Aigner Woman

jitka006 11.08.08 16:11

Aigner Woman

Znáte některá tuto vůni?Koupila jsem ji na jiném foru naslepo, popis se mi docela líbil, ale je to tak laciná vůně, že si myslím, že je to fake.Je to cítit jako stará ruská vońavka a živé květy dohromady :evil:

Reklama

maricka 11.08.08 20:43

...

Tak třeba je to prostě jen starší vůně, která vyprchala, anebo se třeba vyrábí již dlouho…starší parfémy mají takové zvláštní aroma, značně specifické… Některé se však pěkně rozvoní, i když zpočátku opravdu působí jako levné ruské vonavky:-)

Ada 12.08.08 00:06

Kterou Aigner Woman máš na mysli? Taková vůně neexistuje, buď myslíš Etienne Aigner ze 70. let, nebo to černé těžítko (nebo jinou jeho příbuznou). Laciný odér by na Black celkem seděl.

Christabella 12.08.08 07:36

Aigner Woman 125ml edt od 280,– nově otevřeno na aukru - to je ono, že? :-) Dle fotografie flakonu je to In Leather Woman a ta mnoha lidem smrdí sama o sobě díky kůži ve složení, tedy domnívám se, že vůně bude v pořádku, jen jsi se prostě netrefila… Ono se někdy hodí vědět, co přesně kupuji = alespoň najít vůni např. v Adině databázi + pokud je, přečíst si recenzi a komentáře pod ní :-)

Myskamauska 12.08.08 10:29

Mě taky tahle vůně mírně řečeno nevoní,kdybych ji neznala,tak bych si možná taky myslela,že není v přádku :cry:

Ada 12.08.08 10:58

In Leather je taky divná. Já bych si od Aigner nekoupila snad nic, co znám, možná Clear Day.

Myskamauska 12.08.08 11:02

To je absolutní pravda.neznám jich zas tolik,ale z těch co už jsem zkoušela,se mi nelíbila žádná.To je ještě mírně řečeno ,spíš mě smrděly.

jitka006 12.08.08 20:48

Fakt to už nikdy neudělám, větší smrad jsem necítila :vomit: já z ní cítím i líh, myslela jsem jestli není naředěná :roll:

estelle 12.08.08 22:15
Ada píše:
In Leather je taky divná. Já bych si od Aigner nekoupila snad nic, co znám, možná Clear Day.

Ada, tak a teraz si nebezpecne ovplyvnila predaj parfemov od Aigner. Tvoj nazor je docela mienkotvorny :lol:

Ada 13.08.08 08:42

Myslím, že nebylo moc co ovlivňovat :)

Zapomněla jsem ještě na Too Feminine - ta je taky snesitelná. Pro milovnice jahod rovnou povinná k vyzkoušení.

Fleur 13.08.08 21:27

Právě jsem se za ni chtěla přimluvit! Ovšem výdrž nic moc.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama