Agent Provocateur L´Agent

Alex 11.01.11 18:40

http://fimgs.net/…nd.11214.jpg

Hlava: ružové korenie, angelika lekárska, ylang-ylang, davana olej, ružové drevo Srdce: bourbonský muškát, májová ruža, sambamac jazmín, tuberóza, osmantus Základ: temná pačuli, santalové drevo, kryštály ambry, tonka, labdanum, myrha, čierne kadidlo, pižmo

Dostupný od konca 01/2011 ako 50 ml a 100 ml EdP.

no teda vyzerá to až hrozivo :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

moudjahidine 11.01.11 20:18

Trochu přerůžováno na můj vkus, ale Maitresse je velice dobrá, Strip trapnej, tohle by mohl být fajn kompromis :whistle:

1Miru 11.01.11 20:55

…vééélmi pěkné, slibné!

rakuli 13.01.11 08:43

Maitresse na mě byla moc ostrá, Strip zas přeslazený, tak kéž by to bylo něco uprostřed…
Nebo ještě líp mimo :P

Afrika 13.01.11 15:08

Zloženie sa mi pozdáva aj flakón, ale na používanie je strašne nepraktický, tá zarážka sa mi strašne ťažko vyťahovala a väčšinou odpadol prirom aj rozprašovač, dosť mi to liezlo na nervy.

viky 14.01.11 01:01
rakuli píše:
Maitresse na mě byla moc ostrá, Strip zas přeslazený, tak kéž by to bylo něco uprostřed…
Nebo ještě líp mimo :P
Na mě byla Maitresse příliš „intimní“ a Strip moc řvavý. Tak kdo ví, co bude tohle za zázrak.. To složení je dlouhé jak tejden..
Ale flaška je hezká. To zase jo 8) .
verunka2201 19.01.11 22:20

Bude to… hutný! :D

Achjoo, já bych pak potřebovala objevit parfumerii, kde budou mít od AP nejlépe všechno, abych to řádně vyzkoušela. Takhle vždycky cáknu na ruku, ale buď na to zapomenu nebo vůni přebije něco jiné o kousek výš na ruce. Takže doteď nevím, jak co voní :roll:

Katlynka 22.01.11 13:03

Hm, vyzerá to na minimálne zaujímavú novinku :)

ludmila.sirotkova 22.01.11 13:14
Katlynka píše:
Hm, vyzerá to na minimálne zaujímavú novinku :)

taky se na ní těším-možná rozšířím svou sbírku AP

individualistka 24.01.11 12:18

na frangrantice to nadšeně chválí … doufám, že se mi to podaří za dva týdny v Anglii vyzkoušet - mám hodně ráda Strip …

ludmila.sirotkova 24.01.11 12:39
individualistka píše:
na frangrantice to nadšeně chválí … doufám, že se mi to podaří za dva týdny v Anglii vyzkoušet - mám hodně ráda Strip …

Strip se mi taky moc líbí,velmi,velmi nápadný,nepřeh­lédnutelný :mrgreen:

ludmila.sirotkova 06.02.11 17:08
Alex píše: Agent Provocateur L´Agent 

http://fimgs.net/…nd.11214.jpg

Hlava: ružové korenie, angelika lekárska, ylang-ylang, davana olej, ružové drevo Srdce: bourbonský muškát, májová ruža, sambamac jazmín, tuberóza, osmantus Základ: temná pačuli, santalové drevo, kryštály ambry, tonka, labdanum, myrha, čierne kadidlo, pižmo

Dostupný od konca 01/2011 ako 50 ml a 100 ml EdP.

no teda vyzerá to až hrozivo :lol:

Nevíte už je někde k sehnání? :conf:

individualistka 16.02.11 14:08

tak jsem ho zkoušela v Anglii, voněl mi jako směs Stripu a Jungle Elephant od Kenza, možná malinko šmrnclé Eau Emotionelle … nejvíc asi orient, trocha květin (které naopak ve Stripu necítím) … už podle popisu mi bylo jasné, že se mi bude líbit!

Garfield 16.02.11 15:13

Vůně téhle značky vůbec neznám a flakonek se mi, zcela překvapivě, líbí :conf: Ovšem složení se mi zdá trochu divoké, obzvláště základ, jako když pejsek a kočička vařili dort.No uvidíme.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama