All About Eve - zkažená/nezkažená-prosba o radu

Garfield 26.03.10 22:05

All About Eve - zkažená/nezkažená-prosba o radu

Příběh je trošku delší. S jednou zdejší aromačkou jsem vyměnila jednu vůni za All About Eve. Když mi vůně přišla, vyzkoušel jsem a posala dojmy takto :All About Eve-nejdřív pěkně zatuchlá špajzka se starými vrásčitými jablíčky, trošku se jich už chytá hniloba (nebo byla stejně cítit tátova stará skříň, s nářadím na chatě-neuvěřitelná podoba). Pomalu zatuchlý tón mizí a zůstává mýdlo Zelené jablko. Velmi věrohodné. Bohužel často popisovaná fáze jablka s vanilkou se mi na kůži už neobjeví a vůně celkem rychle mizí.
A teď se ptám, je možné, že vůně mi přišla stará, zkažená a já jsem to nepoznala? Voní Eve čistě, hezky, jablkově, nebo i někteří další cítíte zatuchlé tóny?Podle vzorku Evy, který jsem měla dřív, mi přišla vůně v pořádku, ale teď si už nejsem jistá… :( Bohužel jsem v dobré víře prodala odstřik a nechci kupující poškodit, tak jako jsem byla možná poškozena předchozí výměnou já :?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

viky 26.03.10 22:39

All About Eve vnímám jako syntetické, nasládlé jablko se skořicí a vanilkou. Velmi výrazné, ale ne zatuchlé :!: :conf:

Garfield 26.03.10 22:51

Tak to si připadám jak dvojnásobný debil :evil: 1.že jsem to nepoznala 2.že jsem to ještě prodala dál… :(

chavah 27.03.10 06:58

nezkažené " jablko " má plnou, nikoli zatuchlou vůni.Je v podstatě lineární, takže na kůži voní stále stejně, nepřechází do spodních těžších tónů.Takže asi tušíš…

Garfield 27.03.10 13:24

Tuším…a ještě víc mě mrzí, že jsem nalítla tady na Arome. Měla jsem dost důvodů dát dotyčné negativ a neudělala jsem to, teď jí ho ale dám :evil:

chavah 27.03.10 13:31
Garfield píše:
Tuším…a ještě víc mě mrzí, že jsem nalítla tady na Arome. Měla jsem dost důvodů dát dotyčné negativ a neudělala jsem to, teď jí ho ale dám :evil:

Abych to moc nehledala. Kdo to byl ?

Garfield 27.03.10 13:40

Duro.
A štve mě to, protože jsem měnila za Kenzo Air.Vůně přišla špatně zabalená, plavaly v ní kousíčky, ale zdála se mi v pořádku, tak jsem si ji nechala. Neutrál jsem nedala, nechtěla jsem být za hnidopicha.Už se nebudu spoléhat na to, že si něco pamatuju ze vzorku. Očividně může nos klamat :? No můžu nadávat akorát tak sobě, za to jaký jsem „znalec“… :bang:

jerry 27.03.10 13:44

Mě se ta zatuchlost taky nějak nezdá - nejdřív to bylo šťavnaté, mírně nakyslé zelené jablko, postupně přešlo do vanilkově sladké podoby jablka pečeného (a la štrůdl). Ale pořád to bylo jablko gurmánské, lákající k nakousnutí (a zatuchlá špajzka by mě tedy k nakousnutí rozhodně nelákala - spíš možná k zakousnutí původní majitelky).

chavah 27.03.10 13:45

jak je vidět, nastává čas nehodnotit milosrdně, ale pravdivě.Možná se to stane výstrahou pro nepoctivce, otáleče a další.

Garfield 27.03.10 14:01

No,co k tomu říct…Mrzí mě to opravdu hodně… :?

Lyonella 27.03.10 14:03

Jenom jednu otázku, Garfi… Snažila ses problém nejdřív s dotyčnou vyřešit?

Garfield 27.03.10 14:12

Psala jsem jí tehdy SZ, po té co jsem měla výhrady k balení a těm kouskům ve vůni atd.Jen to, že mám výhrady a že jsem jí ten neutrál chtěla dát, aby o tom věděla a pak už jsem to nechala být.Pokud si dobře vzpomínám,psala tehdy, že ona tam kousky neměla a tu Evu koupila ona zase od jiné zdejší aromačky, od koho, to nevím…
Když se na to teď dívám zpětně, celý ten obchod se mi jeví jako jedna velká chyba.Jak říkám, mrzí mě to, pokud dotyčná netušila, že mi posílá zkaženou vůni, může dát negativ osobě, od které vůni koupila, pokud ji taktéž koupila v takovém stavu.Já už ten svůj zpět nevezmu.
Kruci, úplně mi to otrávilo a zkazilo den… :cry:

barbucha 27.03.10 17:42

Tak zas o tolik nejde…nenech si kazit víkend :wink:

Mně se kdysi v začátcích stalo něco podobnýho, prodala jsem zbytek a kupující prodala dál z toho odstřik. Po čase se ozvala, že ta třetí strana si stěžuje, že je odstřik zkažený a co prej s tím. No tak jsem jí poslala peníze zpátky, dostala jsem flašku znova…pak mi to vrtalo hlavou a poslala jsem vzorek Adě - která odpověděla, že se jí zkažený nezdá. No co, peníze měla dotyčná zpátky a všichni měli klid.

tapuz 27.03.10 18:14

Barbu, nebyl to zbytek Trésoru EdT ve stovkovém flakonu, který jsem si pak od tebe brala v rámci „zbytkového balíčku“? Ten byl úplně v pořádku, alespoň mě se na něm nic nepatřičného nezdálo. Byl slaďoučký, broskvový, hladký, jak má Trésor být. Ještě mám úplné „nadně“ ve flakonu. Vzpomínám si, že jsi mi říkala, že ho Ada ověřovala.

barbucha 27.03.10 19:09

Ano, to byl ten případ! Bych ho nedávala dál, nebýt dobrozdání Ady. A jsem ráda, že mi to potvrzuješ!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama