Aktuální přesná výše celního limitu

chavah 29.01.11 09:14

Aktuální přesná výše celního limitu

http://www.celnisprava.cz/cz/clo/odbavo … fault.aspx

prosím o spolupráci v tom smyslu, že hledám aktuální kurz 1 eura k 1.říjnu loňského roku, tak jak je uvedeno v textu.Limit je 150 euro a já s plánovaným nákupem osciluji právě okolo částky, ale nevím, v jakém kurzu.

Reklama

RoSa 03.03.11 14:51

Tak ve sledování cesty svého balíčku z USA jsem právě zjistila, že už je sice v ČR (hurá!), ale:

"Zásilka dne 03.03.2011 předána k celnímu řízení. " :roll:

Takže co bude následovat? Asi jsem byla tzv. „vyhmátnuta“… :angry:

edit: k té otázce od chavah: kurzy z historie lze nalézt na stránkách www.cnb.cz

chavah 20.08.11 20:58

Holky, jak Vám chodí vůně z USA? Když tam není třeba napsána cena.Doplácíte něco či balíčky procházejí nepovšimnuty ?

WildOrchid 12.12.11 22:49

Uz jste se nekdo setkal s tim, ze posta chce za zasilku mimo EU 96kc, i kdyz je v nizke hodnote, takze se neplati clo ani DPH? Zaplatili jste to, nebo se to da nejak obejit? Za co to vubec je?
Na poste me poslali na celni postu at se na to zeptam, ze oni nevedi. Jenze nechce se mi moc stat fronta abych se tam pak snima hadala s frontou za sebou.. a zavolat nikam nemuzu.

Henri 15.12.11 09:02

Mně teď odchytli balíček s make-upem za 543 Kč, dožralo mě to, protože jsem si myslela, že jsem ještě pod tou částkou, žila jsem v domnění, že je to od asi 25 euro. Toho papírování + kdybych to tušila, koupím si ho v Sephoře s tou jejich 20% slevou. Jsem zvědavá kolik ještě doplatím na clu a jestli mi to Jahoda vrátí, jako to dělali kdysi. Už jsem tam šíleně dlouho nenakupovala, právě z těchto důvodů.

Váš příspěvek

Reklama

Reklama