Zářijové parfémové novinky: Neotřelé tóny vůní a bláznivé flakony

Paprsky pomalu končícího léta i první podzimní padající listí. I takové pocity se vám vybaví při přičichnutí k parfémům mířících na pulty obchodů v září 2017. Jejich tvůrci se tentokrát snažili upoutat nejen neobvykle propletenými tóny vůní, ale také výraznými flakony, kterých si snad ani nelze nevšimnout.

Anna Sui Fantasia


Proč se probouzet z krásného snu, když nemusíte? Fantasia vás přenese do kouzelného království zahaleného tajemstvím a radostí. Jemné a romantické květinové tóny v srdci s vynikající malinovou pralinkou perfektně ladí s něžným růžovým pomelem a růžovým pepřem. Zlatý cypřiš a himalájské cedrové dřevo naopak dodávají extravaganci a ženskost. Fantasie dostává svému jménu díky elegantnímu flakonu se zlatou figurkou jednorožce, lákajícího k objevování neznámého.

Mandarina Duck Let’s Travel to New York


Milovníky cestování tentokrát Mandarina Duck přenese do města, které nikdy nespí. Květinově ovocná vůně vás překvapí svou svěžestí, která představuje bezstarostnost při objevování nových dálek. Razítko se Sochou svobody uvnitř zdobící flakon hravost vůně jen doplňuje. Ponořte se do tónů italského citronu, bergamotu a zeleného jablka a objevte v sobě skrytou nespoutanost.

James Bond 007 for Women III.


Nebezpečně přitažlivá, divoká, odvážná a neuvěřitelně sexy. James Bond se nespokojí s ordinérností. Proto je i jeho poslední vůně plná orientálně květinových komponentů. Tóny exotického ovoce v čele s papájou a ananasem pak doplní celkovou provokativnost.

Terry de Gunzburg Délectation Splendide


Zhmotněný paprsek světla a požitek pro vaše smysly. Tak popisuje Terry de Gunzburg novou vůni, která je ztělesněním luxusu. Ocitněte se na slavnostním banketu a zahalte se do vůně sladkého orientu s příměsí marocké růže, gurmánské vanilky z Madagaskaru a špetky indonéského pačuli.

Ariana Grande – Moonlight


Světlo měsíce připomíná už samotný flakon s blyštivým holografickým kabátkem ozvláštněným rozpustilým plyšovým doplňkem. Nová vůně vyjadřuje zpěvaččin optimistický pohled na svět a radost ze života, kterou podpoří šťavnaté ovocné tóny snoubící se se smyslnou vanilkou a krémovým santalovým dřevem. Mladistvost pak vyjadřuje oblíbený marshmallow v kombinaci s čerstvou pivoňkou.

Které vůně zaujaly vás a chystáte je vyzkoušet? Svěřte se do komentářů.

Autor: Eliška

Make-up byste na její poličce nenašli, zato bez svěží květinové vůně nedá ani ránu. Stejně tak neodolá neustálému zkoušení novinek ze světa přírodní kosmetiky.

Váš příspěvek
Ingrid 02.09.17 08:59

A pak,že to nejde,takovéhle články o novinkách vítám :palec: Protože mám černého 007,tak jsem zvědavá na jeho fialového bráchu.

Příspěvek upraven 02.09.17 v 09:00

Nejčtenější