30.3. - DKNY Be Delicious Shine a Be Delicious Picnic in the

Ada 30.03.07 14:17

DKNY Be Delicious Picnic in the Park

http://ada.konicky.net/…uspicnic.jpg

Nový březnový přírůstek do rodiny Be Delicious je k dispozici jako eau de toilette (dámská) a eau de cologne (pánská). Obě stále voní po zeleném jablku, ale dámská je lehčí a svěžejší než originál a pánská je doplněná o citron a červený pomeranč.
Novinku už prý můžete očichat v Sephoře.

DKNY Be Delicious Shine

http://ada.konicky.net/…ousshine.jpg

O pár dnů starší novinka. Měla by také být k dispozici v Sephoře, výskyt v českých pobočkách ale nemám potvrzený.


Reklama

Lucka 02.04.07 22:08

DKNY Be Delicious Picnic in the Park jsem před pár dny očichala - snad je trochu svěžejší, lehčí a jemnější než ta původní, ale to hlavní zůstává - jablko, jablko, jablko. Milovnice tohoto ovoce budou asi spokojené. Zdá se mi ale, že rozdíl mezi těmi dvěma vůněmi je opravdu hodně malý.

Ada 02.04.07 22:37

Já jsem ho očichala dneska a právě jablka tam podle mě tolik není. Původní Be Delicious už si moc nepamatuju, ale řekla bych, že jsou si opravdu dost podobné. A v Pikniku je dost výrazně cítit tuberóza (v BD je taky, ale mám pocit, že tam nebyla až tak výrazná). Čichala jsem v Marionnaudu, takže nejen Sephora.

Lucka 02.04.07 23:44

Ada: to je zajímavé, pro mě je to čistě a jen jablko :/ nic moc rafinovaného

george007 11.04.07 15:30

Ta pásnká je úžasná..... :)

PetraSK Košice 21.05.07 19:53

Zase sa neviem prihlásiť…pre všetkých, ktorí majú radi DKNY Be Delicious odporúčam nový Adidas Pure Lighness - novú vôňu od Adidas, je v takom tyrkysovom obale. Čistá podoba, teda aspoň na mne a okrem toho tá cena :)), určite vyskúšajte

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama