8.5. - Cacharel Liberté

Ada 08.05.07 20:19

http://ada.konicky.net/…/liberte.jpg

Už jsem ji zmiňovala ve starých novinkách, ale našla jsem nové info, takže na doplnění: má jít o pomerančovou chypre inspirovanou francouzským dezertem, který se ochucuje pomerančovou kůrou, medem a kořením. Z kytek by měla dominovat frangipani a taky tam bude pačuli. Liberté už je k dostání na evropských letištích, v červenci bude v Asii a v srpnu v Americe. Jsem na ni fakt zvědavá, při představě pomerančové kůry a medu slintám - představuju si něco jako směs Noa Perlé, L'Instant de Guerlain a Tendre Posion - snad nebudu zklamaná :)


Reklama

katerinka 08.05.07 22:23

Očichala jsem ji na letišti,sladká pomerančová vůně obecná, pro mě. Milovnicím pomerančových vůní by se mohla líbit.

Nela 21.06.07 23:56

Já z Liberté zas pomeranč cítím jen na začátku /cca první dvě minuty/, potom je už jen poměrně dost sladká - ten dezert, to by mohlo být :) - rozhodně spíš na chladnější období. Zkusím se nad ní zamyslet hlouběji a něco sesmolit :)

JarkaNa 22.06.07 07:35

Já jí zkoušela včera, bylo teda hrozný vedro, ale líbila se mi a připoměla mi L. Lempičku. Já tam teda pomeranče moc necítila, spíš něco jako lékořici, ale možná to bylo tím horkem. Na zimu (čas vánoc) musí být krásná:o)) Budu o ní silně uvažovat, skvěle drží.

Ilooonka 03.07.07 12:54

Teda myslím, že Liberté je celkem bomba. Jen tak náhodou jsem ji vyzkoušela, aniž bych cokoli čekala, a musím říct, že jsem se pak do parfumérky vrátila a škemrala o vzorek (který opět samozřejmě neměli..). Drží neuvěřitelným způsobem a připadá mi, že konečně je na trhu něco jiného, než obvyklé letní svěženky. Vůně mi připomíná dovolenou, něco dobrého sladkého a prostě je úžasná..

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama