Aplikace vůní

hafik 25.02.08 09:19

Dámy, napište, na jaká místa si aplikujete vůně? Čisté parfémy určitě na zápěstí a za uši a vůně s rozprašovačem je prý nejlépe aplikovat tak, že je stříknete nad sebe a projdete padajícími krůpějemi vůně.

Reklama

PetraSK 25.02.08 11:41

ja si vôňu strieknem na zápästia, potom si nimi prejdem krk a vôňu aplikujem ešte aj na zápylok a pák kvapiek na spánky, ale najlepšie je prejsť obláčikom vône, to je istota, že vôňa bude aplikovaná rovnomerne a nepreženie sa to s ňou

Mirka 25.02.08 13:03

tak tohle jsem kdysi psala už u Fedora, a mělo to zajímavý ohlas od nějakého muže - voním se před oblečením - tedy nahá, na hrudník a krk. Obvykle pak ještě dostříknu po oblečení někam pod uši.

Zuzek 25.02.08 17:50

Vůni aplikuju na krk v místě karotidy a protože si myju vlasy každý den, tak do vlasů, tam se vůně drží hodně dlouho. Velmi málokdy stříkám na oblečení, mám strach ze skvrn. Někdy taky stříknu do výstřihu.

hafik 26.02.08 19:09
Zuzek píše:
Vůni aplikuju na krk v místě karotidy a protože si myju vlasy každý den, tak do vlasů, tam se vůně drží hodně dlouho. Velmi málokdy stříkám na oblečení, mám strach ze skvrn. Někdy taky stříknu do výstřihu.

Též se bojím stříkat vůně na oblečení kvůli skvrnám. Ale na svetry tmavší barvy klidně trochu vůně stříknu..Jen do výstřihu se vonět nemůžu, protože mě za chvíli začne svědit ve výstřihu a mám trochu vyrážku..

Tanushka 20.08.09 11:01

Já na sebe většinou vůni stříkám tak, že dám ruku dál od sebe a rozpráším na sebe vůni z větší vzdálenosti ne celou horní polovinu těla a určitě taky do vlasů :wink:

gentiana 20.08.09 13:26
hafik píše:
Dámy, napište, na jaká místa si aplikujete vůně? Čisté parfémy určitě na zápěstí a za uši a vůně s rozprašovačem je prý nejlépe aplikovat tak, že je stříknete nad sebe a projdete padajícími krůpějemi vůně.

Na ruku nad palec a na ramena. Na co mi je to za ušima, když si nemůžu čuchnout.

Ronna 20.08.09 13:54

Do vzduchu nestříkám a neprocházím tím, nechci aby mi to padalo třeba na obličej. Rovnou to nastříkám do vlasů.
Jinak na ruce, když je to polévačka, tak klidně celá ramena a paže, krk.

Janka 20.08.09 14:32

Když vím, že budu celý den na slunku, stříkám radši na oblečení(nerada bych hnědé skvrny), jinak na krk, do výstřihu, na zápěstí, příp. na ramena

20.08.09 14:43

stříknu si do vlasů, na krk a do výstřihu :wink:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama