Ahava kosmetika

Lady A 09.07.12 15:42

Ahava kosmetika

Měla jsem možnost vyzkoušet a hodnotím velice kladně. Nejvíce tělový sorbet, ten je prostě nej z množství mnou vyzkoušených tělových krémů, mlík apod. Máte ještě tipy na další jejich výrobky?


Reklama

kakadu 09.07.12 17:54

To sérum které uvádíš bych taky ráda zkusila, nemůžeš sem na něj hodit odkaz?

Pro mě je jedničkou tenhle jejich krém na ruce, stále se k němu vracím. Skvěle promaže, ale nezamastí, navíc velmi příjemná vůně.

http://pece-o-ruce-a-nehty.heureka.cz/…ruce-100-ml/

Lady A 09.07.12 21:52

No ono to není sérum - je to spíš jemný krém v butylce. Našla jsem nejlevnější tady (na Heuréce jsem nenašla)
http://www.beautykosmetika.cz/…0212---.html
Cena je teda dost vysoká. Kámoška ho má a vydrží jí to 3 měsíce (takže spotřeba 4 do roka). Já jen zkoušela a fakt už nechci nic jinýho. Kůže je taková šťavnatější, hydratovanější.

moajli 10.07.12 14:34

Mně osobně Ahava hodně zklamala.
Původně, před lety, měla většinu věcí neparfemovaných, výborné krémy, čistící báze, účinné pleťové masky - vše bez parfemace…v sou­časné době najít mezi jejich výrobky neparfemovaný krém není téměř možné, přitom je to kosmetika doporučovaná pro problematickou pleť, či jako částečně léčivá vzhledem k jejímu vysokému obsahu minerálů z Mrtvého moře

moajli 10.07.12 14:39

@Alc@
ano, i u toho sorbetu jak zde uvádíš je psáno, že je pro citlivou pokožku a zároveň s tím informace, že vůně mandarinky a cedrového dřeva… co si to posední dobou všichni vzali do hlavy, že citlivá pokožka a parfemované kosmetické výrobky není přece žádný problém :nevim:

slniecko 10.07.12 23:44

Kedysi som mala okrem toho kremu na ruky velmi rada ich bahennu cistiacu masku…je stale dobra?
A ciste bahno bolo skvele na akne…s tym by hadam nemal byt problem, bahno je stale bahno…

Lady A 12.07.12 22:40
@moajli píše: @Alc@
ano, i u toho sorbetu jak zde uvádíš je psáno, že je pro citlivou pokožku a zároveň s tím informace, že vůně mandarinky a cedrového dřeva… co si to posední dobou všichni vzali do hlavy, že citlivá pokožka a parfemované kosmetické výrobky není přece žádný problém :nevim:

No to taky nevim, proč to parfémujou. Taky se mi líbí, že konkrétně u tohohle sorbetu je psáno bez parabenů, u jiných jejich výrobků už parabeny jsou.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama