★ Vaše voňavé rozmařilosti ★

Anonymní 4.8.17 20:37

★ Vaše voňavé rozmařilosti ★

Jakože tady všichni jedeme v parfémech v množství větším, než malém, je jasné, to už rozmařilost není.
Mne by zajímalo, co ale považujete za rozmařilost už i vy; rozmařilost, vybočující z toho normálního života Aromačky.

U mne je to třeba nákup starých drahých flakonů z 80. let. Mně se ty osmdesátkové vůně vůbec nelíbí, nenosím je a nebudu. Ale neodolám…

Pak třeba keramická vonítka do kabelek, šátků. Neváhám je nastříkat tím nejdražším, co mám.

Nebo čalounění v autě. Postupem času jsem začala pohrdat odstřiky, vadí mi, že vůně je jiná po přelití, vadí mi, že se nedají skladovat…a nedokážu je nosit Umím se navonět jen originálním dlakonem. Jednu dobu jsem odstřiky nakupovala jak blázen a teď je teda používám na vonění čalounění v autě - exkluzivky Chanel, Iris Ganache, Liú, italské nichovky, č. p. Shalimar…je mi to jedno, na sebe to nedám, tak co s tím? Když se mne někdo zeptá „co ti tady tak hezky voní?“, tak řeknu „nějaký no-name stromeček od benzínky z Německa“ - tohle by nikdo nepochopil, ono je jim divné už to, že to stříkám za ty prachy na sebe. :D

Nebo třeba vůně do vysavače: máme Scoobu (mokré vytírání), nesmí se tam používat chemie, jen voda, příp. lžíce octa. Ale já prostě MUSÍM… :D

Co vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Beverly 5.8.17 12:21

Já mám doma plyšového krtka do náruče a toho polévám pořád. Navíc je to takový domácí testřík - když manžel řekne, že dneska krtek hezky voní, vím, co mu můžu pořídit, protože jinak to někdy krutě neodhadnu… :-D

Anonymní 5.8.17 12:28
@Beverly píše:
Já mám doma plyšového krtka do náruče a toho polévám pořád. Navíc je to takový domácí testřík - když manžel řekne, že dneska krtek hezky voní, vím, co mu můžu pořídit, protože jinak to někdy krutě neodhadnu… :-D

Ježiš, to zní skoro eroticky..... :oops: :oops: :oops: :cert: :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
Beverly 5.8.17 12:41

No ono je to spíš tak, že když se navoním jednou vůní, už mi je líto, že se na mě nevejde druhá (třetí..), tak hledám náhradního nositele :klaun:

Danilejka 14.8.17 12:45

@Beverly mám stejný „problém“. Nejraději bych parfém měnila několikrát denně, podle toho, jak se mění nálada. Ale když na sobě mám nějaký držák, těžko ho později přestříknout něčím žádostivějším :-)

@Romana Frangipani.cz znám ten pocit navoněn se z flakonu a nebo z odstřiku. To člověka tolik netěší. Vůně z flakonu je pomalu rituální obřad :andel:
Já jsem nyní ve fázi nakupování odstřiků. Být na mateřské je řehole. A tak si raději, ač ne úplně ráda, koupím tři čtyři odstřiky, než flakon jedné vůně.
Pak ještě rozlišuji, jestli mi stačí odstřik, a nebo stůj co stůj musím mít celý flakon. Někdy je to celkem boj :-D

Anonymní 14.8.17 19:26

@Danilejka Rozumím. Já jsem na MD začala s Arome a největší ctižádostí pro mne bylo připojit se k medvědovi Prady a to jsem netušila, jak voní. Jen jsem potřebovala být insider ve společnosti dospělých. :D
Jdu se podívat po tom příspěvku,dodnes si ho pamatuju. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Hailstone 15.8.17 13:57

Že jsem zlikvidovala několik hodně drahých flakonů v kabelce,když jsem je tahala s sebou na večírek a ráno jsem zjistila, že už vůni nemám. A to jsem měla v kapsičce v refanu nějaký jiný odstřik, to je úplně normální. Ale přiznat nemůžu, že jakmile jsem jednou uviděla a ucítila vůni Promesse de l`Aube MDCI , tak ji mám v tužebníku a někdy si ji pořídím, ať to stojí , co to stojí v tom nejnádhernějším flakonu. Teď jsem na rodičáku, ale jak začnu zase pracovat, tak po ní půjdu a nedám pokoj, dokud ji mít nebudu. Ovšem doma cenu nikdy nepřiznám.Mohla bych si ji koupit v tom obyč, ale to by prostě nebylo ono.

Biely kvet 15.8.17 14:10

@Hailstone Ak je vôňa taká krásna ako flakón, to musí byť pecka!

Hailstone 15.8.17 14:22

@Biely kvet Podobné vůně,o hodně levnější,bych mohla mít… 8-) :-)
Ale tohle byla láska na první pohled a přivonění, autor Francis Kurkdjian a to jsem hned vůbec nevěděla.Někam jsem si pro sebe poznačila první svou recenzi a reakci, asi tady do deníčku a už je pryč,bohužel pro mě. Bylo by zajímavé si to přečíst a nějak nepatřičné mi přišlo si ji objednat v tom flakonu bez bysty. Je to nádherná vanilka s nádherným jasmínem a rozmařilost opravdu veliká. Když jsem kdysi kolegyni řekla, že o ní uvažuji a prozradila jí cenu, tak ten výraz stál za to. No možná se někdy s mířím i s tou keramickou, ale zatím mám zálusk pořád na tu jedinou. 8-)
Jak jsou děti , je to težší .......

Váš příspěvek