Al-REHAB a jiné arabky

jarek89 21.04.16 18:26

Ahoj máte nějaké jarní tipy na nějaké nové pánské arabské CPO s dobrou výdrží? Zrovna se chystám něco objednat, ale stále nevím co. Budu rád za každý typ.

Ukulemba 23.04.16 21:32

Může mi majitelka Al Rehab Delightful prosím tuto vůni nějak specifikovat? Jaká je ze začátku a jak se vyvíjí? Já jsem si olejíček koupila a jsem z něj dost nešťastná-tohle prostě není vůně-i když asi po půl hodině to jakože něco začalo vydávat. Někde jsem četla velkou podobnost s La Vie est Belle, ale to teda rozhodně má do této vůně daleko.
Za postřehy děkuji :-) a pokud to co mám já doma má takhle „vonět“ a chtěl by ho někdo-prodám.

alese 24.04.16 07:47

@Ukulemba LVB asi jako jedna z mála neznám, nějak mne neláká, ale Delightful mám doma, tak jsem si hned dala na připomenutí a už ji neschovám…ted ji budu nosit.

A k vůni samotné: nemám ten dar, abych je dokázala popsat, ale na začátku mandle s cukrem, vanilka jen proletí, zůstane cukr, mandle jsem snědla, do toho cukru jsem namíchala dost silnou a opojnou vůni květin…a ta drží.....rozhodně ne ale bolehlavovou

deniz 24.04.16 12:18

@Ukulemba Přirovnala bych Delightful k Flowerbomb po rozvonění. Začátek je malinko neučesaný, ale není nepříjemný. Odkud máš ten svůj?

Ukulemba 24.04.16 13:11

Můj tedy na začátku smrdí jako lepidlo, nebo něco takového. Na kůži se mi to nechtělo vůbec dávat, ale zkusila jsem a asi za půl hodiny teda začal trochu vonět, ale taková vůně nevůně a strašně slabá.
Olej mám od paní Lenky z arabskeparfemy.com a ta mi napsala, když jsem jí psala že tenhle olej není asi v kondici, že to není možné. Že zkoušela vůně z té várky a bylo vše v pořádku. Nabídla mi že s ním mám přijít a mohu porovnat s jiným kusem ale vůně že nemění-prosila jsem ještě o výměnu jednoho, který jsem netrefila, ale bohužel. (předpokládám, že kdyby delightful byl jetej, že mi ho snad vyměni) ale kvůli jednomu olejíčku se tam nepoženu, zvlášť když ona má návštěvní pátky a já teď pátky skoro nemám čas a také to mám daleko docela. Navrhla mi ještě zaslat jako reklamaci, ale to je další poštovné, na to kašlu.
Prostě asi poletí do koše. Čekala jsem od ní trošku vstřícnějíší přístup..chápu, že nemá čas na to, aby ji lidi courali pořád osobně na čmuchandy, ale že vůně nemění, to mě dost odradilo.

alese 24.04.16 13:16

@Ukulemba tak to en, mám ji na zápěstí od rána, když jsem to psala a pořád voní…ne moc silně, ale cítit je, ted už jen květiny

ivuska85 24.04.16 13:29

@Ukulemba na mne Delightful tiez jedna pohroma, s vydrzou problem nemam ale nie je to vona, aku som ocakavala a uz vobec nie Flowerbomb alebo LVeB, kvetiny na mojej pokozke vytvaraju neprijemny puch a tym cely vyvoj vone u mna konci

deniz 24.04.16 16:10

@Ukulemba Tak to nevím, samozřejmě to může být i osobní chemií, ale zrovna Delightful jsem nedávno posílala své švagrové jako jistou líbivku spolu s ještě jinými a psala mi, že voní božsky - prostě jsem si říkala, že je všeobecně líbivá a nemůžu s ní nic zkazit. Já je tedy mám z jiného shopu. Ale Lenka z arabskeparfemy mi jednou vůni měnila - objednala jsem Halimu a přišla mi zřejmě Musc Red, ale ve flakonku s nápisem Musc Halima. Ovšem je fakt, že osobně tam jet je trochu náročný špás.

ivuska85 24.04.16 16:21

@Ukulemba neviem preco mi neukazalo cely prispevok,pisala som este ze na.mojej mamine a sestre vonia a rozvija sa pekne,takze asi len chemia

Ukulemba 24.04.16 20:10

No ono holky stačí k němu čichnout jen a smrdí to jako lepidlo, strašnej až chemickej smrad-což vůbec nechápu. Po pul hodce uz to nebylo tolik cítit a asi až za hodinu je cítit jemná vůně, která ale pak hned zmizela..
Prdím na to, nepoženu se tam a reklamovat to taky nebudu, přišla jsem v životě o víc. Spíš jsem čekala, že paní Lenka bude vstřícnější a že mi olej bez problému vymění, případně i ten druhý za jiný.. vždyť eshopy běžně vracejí peníze.. ale nemám za potřebí se dohadovat.. kdyby řekla ok vyměním oba, tak si ten čas nějak vydudlám v pátek, ale kvůli jednomu to řešit fakt nebudu.. jen mě to mrzí a hlavně jsem teda chtěla zjistit jak voní, jestli je fakt jetej nebo ne.
Lepidlo teda žádná z vás necítí..?

Arome maky 24.04.16 20:44

@Ukulemba
nevím zda je to odér lepidla, ale olejíček mi nevoní. Ale nebylo tomu tak vždy. Z kraje používání jsem cítila i tu podobu s LA VIE (kupovala jsem v místní inzerci). Pak jsem ho na nějakou dobu odložila a pak už jsem ho nesnesla. Nemyslím si, že by se mi tak moc změnilo vnímání vůně, spíš si myslím, že se vůně prostě zkazila. Zkoušela jsem i tak na kůži, po nějaké té chvilce od nanesení se vůně jakoby usadí a snad i voní… ale jinak je to velice nepříjemný puch. Takový jakoby zapařený nebo to evokuje zkvašené nahnilé ovoce.

alese 24.04.16 21:21

@Ukulemba @Arome maky mám ho už dost dlouho, tak dva roky a voní pořád tak jak jsem popsala. Až jsem se ráno bála co bude......

Ukulemba 24.04.16 21:55

Holky děkuju za reakce.. ten můj bude asi za zenitem.. pošlu ho kamarádce, ona ho zná, tak to pozná.. :kytka:
Fakt z něj cítím lepidlo..

Frankie 24.04.16 23:07

@Ukulemba

Jen se za paní Dai-sinkou vydejte a porovnejte, samotného mne to zajímá.

deniz 25.04.16 09:37

@Ukulemba Lepidlo by to fakt být nemělo :think:

Stránka:  « Předchozí 1 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 Další »
Váš příspěvek