24, Faubourg- Hermés

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
dusty 12.2.13 08:41

Moja najmilovanejšia, mám edp aj edt a používam ich súčasne. Ich odnože EAu Delicate sú tiež fajn, ale také akoby bezkrvné a a rozriedené.

• Citovat
  • Nahlásit
daluna 12.2.13 08:51

Tato vůně mě taky nadchla, není prvoplánová líbivka, chce to nechat rozležet, pak se ukáže jak je krásná.

Dominique 12.2.13 10:52

Ja som mala EdT, pekná, ale EdP je pre mňa to pravé, idem teraz na jar do nej, ked ju trošku nahreje slnko, je to nádhera, neviem sa vyčuchať a ani prípadné gúľanie očami v okolí ma neodrádza :srdce: :)

Dominique 12.2.13 10:53

A inak súhlasím s názormi vyšie, EdT je o niečo vydýchateľnejšia, pre začiatok určite fajn, ale potom už nestačí :)

74SLena 12.2.13 20:01

Z edp mě pokaždé rozbolela hlava a edt je nyní moje vůně pro hezké sny

Ef 15.2.13 16:26

Tak je to EdP, vzdycky strilim rovnou ostrejma :) Slepacek, dost riskantni. Prvni vterina c c c co je to? A pak - znam ji, dobre a duverne. Aha tak to je to co casto citim, co potkavam tady v ulicich! Je nadherna :srdce: Prezrala duzina pomerancu ale i nahorkla kura, jiskriva vyrazna oranzova, bily kvety mi vybuchujou pod nosem. Co jsem koukala na slozeni citim jeste vyrazne jarni hyacint, moji oblibenou kytku spojenou s detstvim a zahradou u babicky.

Vnimate ji jako zimni nebo na leto do veder? Asi jsem divna, uz se tesim az ji vyvencim k letnim satum, vezmu ji k vode :srdce:

Camellia 15.2.13 16:47

@Ef Já ji mám hlavně jako zimní, vánoční, slavnostní, protože prvně jsem ji měla v obobí Vánoc. Ale nosím ji během celého roku. Moje nej :D

Náťa66 15.2.13 17:28

@Ef
Rozhodně celoroční !
V létě vyzní úplně jinak, je ještě plnější, ale ne dusivá, k letním rozevlátým šatům (které já sice nenosím) si ji představuji úplně klidně.
Ale opravdu pozor, slabé nátury odpadávají :mrgreen:

zdena l 15.2.13 17:44

nevíte ,bývá někdy fauborg edt 100 ml tester levnější než 1200 ?

Náťa66 15.2.13 17:49

@zdena l
býval, ale už delší dobu je přes těch 1200,–, tedy sleduji jen Parfums, El nino, profi parfemy apod. renomované obchody

zdena l 15.2.13 18:28

@Náťa66 díky,na vuně parfemu je ted za 1209

Náťa66 15.2.13 18:50

@zdena l
Anebo si pohlídat xparfemy ŠH
Plná cena tam je 1390,–
K tomu ŠH + arome sleva :think:

barbucha 16.2.13 01:19

@Ef
Hezkej popis, a blahopřeju! :palec:
Krásná je celoročně...

• Citovat
  • Nahlásit
Daniela44 21.8.13 20:12

Prosím vás, můžete někdo porovnat obě koncentrace s EDP a EDT třeba Caleche, nebo First?
U Caleche i First se mi líbí víc toaletky, pro tu průraznou až ostrou původní vůni, která je sice i ve verzi EDP, ale tam je dost uhlazená, sladší, hustší a z nějakého důvodu na mojí kůži mají tyhle EDP kratší životnost i menší siláž.
Mám vzorek Faubourg EDP, přijde mi až medově sladká, pěkně hladká, cejtim jí ze sebe ale tak 3 hodiny a jsem zvědavá, jestli není toaletka stejný případ, jako ty dvě zmiňované. Že bych i ušetřila :)

74SLena 21.8.13 20:27

Na mě se nejlépe rozvoní po dešti. Ten vlhký vzduch s ní strašně dobře pracuje.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek