aplikace :D

qanka 08.05.07 21:45

Zajimalo by me, jak poznate, ze mate na sobe parfemu akorat.
ja se dost bojim, abych to neprehnala, vysledkem cehoz je, ze mam pocit, ze vubec nevonim ;D. Nesnasim ty damy, ze kterych je citit tezky parfem, kdyz ony uz jsou v nedohlednu.
A jak aplikujete? Mam same parfemy s rozstrikovacem, ale vetsinou si striknu na prsty a pote az na misto urceni…

Reklama

Ada 08.05.07 21:50

„Polévací“ vůně stříkám na sebe, většinou na oblečení, aplikuju tak 2-3 střiky. Nepolévací obvykle prsknu jen jednou a přímo na tělo - zpravidla na předloktí, tam to nemám pořád pod nosem, je mi milejší, když ke mně vůně jen tak občas zavane, aby nebyla protivná.

blebleska 09.09.12 10:39

U polévacích vůní na sebe klidně stříknu 7-10× - na krk, oblečení i vlasy. Přes den přiživím. U těžších vůní typu Euphoria atd stříknu tak 3× - 2× na krk a jednou na předloktí levé ruky, ať můžu kdykoliv přičichnout :-)

la.reina 09.09.12 14:42

Já vyrábím „spršku“… střiků dávám asi tak 8 - 10 a beru to jedním vrzem… vlasy, oblečení, něco na předloktí, něco maličko na krk.

Jestli je to moc, málo nebo akorát nevím… asi na to nejsou objektivní měřítka. Když mám pocit, že by to chtělo přitlačit na pilu, tak prostě celý postup zopakuju. :mrgreen:

Váš příspěvek

Reklama

Reklama