5.4. - Clinique Happy Summer, Elizabeth Arden, Estée Lauder

Ada 05.04.07 19:08

Clinique Happy Summer Spray

http://ada.konicky.net/…pysummer.jpg

Letní verze vůně Happy má podobné složení jako originál, ale koncentrace je menší - výsledek by měl vonět svěžeji, výrobce ho popisuje jako „zářící, jiskřivou, jasnou citrusově květinovou vůni“. Složení: bílé květiny, západoindická mandarinka, zlatá magnolie a rudý grapefruit.

Elizabeth Arden Green Tea Tropical

http://ada.konicky.net/…eatropic.jpg

Nová verze zeleného čaje vyšla spolu s Green Tea Revitalize v březnu. Voní prý slunečně, vesele a vlhce. Návrhář vůně, Mexičan Rodrigo Flores-Faux chtěl složením vzdát hold ovoci z rodné jižní Ameriky a tak do složení zakomponoval liči, plod mučenky z Dominikánské republiky a pitaju (růžovo-zelený plod kaktusu, který bývá občas k vidění v našich supermarketech); dále zelený čaj, čaj Marco Polo a čínskou magnólii; a nakonec pižmo, mořské řasy a tropické ostružiny.

Elizabeth Arden Mediterranean

http://ada.konicky.net/…erranean.jpg

Kromě nových verzí zeleného čaje se EA v dubnu pochlubí zcela novou vůní Mediterranean („Středomořská“). Jako inspirace prý (opět) posloužila tvář Elizabeth Ardenové, herečka Catherine Zeta-Jones, která Středomoří miluje. Vůně by vás tam měla přenést, i když jezdíte na dovolenou na Slapy.
Složení prý budou dominovat „smyslné květiny a smetanově hebká dřeva“: šerbet z broskve, sicilská mandarinka, damašská švestka; wistérie, magnólie hvězdovitá, madagaskarská orchidej; santalové dřevo, pižmo, ambra. Složení evokuje spíš výraznější, až lehce orientální dojem, přestože flakon je modrý - možná ve vůni najdeme kapku starých dobrých červených dveří.

Estée Lauder Summer Fun

O kolekci Summer Fun (limitované, odlehčené, letní verze vůní Beautiful, Pleasures a Beyond Paradise) jsem už v novinkách psala, ale pro potěchu oka přikládám nový obrázek, tentokrát se všemi flakony:

http://ada.konicky.net/…uderfun2.jpg


Reklama

eva 25.05.07 15:36

kamarádka mi poslala parfemovaný papírový tester vůně MEDITERRANEAN (http://learnmore.elizabetharden.com/mediterranean/) a musím říct, že je to podařená novinka: jak vůně od E. Arden nepřirostly nikdy k mému srdci, tato bude jistojistě výjimkou. Vím, že papírek asi poněkud zkresluje, ale doufám, že ne zase moc:-) Opravdu zajímavá a příjemná vůně. Cítím z ní trochu v pozadí i nádech slanosti promísené se švestkou (v popisu to zní asi hrozně:-))/, ale ve velice příjemné podobě. Velmi (opravdu dost) vzdáleně mi připomíná Blue Rush for Her od Avonu (typově), ale v Avonu mi slanost výrazně vadí, tady je pojatá příjemně a uceleně, od E. Arden bych takovou milou vůni nečekala. Přestože nepůjde očividně o typickou citrusovou svěženku, mohlo by jít o zajímavý tip na léto:-)

eva 25.05.07 15:37

MEDITERRANEAN: z papírku jsem cítila ještě orchideje:-)

Ada 25.05.07 15:47

Na to jsem zvědavá, protože v Blue Rush se mi ten slaný tón líbí, i v Into The Blue (kde jen tak prolítne a ticho).

jolanka 15.07.07 00:41

Nová Eliazbeth Arden je úžasná , vlastním dva flakonky.U nás jsem ji ještě neviděla.Neobvyklá vůně, něco ze svěžesti, orientálnosti a taky ženskosti.

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama