Angel EDP-může se jednat o fake?

eva_jiraskova 3.12.18 20:38

Angel EDP-může se jednat o fake?

Koupila jsem v e-shopu Parfemy-Premier TM Angel EDP, který už delší dobu používám. Když došel, byl hodně podchlazený, silně mrzlo. Barva neodpovídala originálu, který doma mám, byla nazelenalá a tak i zůstala. Nejdříve jsem si myslela, že až se zahřeje na pokojovou teplotu rozdíl zmizí, ale nic se nestalo. Testovala jsem obě vůně a připadají mi stejné, ale nejsem takový odborník, abych za to dala ruku do ohně. Nicméně ten rozdíl v barvě mě zaráží a navíc jednalo se o tester bez krabičky, takže nemůžu zkontrolovat čísla. Můžu vás poprosit o názor?

Eunika 3.12.18 21:06

@eva_jiraskova
Nemyslím si, že je to padělek, ale že je vůně staršího data. Angel takhle barvu mění.
Já tester nemám, mám orígo balení a kód mám na zadní straně flakónu, hned nahoře. Kolikrát je kód skoro neviditelný, ale opravdu nevím, jestli testery mají kód na stejném místě.

dali2011 3.12.18 21:16

@eva_jiraskova Dávam za pravdu @Eunika, mam doma úplně stejně zbarvený flakón, který změnil za x let takto barvu, ale vůně zůstává stále stejná.

eva_jiraskova 3.12.18 21:25

On i ten tester kód má, ale na krabičce žádný není, takže není co srovnávat. Jinak jak píšete, opravdu se asi bude jednat o starší edici, protože i logo na stříbrném vršku flakónu je jinak dělané, našla jsem to na Googlu u fotek stašího data. Nicméně se mi ulevilo. Moc děkuji za názory

Váš příspěvek