci a zjemnění vrásek. Se svou suchou a silně citlivou pletí ve středním věku jsem ideální kandidát na otestování. Jak funguje?

* Pečlivě otestováno.

Velké plus: Žádné parabeny ani silikony


Frei öl je německá značka zabývající se přírodní kosmetikou. Vyzkoušela jsem už tělové oleje, se kterými jsem spokojená a nyní se mi dostal do rukou pleťový krém proti vráskám. Stejně jako všechny ostatní kousky této značky neobsahuje parabeny, barviva ani silikony a není testovaný na zvířatech. Přesto je lehce parfémovaný, což poznáte ihned po otevření díky jemné vůni.

Krém je hutnější, na zimu tedy ideální. Používám ho spíše na noc po odlíčení, protože chvilku trvá, než se zcela vpije do pokožky. Stačí namazat jen velmi slabou vrstvou, aby pleť nebyla mastná. Výhodou je, že nedráždí pleť a při dlouhodobém používání se pokožka méně loupe a nemá sklony k červenání. Zda potlačuje tvorbu vrásek, zatím nemohu posoudit, ale přijde mi, že pleť vypíná.

Suma sumárum: Denní krém Frei öl Anti Age Hyaluron Lift vesměs plní, co slibuje. Pokud máte mastnější pleť, raději bych dala přednost méně hutné konzistenci, pro citlivou a suchou pokožku je skvělý.

Podívejte se také na další kosmetické kousky Frei öl »

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Váš příspěvek
Lili1105 18.12.19 13:27

" Zda potlačuje tvorbu vrásek, zatím nemohu posoudit, ale přijde mi, že pleť vypíná."

„Denní krém Frei öl Anti Age Hyaluron Lift vesměs plní, co slibuje. “

Tieto dve vety idú proti sebe. Pokiaľ krém nepoužívam na toľko dlho, aby som ešte nemohla posúdiť či naozaj funguje, tak nemôžem napísať vyjadrenie, že spĺňa čo sľubuje, nakoľko to nemôžem ešte vedieť.. :think:

Bolo by lepšie niečo odskúšať v dostatočne dlhom čase a potom písať takéto články a dávať vyjadrenia.. Toť môj názor ;-)

Nejčtenější