Acqua Di Sardegna

Lili1105 14.04.17 14:20

Acqua Di Sardegna

Ahojte :mavam: Všimla som si toto diskusné vlákno tak som si povedala, že by bolo fajn spomenúť tu jednu taliansku značku. Je to pomerne nová značka. Sú to vône vyrábané priamo na Sardínii v meste Alghero a už sa pomaly ale isto začínajú rozširovať do sveta. Napísala som adminovy o značke tak pevne dúfam že ju sem zaradia lebo naozaj stojí za to a rada by som sem dala nejaké recenzie a fotky. Majú niekoľko parfémových línií ako aj pre ženy tak aj pre mužov a každá je absolútne špecifická a samozrejme majú aj unisex a výhoda je že to nie sú tuctové vône :srdce: Osobne mám už od nich kúpené 3 dámske parfémy a plánujem ešte jeden unisex. Síce sa dajú objedať len cez internet priamo z ich webu a majú len 50ml flakóny, no ceny majú priaznivé a vône dosť výnimočné :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Tanulik 14.04.17 15:03

@Lili1105 Talianske vone mám rada a táto značka má navyše krásne balenie . Teším sa na Tvoje recenzie . Ak Ti to nevadí , poprosím , vkladaj priamo sem , aby sa nám to nezapantrošilo v inej diskusii . :mavam:

Lili1105 14.04.17 15:07

@Tanulik Aj ja a tieto sú naozaj skvelé :D Samozrejme dám to aj sem ono vlastne môžem ich dať aj dnes keď tak nad tým rozmýšľam veď tri mám doma. Porozmýšľam ako ich opísať a hodím to sem a predstavím aj iné vône.. :)

Lili1105 14.04.17 15:31

Smeralda EDP

Prvý ktorý mňa osobne najviac očaril bola Smeralda. :srdce:
Zloženie:
Hlava: Bergamot, citrón, mandarínka, fialka
Srdce: Mandľový kvet, jazmín, mimóza, fialka
Základ: Santalové drevo, vanilka, fazuľa Tonka, mach

Mám rada sladké vône ale nesmú byť ťažké a táto ma dostala na prvý ňuch. Pre mňa je dosť ťažké ju opísať, ale stala sa mi zvláštna vec. Kúpila som so v DM šampón a kondicionér Garnier Ultra Doux Delicatesse viď foto, umyjem si vlasy a hovorím si, to nie je možné je to presne, ale úplne presne vôňa ako Smeralda. Takže nebudem to moc obkecávať, ak pôjdete do DM alebo niekde kde ho majú, ovoňajte ho a garantujem vám že to bude presne tá istá vôňa. Je to zvláštne ale je to tak :nevim:

Lili1105 14.04.17 15:37

Acqua do Sardega donna

Bola to prvá vôňa z ich línie a ú som si objednal ako prvú.

Zloženie:
Hlava: Pomaranč, bergamot, konvalinky, mäta
Srdce: Mandľa, ruža, biele kvety
Základ: Muškát, ambra, céder

Tento parfémik je iný. Je nasladkavý ale zároveň svieži. Keď som ho použila prvý krát mala som pocit že som si na seba strekla krásnu voňavú sladšiu aviváž ktorá sa neskôr rozvinula do morského vánku a teplého letného dna plného kvetov . Tie mandle sú tam dosť cítiť ale v dobrom slova zmysle. Mäta mu dáva trošku studený nádych..

Lili1105 14.04.17 15:51

Maijda EDP

No na tento parfém sa bude názor ťažko vyjadrovať, pretože podľa zloženia som očakávala niečo úplne iné a keď som to ovoňala dostala som facku! :mrgreen:

Zloženie: Citrón, bergamot, grapefruit, konvalinka
Srdce: Ruža, biela broskyňa, tymián, pivonka, magnólia, mirta
Základ: Biely mach, vanilka, céder, patchouly

No neviem čo som čakala ale keď som si ho na seba dala dostala som facku od chlapa :lol: Neskutočne výrazná studená vôňa na prvý čuch by som povedala pánska. Ani ju neviem opísať. Najprv som sa buchla do čela, že dobre mi tak keď už si objednávam naslepo ale po pol hodine sa vôňa krásne zmenila. Zjemnela a zoženštela veľmi zvláštnym spôsobom. Pokiaľ ale niekto nemá rád unisex parfémy tak to pre neho nebude. Je síce určený ženám ale ja osobne by som ho kľudne zaradila k unisexu..

Text výrobcu:
" Maijda vyjadruje neskrotnú chuť Sardínie,v úžasných a nekonečných modrých vodách Stredozemného mora a v mimoriadnej kráse nedotknutého ostrova. Vôňa je inšpirovaná silnou, hrdou a temperamentnou sardínskou ženou,vďaka silnému aromatickému usporiadaniu zložiek. Vôňa odzrkadľuje prekrásnu sardínsku ženu, zahalenú rúškom tajomstva, ktorá sa prechádza v pozemskom raji na vzduchu nasýtenom krásnymi pobrežnými vôňami. Výsledkom je prekvapujúco zmyselná kvetinová vôňa plná stredozemia a vône myrty..

Ivušenka 14.04.17 19:45

…vypadají fakt zajímavě :think:

Lili1105 14.04.17 19:49

@Ivušenka To ano. Mám odskúšané ešte dva ďalšie, ale tie si neplánuem kúpiť, ale jeden ma špeciálne zaujíma Desvelos ale nemám vzorku takže asi budem zas kupovať na risk a je to unisex tak dúfam že bude dobrý aj keď ja unisexy vôbec nepoužívam tak na tento som skutočne zvedavá :think: :nevim:

mmaat 14.04.17 19:52

@Lili1105 vypadají dobře všechny tři :think:

Lili1105 14.04.17 19:57

@mmaat Mne sa páčia a kaźdý je iný ale vravím tá modrá Maijda no je to záhul na prvé ovoňanie :mrgreen: ale je veľmi osobitá.. Potom tam majú ešte unisex Noise ale ten je síce pekný ale na mňa moc citrónový :think: a ešte som mala vzorku na Scalo Porto Cervo neviem mne nesedí. Pripomína mi to typovo Armani Si , neviem moźno sa mýlim nie som až tak v Armanim zbehlá. Ak budete chcieť môžem vám tie dve vzorky poslať ale mám len tieto dve..

Frankie 14.04.17 20:07

Seznam vůní od brandu Acqua di Sardegna:

Dosud uvedeno na trh 10-13 vůní.

Acqua di Sardegna Man 2 koncentrace

Acqua di Sardegna Unisex 2 koncentrace

Acqua di Sardegna Woman 2 koncentrace

Desvélos
Maijda Man
Maijda Woman
Nòis
Scalo Porto Cervo Man
Scalo Porto Cervo Woman
Smeralda Woman

Příspěvek upraven 14.04.17 v 20:37

Lili1105 14.04.17 20:08

@Frantatata Máš osobnú skúsenosť s Desvelos?

mmaat 14.04.17 20:12

@Lili1105 díky za nabídku, ale mám tu tolik nevyzkoušených vzorků, že nevím, do kterého se pustit dřív :mrgreen:
V létě jedu do Itálie, tak se tam po nich mrknu.

Lili1105 14.04.17 20:17

@mmaat V pohode aj tak sú mi k ničomu aspoň by poslúžili inde ;) ..Viem že už sa rozširujú aj do Milána tuším takže už nebude celkovo problém zohnať..Keby boli aj u nás bolo by to ideálne. Teraz už majú na webe aspoň vzorky, keď ešte dávnejšie nemali, písala som im návrh na to aby dali do predaja aj vzorky lebo ťažko sa nakupuje na diaľku keď nevieš čo kupuješ. No Zjavne to trápilo viac ľudí lebo už ich majú.. No ale zas kúpiť iba vzorky a zaplatiť za dorućenie 15 eur to tiež nie je výhra :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek