Značka Lancôme představila novou vůni Idôle

Oblíbená francouzská značka Lancôme přináší nový dámský parfém Idôle, který symbolizuje úspěch, sílu a nezávislost.

Každý parfém značky Lancôme je něčím výjimečný. Jinak tomu není ani u nejnovějšího kousku, jehož tváří je herečka a zpěvačka Zendaya. Na první pohled zaujme svým tenkým flakonem, který zvýrazňuje zlaté rámování. Uvnitř se nachází čistá chyprová vůně s tóny růže, jasmínového květu a bergamotu.

Nová vůně Idôle byla před několika dny představena v prostorách pražské restaurace Bastion a přilehlých zahradách. Slavnostní události se zúčastnily i známé tváře, například Martina Pártlová, Tereza Budková, Sára Sandeva a mnohé další.

Jaký parfém od značky Lancôme máte nejraději?

Tváří nového parfému je americká hvězda Zendaya. Zdroj: Profimedia.cz.Tváří nového parfému je americká hvězda Zendaya. Zdroj: Profimedia.cz.

Autor: Martina

Dekorativní kosmetiku vybírá velmi pečlivě s ohledem na citlivou pokožku. Miluje výrazné rtěnky a jemné oční stíny. Velmi ráda objevuje novinky z oblasti dekorativní i pečující kosmetiky.

Témata článku

Váš příspěvek
alibi 12.9.19 23:30

je fakt, že z papírku bych ji neměla potřebu zkoumat. bylo štěstí, že jsem zkusila na kůži a pak si řekla o vzorek

Nelly 918 12.9.19 23:12

Já tam tedy žádnou hrušku nenachází ač se snažím sebe víc, vnímám pouze růže od počátku do konce, občas trocha mě milého bergamotu a ten jasmín tam v závěru vůně cítím také. Ale všechno je takové nijaké, ničím zajímavé, dechberoucí - prostě nuda nuda nuda…
Flakon je opravdu krásný, výdrž a siláž dobrá, ale tím to pro mě hasne.

alibi 12.9.19 22:51

ten flakon ani reklama se mi nelíbí, a k vůni mi nesedí, ale vůně se mi líbí. není nijak burcující ani dechberoucí, jen je prostě příjemná. a mladým děvčatům a éterickým typům bude určitě slušet. jen nechápu to „růže, jasmín, bergamot“ a přirovnávání k přeslazené la vie est belle, o kterých tu mluvíte, protože je tam spíš hruška, kvítky, jemný pudr a ledové pižmo, trochu dřev - ale nic podobného syntetickému cedropižmu, spíš mi připomněla něco ze základu arabek evropského typu. výdrž má skvělou, do prostoru jde obstojně. a na začátku má i drobný vývoj - pro můj nos je lepší ta pozdější fáze.

Aleau 12.9.19 17:59

Jen další obyčejná vůně typu La Vie Est Belle pro tuctové ženy. Nic víc, nic míň.

Ingrid 12.9.19 17:49

Hm, moc pěkný flakonek, vůně nic nového pod sluncem a já jsem Muglerovo děvče, můj favorit to nebude, ale ocenila bych nějaké osobní názory a zkušenosti, spíš než informace o tom, která hvvězdička byla na uvedení vůně.

Kjitka 12.9.19 16:49

naprosto zbytečná vůně…nic nového…
a ta herečka, typu Megan? podpásovka…

Nelly 918 12.9.19 15:38

Ozkoušeno ze vzorku i na prodejně a nezaujala. Není ničím vyjímečná, snad jen flakonem a dobrou výdrží. Vůně jako taková mi přijde tuctová - další variace růže, jasmín, bergamot, kolikrát už to tu bylo…Navíc mi přijde taková lineární, nijak se nevyvíjí, nemění, je od počátku do konce skoro stejná - hodící se do dnešní doby, své příznivce určitě mít bude.

jerry 12.9.19 13:41

Tohle všechno si lze přečíst v propagačních materiálech.
Nějaké VLASTNÍ dojmy by nebyly (vůně je k vyzkoušení v parfémových řetězcích už několik týdnů)?

Přidat komentář

Nejčtenější