*AGATHA RUIZ DE LA PRADA

viky 29.3.12 09:59

*AGATHA RUIZ DE LA PRADA

Vůně této španělské návrhářky jsme tu ještě moc neprobírali.. Budu ráda za každou recenzi a zkušenost.
Já mohu zatím přiblížit pouze Gotas de Color - která voní téměž totožně jako Light Blue. Možná o něco jemnější, ale jinak bych je od sebe rozeznala jen stěží. Jen škoda, že tester nemá víčko.

Stránka:  1 2 Další »
albeni1 29.3.12 10:38

Obecně jsou ty vůně na Fragrantice celkem chválené, negativních recenzí moc není. Myslím že patří k té lepší části levnějších značek.
Agua - jemně nasládlá, křehká vodní vůně. Měkká a svěží, něco jako letní deštivé ráno a vzduch z něj. nechemická, příjemná. Měla jsem jen vzorek, zcela jistě bych unosila celou lahev, ale nikdy se mi nepodařilo na ni narazit. Patří ke dvěma autentickým vodním vůním, které jediné na mě byly absolutně nechemické, bez toho odporného plechového ozonového tónu, který lijou ostatní výrobci do všech vodních vůní horem dolem :?
Tak vyjímka je právě Agua, a druhá Rain od Marc Jacobs.
Třetí by byla Aqwuawoman, ale tam už trochu té chemické mořské svěžesti je.
http://www.imagesdeparfums.fr/…tha_2003.jpg

  • Citovat
  • Nahlásit
albeni1 29.3.12 10:41

Večer přidám recenzi na El Beso, až to vyzvednu na poště.
Hodně by mě zajímala Love Love Love.
reklama

  • Citovat
  • Nahlásit
viky 29.3.12 12:27

Reklama je roztomilá. Taky bych ji ráda zkusila..
A ta fotka s vůní Aqua vypadá svěže a optimisticky. Tvůj popis je lákavý..
Vůbec bych se nezlobila, kdyby ji někde naskladnili. :)

paty 29.3.12 12:33

Dnes mi dorazila z Elnina Color a s Light Blue mi podobná ani nepřijde,cítím v ní hlavně pomeranč,takže mi hodně připomíná Moschino Funny,ale výraznější s lepší výdrží.Škoda,toho víčka,ale i tak to za ty peníze byla trefa a moc se mi vůně líbí.Druhý včerejší slepák taky vyšel,tester má dokonce víčko,takže já jsem spokojená. :dance:

Daňule89 29.3.12 12:35

Albeni, tak to se moc těším na Tvé dojmy z El Beso. Jsem nalomená a váhám, jestli ji objednat nebo ne…přece jen, měla jsem trochu jiné plány. Ale zas na druhou stranu, za ty peníze by ani tak moc nebolelo, kdyby skončila jako osvěžovač vzduchu :mrgreen:

viky 29.3.12 12:48

Paty - Máš pravdu. Gotas de Color je podobná i Funny. Když se rozleží, tak trochu zesládne. Jinak musím říct, že jsem překvapená výdrží. Připadala mi jemná, ale drží mi na zápěstí od rána. A to jsem si několikrát myla ruce.

paty 29.3.12 12:57

JJ,výdrž má velice dobrou a na mě se rozleží hlavně ten pomeranč,což se mi líbí velice.

viky 29.3.12 13:29

Je příjemná. Tak snad nemůže urazit žádného milovníka citrusových vůní. :)

albeni1 29.3.12 13:49

No vidíte! A to jste si chtěly brečet na rameni :D někdy je fajn to risknout.
Před nějakou dobou byla v internetových obchodech k dostání Flor. Ta by mě taky zajímala, prý je to pěkná milá květinovka. Škoda že jsem ji nekoupila, když jsem si jí všimla, ale nějak mě to prostě nenapadlo.
http://t3.gstatic.com/images?…
@Daňule89
Na tu El Beso jsem zvědavá, doufám že v ní nebude číhat nějaká zrada, protože hlavní složkou je karamel. Uvidíme, jak se s tím popasovali :think:
Ale mohlo by to vyjít. Já té značce zatím věřím, od té chvíle co jsem zkusila Aguu..a když se i Gotas de colour dá, mohlo by to ujít :)

  • Citovat
  • Nahlásit
viky 29.3.12 14:38

Tahle žlutá kytička se mi taky moc líbí. Kdo ví, jak voní..
I ta růžová by mohla být pěkná (trochu infantilní, ale proč ne). Rok výroby 2011. Třeba se k nám dostane. Elnino, snaž se. :mrgreen:

albeni1 29.3.12 17:53

Tady je slíbená recenze na Beso :)

Vůně je ovocně-květinová, hodně tuti-frutti. Karamelu tam osobně moc nevnímám, je spíš hodně žvýkačková, ale přitom jemná. Nic laciného z ní nečouhá. Pokud bych ji měla k něčemu známému připodobnit, tak k Hypnose.
Někdo měl podobný postřeh už na Fragrantice a opravdu to tam je, ovocná žvýkačka a la Hypnose.
Vanilku podporuje dřevo a citrusy, jsou celkem znatelné, vůně je hezká, prostě citrusově-tuti-frutti.A trochu lesnatě - jehličnatá, taky tam takový tón je, ale ladí. Flakonek nemá víčko. Je z červeného skla s růžovým srdcem, na fotce vypadá hůře než v realu. Musím uznat, že mojí poličce dodal ten správný dada rozměr :mrgreen:
Takže shrnutí - za těch pár šlupek dobrá vůně pro ty, kteří mají rádi žvýkačky :P

  • Citovat
  • Nahlásit
viky 29.3.12 19:10

Citrusy, tuti-frutti a jehličnaté tóny. To je hódně zvláštní kombinace. Jakože - sedíš v lese na pařezu a popíjíš citronádu s jahodovou žvýkačkou pod jazykem? :mrgreen:
Hmm, ale pokud je opravdu podobná Hypnose, tak to si jí raději nechám ujít. Z té mi nebylo moc dobře. :|

albeni1 29.3.12 19:17

No, spíš takhle - na pařezu sedím, ale toho lesa okolo moc není, spíš až někde v dálce za kopcem :P Ale žvýkačka tam je hodně výrazná. Ty citrusky to jen dokreslují, představ si pedro žvýkačku, takovou tu v červeném obale co se prodávala - úplně stejně to voní. Hypnose má v sobě více rozdílných tónů, Beso je mnohem více nekomplikovaná žvýkačka než složitější Hypnose. Něco v ní mi připomíná i Sun. Je to taková zmrzlinová tuti-frutti věc :)

  • Citovat
  • Nahlásit
viky 29.3.12 19:25

Ahá, takže sedíš na pařezu uprostřed paseky, jsi namazaná opalovacím krémem a na klíně máš košík se 150 kusy rozbalených žvýkaček Pedro, které nějaké čuně pokapalo citronovou šťávou. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek