Aplikace EDP na oblečení a do vlasů

Arome woman 25.10.11 14:25

Aplikace EDP na oblečení a do vlasů

Je to velká ,,prasárna"? :-) Existují vůně, které jsou na oblečení božské a mají dlouhou výdrž, ale na mé kůži ukrutně smrdí :mrgreen: . Je možné používat vůně například na šátek nebo do vlasů?

Díky za reakce


Reklama

Arome woman 25.10.11 14:34

Nojo, ale koho by to napadlo hledat zrovna zde, žejo :-) . Fulltext mi nic podobného nenabídl. Doufám, že Arome nemá podobné diktátory, jako Vodičkovo Omlazení, protože to by byla fakt škoda.

jerry 25.10.11 14:52

Diktátory (zatím) ne :think:, ale kdo z uživatelů by se rád prodíral nově zakládanými zbytečně duplicitními vlákny - zvláště, když je zde vlákno „Blbé dotazy“ (z jehož obsahu je zřejmé, že nejde o nic pejorativního).

zuz.ka 25.10.11 15:28
Arome woman píše:
Nojo, ale koho by to napadlo hledat zrovna zde, žejo :-) . Fulltext mi nic podobného nenabídl. Doufám, že Arome nemá podobné diktátory, jako Vodičkovo Omlazení, protože to by byla fakt škoda.

No vidíš a mě to vyhledávač našel vcelku rychle. Taky si nepamatuju, kde se které vlákno schovává. Rozhodně jsem Tě nechtěla rozdurdit :wink: Ovšem je fakt, že se tu zdvojená témata objevují dost často a zhoršuje se orientace na fóru. Takže tak.

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama