8.5. - Dior Homme, Paco Rabanne Ultraviolet, Naomi Campbell

Ada 08.05.07 16:30

Christian Dior Dior Homme Cologne

Dior Homme se ještě ani pořádně nezabydlela v regálech a Dior už vypouští novou verzi - svěžejší a lehčí Dior Homme Cologne. Ke kosatci, vetiveru a kůži přibyly citrusy, bergamot, tangerinka a módní pomerančový květ. Pokud nebude příliš přecitrusovaná, mohla by to být příjemně osvěžující varianta povedeného originálu.

Paco Rabanne Ultraviolet Summer Pop

http://ada.konicky.net/…ioletpop.jpg

Přestože už existuje x verzí Ultraviolet, u Paca mají pocit, že je to pořád málo a vydali pro jistotu na letošek další letní verzi. K dispozici je dámská i pánská a ze složení mám pocit, že se na to raději měli vykašlat a energii vyplácanou na vymýšlení letniček napřít do nějaké pořádné nové vůně. Dámská: růžový grapefruit, červený pepř, dlužicha (pravděpodobný překlad „coral flower“ - latinsky Heuchera cylindrica), osmanthus, santalové dřevo, vanilka. Pánská: ledový akord, grapefruit, zelený pepř, větvičník, cedr, ambra.

Naomi Campbell Cat Deluxe at Night

http://ada.konicky.net/…uxenight.jpg

Aby nebylo marnosti málo, Naomi Campbell vyplkne v červnu novou verzi Cat Deluxe. Složení: černý rybíz, hruška, exotické ovoce, brambořík, pivoňka, květ bavlníku, vzácná dřeva, ambra. Možná campbellky někomu voní, mně tedy ani trochu a z Cat Deluxe at Night mám strach. Až na ni narazím, určitě ji vyzkouším - snad mi neužere ruku…


Reklama

Samantha 08.05.07 17:07

Jé ten Rabanne má taky už dost s těmi limitkami. Já mám klasický Ultraviolet a ty ostatní jeho limitky ani neznám. Vždy mi přišlo hloupé, že si tu vůni třeba oblíbím a už jí pak neseženu. Tak koukám, že do té vůně nacpali i dlužichu. Musím si k ní čichnout, až pokvete, vůbec nevím, že voní.

eva 22.06.07 18:30

Paco Rabanne Ultraviolet Summer Pop: prosím, jaká je výdrž? Zkoušely jste? Letmo jsem ji sice vyzkoušela, líbila se mi. Žel absolutně nevím, jak drží, věnovala jsem se nezodpovědně jiným vůním, a tak to dopadlo :-(

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama