ako dlho ste schopne / ochotne nosit jednu a tu istu vonu?

estelle 22.04.07 20:00

Napadlo ma to, ked som si dnes spomenula na jednu znamu - nosila Moschino - uz neviem presny nazov, v kuse asi desat rokov. Mozno ho nosi doteraz. Alebo vzdy, ked pridem do jednej mestskej kniznice, citim tam uz 15 !!! rokov - a to myslim doslovne- jednu a tu istu vonu - jednej milej pani. Viem presne v ktorom oddeleni sa nachadza, alebo ci pracuje…ten oblak, ci skor chvostisko jej vone spoznam aj na kilometer…a predsa, doteraz som nemala odvahu opytat sa je aka je to vona, ale najma preco…Ako je to s vami? poznate podobne rekordy? :-))) inak estelle bola esti

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

PetraSK 23.04.07 16:09

ja napr. som schopná nosiť jednu vôňu ,,vkuse,, asi tak dva týždne, potom som jej už ,,prejedená,, a musím ju vymeniť. Napr. moja mamka nosila stále tu istú vôňu, za socíku, volala sa ,,Pulsions,, z Tuzexu, neviem či nie od Pupa a nemenila ju, ešte dnes ma flakon a tá vôňa mi neuveriteľne pripomína ju ako mladú, celkovo atmosféru tých rokov…No a z dôvodu mojej nestálosti a navery :) k vôňam ich mám doma toľko, hoci je niekde možno 15 ml ale sú :). Nikto to nechápe :))

PetraSK 23.04.07 16:10

malo byť…z dôvodu mojej nestálosti a nevery…

Jitka 04.05.07 20:45

Já se musím přiznat, že jsem nosila deset let Eau De Gucci eau de toilette, pak mi ji zrušili a od té doby hledám, hledám a hledám a stále nic. Mám sice spostu vůní, které zbožňuji, ale tu toaletku od Guuciho zatím žádná nenahradila. Mám poslední 2 cm v lahvičce a jen k nim přičichávám, kdybych věděla, že vydrží tak dlouho bez újmy, udělala bych si větší zásobu. Znal jste ještě někdo tento fialkový skvost vedený jako sportovní vůně ? Nevíte, co by jí mohlo být podobné ? Vůbec si myslím, že ty staré vůně od Gucciho byly krásnější.

Ada 04.05.07 20:55

Myslíš tuhle?
http://www.perfumania.com/…M-129370.gif
Ta už se bohužel nevyrábí, takže už ani nebude…

Chava 04.05.07 22:02

Vůně střídám prakticky obden, podle stylu a barvy oblečení.K vůním se nevracím, s výjimkou zeleného čaje, dříve než za řadu let.Stálicí je Miss Dior.Ideálně by mi množstvím vyhovovaly 15 mll flakony.

Jitka 04.05.07 22:23

Děkuji Adi, ano, to je ona. Ach , jo !

Ada 04.05.07 22:45

Jitka: poslala jsem ti soukr. zprávu.

Jitka 05.05.07 18:17

Ada: děkuji moc, napíšu ti do vzkazníku, protože tu tvou zprávu jsem někde zašantročila a už ji nikde nevidím, abych to napsala do ní.

Pegas 17.09.09 03:13

ochotná som nosiť jeden deň :lol: a najviac som nosila Eternity - fuj, teraz nie, ani náhodou, vieš, že sa sama sebe divím? :lol:

zuz.ka 25.09.09 13:13

V dobách minulých to bylo tak dlouho, dokud jsem nevypoužívala flakon a neporozhlédla se po novém (chápu, že některým voňavým matadorkám to bude znít neuvěřitelně :wink: ) Dnes záleží na ranním rozpoležení a taky na stále omezeném výběru 8)

Arome Danča02 25.09.09 13:29
Pegas píše:
ochotná som nosiť jeden deň :lol: a najviac som nosila Eternity - fuj, teraz nie, ani náhodou, vieš, že sa sama sebe divím? :lol:

Jak já tě chápu… I já jsem na tom byla kdysi dávno tak, že jsem měla jednu, max. dvě vůně a těšila se až je vypotřebuju a pořídím si něco jiného. Právě Eternity byla taková poslední. Bylo to velké balení a používala jsem ji už i jako osvěžovač vzduchu, abych se jí zbavila. Zvedá se mi žaludek, když o ní jen slyším. Při tom mi ji okolí hodně chválilo. Pak jsem ale objevila tyhle stránky a přestala jsem si dělat násilí :lol:

Arnika 25.09.09 14:07

Já jsem to mívala taky tak - 2 až 3 vůně, novou jsem si koupila, až když jsem nějakou z nich vypotřebovala. V poslední době se mi to nějak kupí. Vůně střídám prakticky denně, podle oblečení, nálady a příležitosti. A pokud jdu někam večer, jsem schopná si vzít jinou, než jsem měla přes den. Dneska mám Chloé Narciss, kterou jsem měla i včera, a to je u mě docela neobvyklé - nějak se jí nemůžu nasytit. Možná si ji vezmu s sebou i na víkend…

LuciaG 25.09.09 23:19

Ak sa mi vôňa naozaj zapáči a cítim sa v nej dobre ako v druhej koži, som ochotná a schopná ju nosiť dlho…mesiace i roky. Keď som prišla na toto fórum došlo u mňa k voňavej schizofrénií ale už to pomaly ustáva a ja pomaličky triedim a selektujem flakóny a som na to hrdá…pre mňa naozaj má svoje čaro keď má žena v danom období len jednu-dve vône. Nie je predsa nič krajšie ako keď muž vojde do miestnosti a už podľa vône vie, že jeho milovaná je nablízku, že vošla pred ním, že sa s ňou o chvíľku stretne a srdce mu začne tĺcť o poznanie rýchlejšie… Ako by ju spoznal ak by používala každý deň inú vôňu? :?

Pegas 26.09.09 01:32

LuciaG: no aby som dosiahla zvýšenú frekvenciu manželovho tlkotu srdca, musela by som používať ružové svieženky, tak radšej nič nedosahujem a nech si ma v kľude v tom dave hľadá :lol: i keď vlastne okolo mňa sú väčšinou samé svieženky, tak podľa môjho dryjáku ma má nájdenú ajns cvaj :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama