ANNICK GOUTAL La Mimosa


Reklama

verunka2201 19.01.11 22:41

Má rozkošnou mašličku :heart:

Ale já už se zlákat nedám! :smack: Po mimóze od L'Artisana jsem taky prahla, a teď ji mám a leží mi nevyužitá doma ve skříni… :(

verunka2201 19.01.11 22:49

Ajo, já si říkala, proč je mi to tak povědomé… :conf:

Dalia 14.08.11 20:56
EvaKm píše:
http://www.beautyblitz.com/…10-12-10.jpg

?? mi připomíná:

http://www.aussieperfumes.com.au/…dior-edt.jpg

Kéž by byla trochu silnější než ostatní AG.

Silnější není, ale nádherná je. A převeliká škoda, že je to prý pouze limitovaná edice. Věřím, že tato vůně by si své příznivce našla na dlouhou dobu. Já sama bych se k ní vracela určitě opakovaně.
A jen tak pro zajímavost mohu zmínit, že v několika úvodních tónech po nástřiku na kůži mi lehce připomíná Petite Chérie. Obě už mám načichané celkem dost a ta podobnost, byť jen krátká a napoprvé možná nepovšimnutelná, tam skutečně je.

RainyWeather 14.08.11 21:32

Já věřím, že by se mi Mimosa líbila, ale zdráhám se jí byť jen zkusit - právě proto, že je to limitka :? Na jaře mě praštila do očí mezi ostatními flakony (včetně Lutensů apod.) v Londýně a já šla radši dál. Stejně tak jako zmizela a není Violette, zmizí asi všechny soliflory :cry:

Podoba s Petite Chérie - to budou asi ty broskve, ne?

Dalia 15.08.11 05:09

Včera jsem koukala na stránky Annick Goutal a tam Violette byla, ale bohužel neposílají k nám. :? Také bych ji brala.
Je to hrozná škoda, že jsou takové vůně nedostupné. Stejně tak i limitka Rose Splendide (ta už na stránkách ani nebyla). Ale Le Mimosa snad ještě během příštího roku k sehnání bude, třeba se chvíli na trhu udrží.

Ano, Evi, ta podobnost tam bude díky broskvi. Ale je to opravdu pouze několik úvodních tónů a potom už jsou každá jiná. :P


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama