Adidas - Active Bodies

Ishar 11.10.10 19:35

Adidas - Active Bodies

Jestlipak se tady najdou i fanoušci této velmi pěkné věci pro denní běžné nošení od Adidasu, které jak se zdá končí s výrobou :-(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

FlirtBoy 11.10.10 22:18

a to je nějaká vintage? Flakon vypadá na 80.léta…to se v drogérkách asi běžně neprodává, ne?

Ishar 11.10.10 22:26

byl uveden na trh myslím v roce 1993 , má výborné dřevité složení a výdrž celý den, v drogerii Rossmann byl k sehnání ,

FlirtBoy 11.10.10 22:33

se schválně mrknu…1993 je ještě ok…

jsem zjistil, že tak nějak končím rokem 1994, pak už mě nic moc nebere až na velmi, ale opravdu velmi vzácné výjimky…

Ishar 11.10.10 22:38

ono toho vychází tolik , že to člověka prostě mine a vyjímky je opravdu těžší najít , já dávam přednost docela věcem které si můžu vzít pro ležerní nošení na cokoliv a kamkoliv

FlirtBoy 11.10.10 22:38

koukám na netu…ale je pěkně drahej, na to že to je „jen“ Adidas :lol: ale možná ho časem vyzkouším…

FlirtBoy 11.10.10 22:38
Ishar píše:
já dávam přednost docela věcem které si můžu vzít pro ležerní nošení na cokoliv a kamkoliv

tuhle roli u mě plní Carlo Corinto Classic a Quorum, dokážu tyhle dva nosit kamkoliv za jakéhokoliv počasí :lol:

Ishar 11.10.10 22:45

Carlo Corinto Classic neznám ( možná další důvod proč poznat ) , ale Quorum je dobrý ( podobný flakon má Prince Matchabeli -Hero) , Quorum jsem poznál z malého cestovního balení z letala , ale zaujal mě až jsem si pořídil regulérní balení

morricone2209 12.10.10 09:28

Tenhle Adidas byl ve své době fakt bomba a navíc předčil svou vůní a hlavně výdrží o několik stovek dražší a slavnější vůně
a holky na něj letěly :D :D :D

Ishar 18.10.10 11:11

Adidas vyráběl počátkem 90 let dobré věci, taky Adidas ADVENTURE, Adidas pour homme, Moves , ted je tady Adidas Dare, ale ještě jsem ho neviděl u nás

hnizdojan 18.10.10 11:21
FlirtBoy píše:
jsem zjistil, že tak nějak končím rokem 1994, pak už mě nic moc nebere až na velmi, ale opravdu velmi vzácné výjimky…

S tímto názorem plně souhlasím, je to jako s mobilními telefony. Do roku cca 1994 se dalo vybrat a výborné a výjmečné takovým opravdu bylo. Dnes je již hodně těžké říct, který telefon je výborný a výjmečný. Trh je jimi zamořený a málo který stojí za pořádnou investici.

Příspěvek upraven 14.03.12 v 10:35

Mirka 18.10.10 11:26

Ishar - pokud vezmeš za fanouška i ženu, tak já ho nosila cca v roce 1996. V mládí jsem nosila i pánské vůně a tenhle byl na léto super!
Mmch, když si vzpomenu, kolik tehdy stál - 100 ml k tisícovce (!), pokud se dobře pamatuju, ale stál za to.

Ishar 18.10.10 11:52
Mirka píše:
Ishar - pokud vezmeš za fanouška i ženu, tak já ho nosila cca v roce 1996. V mládí jsem nosila i pánské vůně a tenhle byl na léto super!
Mmch, když si vzpomenu, kolik tehdy stál - 100 ml k tisícovce (!), pokud se dobře pamatuju, ale stál za to.

Hmmm , ale že si člověk na ty časy rád zavzpomíná :D .Jsem rád, že se ozvala i žena jako fanoušek :-), určitě jsi musela být neodolatelné, protože je to velmi příjemná věc .
Mě se nedávno podařilo koupit v Kutné Hoře právě Active Bodies 100 ml za 399Kč,

Ishar 18.10.10 12:13
Mirka píše:

taky je velmi dobře nositelný z 90 let Legendary Harley Davidson - , ted kdyby jsi Mirko řekla, že jsi ho také nosila, tak by jsi mě dostala :P

Mirka 19.10.10 11:03

hehe, nenosila, ale voněl mi. Nosila jsem Ricci Club a potkat ho dnes za rozumnou cenu, okamžitě ho kupuju.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama