Armaf intense EDP vs EDT

efelen 18.10.20 16:25

Armaf intense EDP vs EDT

Zdravím, poslední dobou mě zaujal tento parfem - Armaf club de nuit intense. Nemohu se ale dohrabat srovnání EDP vs EDT. Mate nekdo zkusenosti? Co byste doporucili? Ktery je bliz aventusu?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Frankie 18.10.20 16:43

Na Armafech EDT s tímto názvem byla extrémně rušivá drsná citrusová hlava, jež evokovala čistič.
V době, kdy jsem se k nim poprvé dostal.
Pozdější verze EDP je v tomto smyslu umravněná a PO ještě lepší.
Pokud byste někde na ebay sehnal úplně tu první formuli EDT, podle slov majitelů na Fra byla prý fantastická a neexistuje jaksi důvod tomu nevěřit.
Osobně bych doporučoval PO, která skočí „rovnou do srdce“.
Aventus byl časem posunut do více ovocné a méně kouřové podoby.
V inzerci si můžete koupit odstřiky různých šarží za nádherné ceny.
Pokud byste nalezl k limitované edici soliflor s ananasem, mohlo by to být však dokonalé.
Alespoň tak se to říká.
Existuje spousta značek, které se chtěly přiživit na úspěchu Aventa, zde ale myslím profit.
Pár opravdu levných „klonů“ jsem si koupil a baví mne pozorovat rozdíly mezi nimi.

Mimo protokol ke Creed.
Značka byla prodána a bůhví, co se stane s Aventem v budoucnu, co můžeme čekat.
Na základě empirie v parfémovém světě však IMHO nic pozitivního.

efelen 19.10.20 19:19

Dekuji moc za odezvu, jsem mezi Vami jako opravdovy laik. Kde bych sehnal tu verzi PO, predpokladam ze se jedna o parfemovy olej. Je v cesku vubec dostupna? A jeste bych poprosil o priblizeni odstavce se soliflorem, tam uz jsem se ztratil nadobro :-D.

Frankie 19.10.20 21:23

@efelen
Od konce, mínil jsem vrstvení vůní, jedna přes/na druhou, přidat jednodruhovou vůni, která event. ve složení chybí nebo není výrazná.
Parfémový olej jsem tady neviděl.
Limitovaná edice (EDP) se v ČR prodává, rovněž EDT.
Pakliže jste se ale s CDNIM vůbec neseznámil, začněte tím, že si zakoupíte nejlevnější klony, abyste byl trochu v obraze.
Navrhuji Zaru-Night pour Homme IV, nebo Just Jack-Adventure, Al Dur Al Maknoon Silver od Lattafy.

efelen 4.11.20 07:57

@Frankie co rikate na toto? Mel jsem moznost vyzkouset EDT a jsem s nim spokojeny, chtel bych ho jako daily parfem proto se poohlizim po 200ml. Je to legit? Jeste me napada jestli nejsou nejake vyrazne rozdily mezi French a UAE verzi.

Jinak v Zare jsem byl a zrovna IV tam proste nebyla :-D

https://www.ebay.com/…283906487752?…

morricone2209 4.11.20 10:17

jestli tedy mohu za sebe asi 200 ml bych nekoupil. Za prvé, když je akce, tak tuším 105 ml láhev tu onehdy byla okolo 500,– a zase taková pecka to není. Mě se líbí, ale ten prvotní pronikavý nástřik je hrozný, Za mne je to nositelné až po cca 40 minutách… 8-) Ale jaký je parfém ,to netuším…

efelen 4.11.20 11:04

@morricone2209 U toho EDT je to fakt, ten opening je silnější, pro někoho možná rušivý. Mi to je v celku jedno, protože ten opening ucítím max doma já a žena. Na druhou stranu u toho EDP tak rušivý prý není. Každopádně jsem viděl nejlevnější EDT 105ml za 700 kč a to se bavíme furt o EDT. EDP jsem viděl v ČR za 1400kč 150ml a to jen velmi málo. Spíš je k vidění limited edition 105ml.

Frankie 5.11.20 19:19

@efelen
UAE verze je lepší, říkala to onehdá na brněnském srazu @Renusatko.
@morricone2209
Existuje 200 ml verze, nicméně tady se nedá koupit, že? :think:
Mně to nos neodstřelí, jen na chvíli ohne, a do té 1/2 hodiny se rozhodně vrátí na původní místo…

efelen 5.11.20 21:06

@Frankie mě spíš zajímalo jestli je to v pohodě ten odkaz z ebaye, má někdo zkušenosti s nákupem odtama? Ta cena se mi zdá dost dobrá.

Frankie 5.11.20 23:34

Zkušenosti máme jak pozitivní, tak negativní.
U mne převažují negativní.
Osobně bych si to pořizoval tady, event. si počkal na snížení ceny.
Já kupoval za něco přes 600.
Ostatní inspirace také nejsou špatné. ;-)
Tady je EDT pod 700.
https://www.parfemy-parfemy.cz/…_488163.html?…

efelen 6.11.20 12:12

@Frankie já se právě poohlížím po tom EDP. Láká mě zkusit tu UAE verzi. Na tom ebay máte proč špatné zkušenosti? Nepřišlo to? Nebo to byl fake? Armaf se snad ani nefejkuje nebo?

Frankie 6.11.20 12:53

@efelen
Armaf některými vůněmi napodobuje známé značky.
O fakování CDNIM jsem neslyšel, na druhou stranu se o to nezajímám. Četl jsem jen, že starší/nejstarší šarže byly mnohem silnější, moje rada, kupte si tady limitovanou edici, která je nejpodobnější Aventovi, pakli o to usilujete.
Nebo kupovat velmi staré šarže Dubai EDT na ebay.
Negativní komentáře mohou být zapříčiněny čichovou únavou, nejen výrobou ve Francii nebo reformulacemi. :think:
Mimo protokol, čísti komentáře o ničem na fragrantice vyvolává zpravidla cukání hlavy nebo tik v levém oku (vyplavuje mi to Mg), nehledě na to, že nová umělecká verze jejich web stránek je jak v v cirkuse nebo nedostižně zbastlená jak tady…

Suramajstr 26.11.20 23:25

@efelen Dnes jsem objevil toto, pokud je po něm stále poptávka
https://www.orientalniparfem.cz/…ense-man-cpo

efelen 30.11.20 10:58

@Suramajstr Děkuji, ale nejsem moc olejový, mám rád klasiku, co na sebe stříknu. Takže jsem koupil klasickou EDT a včera jsem ulovil v akci EDP limited edition za 750 a zkusil jsem i deodorant za 140.. :-D Ceny jsou to myslím v pohodě a jsem spokojený i s EDT, tak snad mě EDP nezklame. Každopádně už se na eshopech objevila i EDP 200ml verze.. Asi bude made in france. Láká mě zkusit z ebaye tu UAE verzi, ale na yt v komentářích si lidi stěžují na slabou výdrž. Kdo ví kde je pravda.

Frankie 30.11.20 11:47

@efelen
Lze vyjádřit naději, že na slabou výdrž si nestěžují ženy.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek