Alternativa levné vůně, která se přestala vyrábět

meduza123 10.03.10 13:20

Alternativa levné vůně, která se přestala vyrábět

Holky, snad mě tu neukamenujete, ale přece jen zkusím. Znaly jste některá Crossmena? Taková levná dorgerková toaletka. Používal ji můj táta i brácha a teď o vánocích si oba posteskli, že už ji přestali vyrábět, používali ji oba celou věčnost. Ráda bych jim sehnala něco podobného. Problém je, že moc nevím, jak to vonělo, nebo spíš jen tak matně a v pánských vůních se vůbec nevyznám. Třeba se najde nějaká dobrá duše, která bude znát, třeba i mezi pány…? :roll:

Reklama

meduza123 10.03.10 13:23

Tak koukám, že ve vedlejším vlákně už taky někdo shání… :lol: Nicméně stále budu vděčná za jakýkoliv tip něčeho aspoň trochu podobného.

Juana 10.03.10 15:31

No popravdě já bych ani tak nešla shánět něco podobného, spíš bych si udělala výlet k té strašně milé paní co má krámek za Prašnou bránou a zamávala bych na ni svými dlouhatánskými brvami. Baba má netušené poklady, vůbec není vyloučeno, že by ho i byla schopná sehnat.

meduza123 10.03.10 16:04

Opravdu? O té bájné paní s tajemným krámkem jsem tu už četla a chystám se tam vypravit docela dlouho. Teď si mě ale hodně nažhavila, že tam budu muset opravdu co nejdřív. Jestli tam má ale paní takové skvosty, tak to dost reálně hrozí, že se na kluky vyprdnu a nakoupím pro sebe :whistle:

FlirtBoy 10.03.10 20:41

Crossmena jsem u té paní v Celetné nikdy neviděl, a to se pohybuju v okolí docela často…

ale nedávno jsem ho viděl v nějakém hypermarketu u drogerie, jenže už nevím kde to bylo…řekl bych, že by stálo za to spíš jich pár prolézet (ačkoliv zeptat se v Celetné taky nemusí být na škodu)

meduza123 11.03.10 06:13

Myslíte teda, že bude rychlejší a účinější prošmejdit kde co, než k tomu najít podobnýho brášku? Možná, že teď něco najdu, ale co za dva roky a dýl…to bude těžší a těžší… :(

FlirtBoy 11.03.10 12:42

jestli najdeš, vezmeš si půjčku a koupíš jich hned 40-45 najednou :whistle: :)

meduza123 11.03.10 18:33

Ok, to zní jako dobrej plán :D

FlirtBoy 11.03.10 22:58

mimochodem, ke Crossmenu Original někdo v recenzích na elninu přirovnal pánskou Eternity (Calvin Klein)…nevím co je na tom pravdy, ale za pokus nic nedáš, Eternity mají myslím skoro všude a je to taková mainstreamovka, že by na tom mohl být i kus pravdy :D

(viz dole v recenzích) http://www.parfemy-elnino.cz/…n-eternity-m

meduza123 12.03.10 07:52

Bezva, tak díky za tip! Otestuju na brachovi a uvidim :lol:

opoponax 28.03.13 21:01

Nenašla som iné vlákno, tak napíšem sem. Velkú podobu cítim medzi LIDGE a Tomorrow for Him od Avonu (jedna z mála podarených).

bab58 28.03.13 22:42
@meduza123 píše:
Holky, snad mě tu neukamenujete, ale přece jen zkusím. Znaly jste některá Crossmena?

:lol: :mavam:
http://www.nells.sk/…ion-new/1092

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama