*LÉKOŘICE

andry 16.10.11 22:46

*LÉKOŘICE

Čichám si k zápěstí, na kterém mám LPRN1 a fascinuje mě v té vůni ta lékořice. Znáte ještě další vůně, kde je lékořice cítit? Mě napadá ještě Jeux de peau, ale to není ono..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

la.reina 16.10.11 23:34

Kterékoliv z jablek od Lempické je pro mě vražedně lékořicové.

Pak mě napadá ještě Herméssence Brin de réglisse, Guerlainova AA Laurier Reglisse (tam mě ta lékořice poměrně dost mrzí, raději bych jenom ten vavřín) nebo Eau de Réglisse od Caronu.

Tigra 16.10.11 23:45
la.reina píše:
Kterékoliv z jablek od Lempické je pro mě vražedně lékořicové.Pak mě napadá ještě Herméssence Brin de réglisse, Guerlainova AA Laurier Reglisse (tam mě ta lékořice poměrně dost mrzí, raději bych jenom ten vavřín)

Ani v jedné z nich ji pořádně necítím. Taky ji nemám ráda, tady mi nevadí. Lempicka dtto - smrt.

andry 16.10.11 23:49

ještě jsem si vzpomněla, že cítím lékořici v Jasmin Noir (po rozvonění) a ve Slonovi (v kombinaci s vanilkou, ufff…)
jablka dobrovolně vynechávám, to „základní“ mi stačilo, na ostatní mrknu :)

MS61 17.10.11 12:49

Z pánských Cravache (R. Piguet, reformulováno).

Michal

albeni1 17.10.11 14:44

Blv Eau de parfum II, cítím ji tam dost zřetelně.

MS61 17.10.11 21:36

Ještě jsem zapomenul na Eau de Gloire // PdE. Je reformulované Cravache malinko podobná, unisexová a je tam také stopa lékořice.

Michal

macska 18.10.11 15:37

1725 Casanova. Levandulovo lékořicový pendrek.

la.reina 18.10.11 19:58
Tigra píše:
la.reina píše:
Kterékoliv z jablek od Lempické je pro mě vražedně lékořicové.Pak mě napadá ještě Herméssence Brin de réglisse, Guerlainova AA Laurier Reglisse (tam mě ta lékořice poměrně dost mrzí, raději bych jenom ten vavřín)
Ani v jedné z nich ji pořádně necítím. Taky ji nemám ráda, tady mi nevadí. Lempicka dtto - smrt.

Fakt? 8-o No to máš teda kliku - já ji prostě nesnesu a vyčenichám ji všude. „blinkající smajlík“ A nejvíc mě mrzí v té AA, protože tak krásný vavřín jsem jinde nenašla… :-(

Zuuus 20.10.11 10:10

Lolita Lempicka Lolita Lempicka alebo Diesel Loverdose.

Kamila01 21.11.11 18:41

V Lolitě Lempice je tolik lékořice, že je pro mě nenositelná.

RainyWeather 21.11.11 19:14

Copak klasická Lolita - tam to ještě jde. Ale Minuit Noir, to je vražedná porce lékořice.

Zjistila jsem, že lékořici sice mám ráda,a le v parfémech jí nemůžu. Ráda jí mám jen v Un Bois Vanille.

bagheta 21.11.11 19:22

V klasické Lolitě mi ten pendrek vadí (přestože jedlý pendrek miluju, je to moje skoro nejoblíbenější sladkost :lol: )…nádherná lékořice je podle mého názoru ve Slonovi - v kombinaci s ostatníma surovinama fakt lahůdka :twisted: !!!…Mám dojem, že jsem lékořici cítila i v In Black, ale už si jeho zkoušku vybavuju matně :think: …každopádně vím, že se mi nelíbila

beliala 21.11.11 22:22

Ja som ju cítila aj Midnight Poison a najnovšie je dosť lékoricový Diesel Loverdose.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama