Cacharel Amor Amor - podobná vůně

Ylang 08.12.11 10:23

Amor amor - podobná vůně

ahoj holky, chtěla bych poprosit o radu, chtěla bych sestře koupit k Vánocům parfém, má ráda Cacharel Amor amor, přemýšlím, že ho koupím, ale říkám si jestli by to nechtělo změnu. Kdysi dávno používala YSL Baby doll, myslíte, že by jí mohl pořád vonět když má ráda Amora? v parfumérce už jsem nebyla ani nepamatuju (mám mimi) takže si jen matně vybavuju vůni obou parfémů, že to byly docela velké slaďárny. Myslíte, že by jí Baby doll mohl vonět? nebo je Amor úplně jiný typ než Baby doll? nebo vás napadá nějaká jiná vůně podobná Amoru? prosím poraďte,už mi z toho začíná hrabat :lol: :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

danaada 08.12.11 15:36

Amor Amor mám a žánrově nejpodobnější mi přijde Hugo Boss Boss Orange. (Ale asi záleží i na chemii.)

WildOrchid 08.12.11 15:39

segra ma rada sladarny, a Amor Amor jsem ji kdysi dala a libila se ji. Ted je jeji nejmilejsi Pure Purple

petapate 08.12.11 19:33

Já myslím, že by se sestře mohla líbit od Niny Ricci vůnička Ricci. Amor Amor je vůnička líbivá a můj nos by je strčil do stejného šuplíku sladších vůní:) Nebo aspoň do toho hned vedle :)

petapate 08.12.11 19:53

Ještě si myslím, že by se jí líbil od Thierry Mugler Angel Sunessence.

danaada 08.12.11 20:08

Tak pozor, Amor Amor není při správné chemii nijak zvlášť přeslazená vůně, je jen příjemně nasládlá a svým způsobem i celkem svěží. Pravda v létě trošku víc vyniknou květiny a vůně může být i relativně těžší, ale se sladkostí Angela nemá nic společného, u Angela může být vůně dost medová, což se taky nemusí líbit každému.

domenica 08.12.11 20:09

a teď, co to je „správná chemie“ :D

danaada 08.12.11 20:20

NO,mám takový pocit, že pokud si člověk nějakou vůni kupuje sám, tak na ni prostě tu správnou chemii musí mít :P možná je to subjektivní, ale je to tak, pak prostě nemusí vykřikovat např. ta vůně je přeslazená apod. Mám pocit, že hodně lidí si při koupi dárku neuvědomí, co se třeba tomu obdarovávanému na vůni líbí a má pocit, že když je ta vůně dle něho sladká, tak je možné darovat - poradit jakoukoliv sladkou vůni, což je samozřejmě nesmysl :roll:

petapate 08.12.11 20:28

A co dát sestře dárkový šek do nějaké parfumérie :) To by se mi líbilo a rozhodně si vybere dle své chuti a tebe chvalořečit :)

WildOrchid 08.12.11 20:28

proto jsem radila to, co voni sestre, na ktere Amor amor voni nadherne :)
Na me treba tak hezky bohuzel nevoni..

danaada 08.12.11 20:40

Však to je taky fajn, že radíš co voní sestře :P I to zadání dotazu bylo správně, že se hledá podobná vůně :potlesk: To jsem opravdu nekritizovala, jen jsem moc nepobrala radu, že je podobný Angel, nic víc :roll:

Ylang 08.12.11 21:15

holky, děkuju moc za tipy na podobné typy. jak píše petapate, asi by bylo nejideálnější darovat šek do parfumerky, ovšem přiznám se, že na to mám moc omezené finační možnosti a přeci jenom darovat šek do parfumerky na 700,– je řekněme o ničem - bohužel :( musím prostě na netu vybrat nějakou třicítku, testr (nebojte - testr jako dárek v pohodě, vím, že neurazím), prostě něco cenově přijatelného. Ono by možná stačilo kdybych vletěla do parfumerky udělala pár čuchacích pokusů a myslím, že bych dovedla odhadnout co by na ni šlo a co vůbec, jenže se obávám, aby mi tam z těch vůní neskolabovalo chudák mimí (no je to holka - mohla by si zvykat :lol: ), né - teď vážně - děkuju moc za tipy, poctivě přečtu složení a recenze všech vůní, které jste mi poradily a uvidím… kdyby vás ještě některá napadla tak prosím pište. jen se malinko obávám abych stejně nezkončila u toho Amora :lol:

WildOrchid 08.12.11 21:26

pokud jo, tak hlavne ne zadnou odnoz. co jsem zkousela, tak zadna nema na klasiku :) spis tam ty veci navic zavazej.

Ylang 08.12.11 21:50

jj, odnože ne, ty jsem podle podle recenzí zavrhla rovnou :)nebo kdyby tak prodávali sadičku třeba tří, čtyř miniaturek, do toho bych možná šla - jen tak jako na vyzkoušení…

danaada 08.12.11 21:54

No kdyby přece nakonec zůstalo u toho Amora, tak doporučuji přece jen nakouknout do parfumerky, jestli nemají ten letní limitovaný květinkový obal (25 ml), vyjde to cenově líp než na netu a někde ho ještě (asi hlavně v Marionnaudu) mají nějak v ceně těsně pod 500,– Kč.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama