Annick Goutal Mandragore Pourpre

Ronna 10.07.09 19:05

Annick Goutal Mandragore Pourpre

• v srpnu
  • bude to flanker k původní verzi
  • určená pro zimní nošení
  • silnější, temnější, kořenitější, aromatičtější…
  • bergamot, mint, star anise, amber, rosemary, geranium, black pepper, patchouli, myrtle, incense and heliotrope

http://www.nstperfume.com/…ore-pourpre/

já se těším :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

domenica 10.07.09 19:09

No, to vypadá taky slibně. Mandragora je hezká vůně, ale intenzita a výdrž mi přišla vždycky slabá … tahle Mandragora mě bude ale zajímat :wink:

estelle 10.07.09 19:09

http://www.nstperfume.com/…man-pour.jpg

Ronna, flakon som tu normálne musela z tvojho odkazu dať- je prekrásny…tá fialová farba…ach.

Ronna 10.07.09 19:17

To je pravda, nádherná fialová.

verunka2201 10.07.09 20:01

Mandragoru původní neznám, ale ráda bych, už jen kvůli té hezké asociaci, co s ní mám (zákeřná rostlinka z Harryho Pottera :P ). Tohle bych taky ráda poznala, má pestré složení a nádherně barevně vyvedené flakonky - ten hranatý je první hranatý od AG, který se mi fakt líbí! :heart:

Albeni 10.07.09 20:08

Mě se právě líbí více ty hranaté všechny, jsou moc pěkné, vždycky se na ně dívám. Co v nich je? Jiná koncentrace než v těch oblých nebo kulatých? :)

Elena 10.07.09 20:28

Tak na novou Mandragoru se těším. Ta původní mě velmi oslovila, tak myslím, že tohle bude taky fajn. A barva je úžasná.

Fanfan 10.07.09 21:13

Co mi to dělají? :shock: To bude na podzim jeden skvost vedle druhého. :roll: :wink:

ledifia 10.07.09 21:39

Zrovna dnes jsem původní Mandragore zkoušela a moc příjemně mě překvapila, čekala jsem něco jiného, navíc první AG, která na mně trochu drží. Tahle určitě nebude horší.

Fanfan 10.07.09 21:48

Tahle určitě bude lepšíííí… :whistle:

Lyonella 11.07.09 01:21
Albeni píše:
Mě se právě líbí více ty hranaté všechny, jsou moc pěkné, vždycky se na ně dívám. Co v nich je? Jiná koncentrace než v těch oblých nebo kulatých? :)

V obou flakóncích je vůně stejná. Rozdíl je jen v balení - hranatý je určený pro pány.

ledifia 11.07.09 01:26

A není ta pánská verze slabší - cologne?

Lyonella 11.07.09 01:44

Ne. Unisexové vůně od AG jsou v obou flakóncích ve stejné koncentraci.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama