Amarige EDP

aprazanda 16.07.12 17:54

Amarige EDP

Zkoušela jsem v kamence Amarige, myslím, že to bylo EDP, protože vůně voněla neskutečně dlouho. Chtěla jsem si jí objednat po netu, ale nacházím jen EDT. Prodává se vůbec EDP? Nemohla jsem se mýlit?


Reklama

Verda2 17.07.12 15:42

Givenchy Amarige byla moje nejoblíbenější vůně, ale cca před 10 a více lety. Měla jsem několikrát, ale vždy pouze EdT, EdP jsem nikdy nikde neviděla. Měla tedy ale výdrž výbornou, byť to byla pouze toaletka. Bohužel, vůni před pár lety reformulovali a už se mi nelíbí (byť ji mám z nostalgie v ikonce).

Myskamauska 18.07.12 09:40

Měla jsem ještě asi před rokem a půl třicítku EDP, je fakt, že k sehnání teď poslední dobou už není. Držela fest, ale výdrž EDT je taky víc než dobrá.

Verda2 19.07.12 15:48

To jsem skutečně překvapená, že byla i EdP. Když jsem ji nosila, to ještě intern. parfumerie buď nebyly nebo velmi málo, každopádně jsem kupovala vždy v kamence a ptala jsem se víckrát a vždy mi bylo sděleno, že se Amarige dělá jen toaletka.
Lišila se EdP od EdT hodně?
Jak jsem psala, po reformulaci se mi již vůně nelíbí, tak teď jsem se již po ní nedívala.

Myskamauska 19.07.12 16:11

Já tu EDP kupovala na keton.cz,je to asi trošku déle než jsem původně myslela, možná tak 2 a půl roku až 3 roky.
A jaký je mezi nimi rozdíl nevím, EDT jsem zkoušela v parfumerce už před nějakou dobou, pamatuju si že držela hodně dobře, ale nesrovnávala jsem je, ještě jsem tu parfémovou vodu neměla.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama