Aaach, pomoooc, už je to tady, už mě má Arome ve spárech...

katenka 21.11.11 16:23

Aaach,pomoooc,už je to tady,už mě má Arome ve spárech......

Když jsem o tom na začátku četla,že se to stane,jen jsem se smála…a už je to tady :lol: ..jsem tu každou volnou chvilku… :oops: ..a když není volná chvíle,tak si jí udělám :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

pipisek 21.11.11 16:45

Aspoň jseš mezi svýma :mrgreen: :lol: mezi stejně potrefenýma :potlesk:

evísek 21.11.11 16:47

Hlásím se taky mezi závisláky a vůbec se za to nestydím :mrgreen: Jak tu pár hodin nešmejdim, tak mám absťák :mrgreen: .

Bebina 21.11.11 18:35
katenka píše:
Když jsem o tom na začátku četla,že se to stane,jen jsem se smála…a už je to tady :lol: ..jsem tu každou volnou chvilku… :oops: ..a když není volná chvíle,tak si jí udělám :mrgreen:

No já jsem si musela Arome před rokem vyloženě zakázat :wink: , letos jsem sem opět zavítala, protože jsem pomáhala kamarádovi vybrat parfém a lítám v tom zas :roll: . Je to tu fakt nebezpečný :twisted:

katenka 21.11.11 19:12

To ano,souhlasím,taky to tak cítím :lol:

mirka81 21.11.11 19:49

Vysoce návykové :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tana1112 21.11.11 19:52

… a to kvůli tomu musí být založeno nové vlákno???

Lencza15 21.11.11 21:49
Tana1112 píše: … a to kvůli tomu musí být založeno nové vlákno???

Do kterého jiného vlákna bys to přidala? Nebyl by to jinde off topic?

jerry 21.11.11 21:55

Tlachárna přece… popř. nějaké téma v sekci pro začátečníky :think:

A podobné téma už tady bylo minimálně 2× (jen co já pamatuju).

Navíc do sekce, kde se mají řešit „připomínky, oznámení, administrační záležitosti atd.“ to zjevně nepatří…

Lencza15 21.11.11 22:05

Je fakt, že možná by se to víc hodilo v sekci Pro začátečníky. Ale jinak mi tohle téma nepřijde jako téma mimo, a navíc se nějaké minulé, podobně zaměřené, vlákno, dost blbě hledá, protože se může jmenovat v podstatě jakkoli…

Měla jsem potřebu reagovat hlavně proto, že mám občas pocit, jak se tu tak zabydluju a pročítám, jako by nováčci obecně byli mimo, psali hlouposti jen proto, aby psali, byli nespolehliví… možná jsem paranoidní, ale moc příjemný pocit to není. A Tanina reakce ho ještě trošku přiživila.

jerry 21.11.11 22:19

No nediv se, já Táně rozumím - bohužel denně jsou tady zakládána duplicitní témata (dost často i mimo příslušné sekce) a nutno poznamenat, že ze strany zkušenějších to je pouze občas :-?

A pokud už se tady orientuješ a přesně víš, co si chceš přečíst a kde to najdeš, tak najednou se musíš prodírat balastem do té doby než tento zapadne v propadlišti Arome.....

S psaním hloupostí - to tady bylo, je a bude - vždycky se najde někdo, kdo si chce vysloužit vyšší hodnot a tlachá a tlachá a tlachá.

Suniang 21.11.11 22:24

Arome jsem objevila asi před 3 nebo 4 roky, pročítala jsem ho tak jednou za měsíc, ale až v létě jsem se zaregistrovala a je to " hrůza " , horko težko odtrhávám ruce od noťasu, jako kdyby mi je tam někdo přilepil, hlavu mám jako pátrací balón, protože buď stále bádám nad nějakou vůní nebo k ní čichám ! :)) no jo no, život je boj :lol:

Lencza15 21.11.11 22:40

Jerry: Já to na jednu stranu chápu… uznávám, že pro ty zkušenější, které se tu a) orientují a b) už mají za sebou tu fázi nekritické posedlosti Arome případně c) jsou posedlí stále, ale už si zvykli a nemají potřebu o tom psát, jsou podobná témata nadbytečný balast. Ale zas já jako nováček se tu necítím nic moc, když si sem tam v nějakém vlákně přečtu, jak ti nováčci něco utrousí a odletí, nebo jak se snaží psát, aniž by před tím přečetli celé! fórum.

Diskuzní fórum dle mého názoru není o tom, aby se nejprve celé pročetlo, a až pak teprve se smělo něco napsat. Jo, jasně, je dobré se trochu seznámit s tím, jak to chodí, ale to má svou míru; taky je dobré používat vyhledávání. A určitě jsou tací, co napíšou pár blbostí, nedotáhnou pár obchůdků a zmizí, ale jsou i jiní, kteří se snaží zapojit a zpočátku to prostě nějak zkouší a třeba neví úplně, jak na to.

Moje zkušenost z jiného fóra, kde jsem před pár lety bývala pečená vařená, je taková, že fungovali moderátoři, kteří v případě dublujícího se vlákna diskutující mile odkázali na příslušné místo a dané dublující se vlákno zamkli. Za ten měsíc a něco, co chodím jsem, jsem si tu zatím ničeho podobného nevšimla, tak nevím, zda to funguje i tady…

Konec výlevu :)

jerry 22.11.11 10:09

Moderátoři - to je tady právě ten kámen úrazu. Ony tady moderátorky byly - na starém Arome - a byly perfektní (ona totiž Ada vybrala opravdu dobře).
Ovšem s příchodem nového majitele byla funkce moderátorek zrušena a adminové mají dost práce s řešením problémů, které by byly nenastaly, kdyby se celé Arome z gruntu nepředělávalo. Ale jak jsme opakovaně přesvědčováni - má to prý být k lepšímu (no nevím, asi mám na některé věci snížený práh vnímavosti :mrgreen: ).

Ale jinak za sebe můžu říct, že mám pocit, že nováčkové pouze minimálně využívají sekci Pro začátečníky - tam totiž najdou velkou spoustu informací - a na jednom místě. Ale ono by stačilo přečíst si Pravidla diskuse - jinak by se nestávalo, že třeba poptávka či nabídky na prodej budou v nově založených vláknech…no a zase jsme u těch moderátorů :-?

No nic, my dvě to nevyřešíme… konec výlevu :wink:

P.S. A ať se ti tu líbí (a pozor na parfémovou závislost :-D )

betulapendula 22.11.11 11:45

nápodobně,stalo se mi to samý,přes měsíc jsem sem chodila jen tak „očumovat“ a včera jsem se zaregistrovala­.Každý ráno,ještě se zalepenýma očima jako první věc zapínám pc a najíždím na Arome,co je novýho.Mám to místo zpráv :lol: ,ty mi stejně jen zvedají tlak.Tady je fajn,takže se tímto hlásím k Vám a všem přeji krásný den :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama