Armaf intense EDP vs EDT

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Frankie 8.12.20 19:26

Fotky jsou vloženy dále ve vlákně.

Příspěvek upraven 09.12.20 v 17:54

efelen 9.12.20 07:33

Taky už mi došel. Vůně je fakt příjemnější při openingu. Balení fakt hezké, za tu cenu 750 to byl dobrý kauf. Včera jsem očuchával explorer a ten bych teda úplně do clonu aventa nepřihazoval. Rozhodně tam podobnost je, ale po chvilce mi příjde, jakoby byl do něj zamíchaný i sauvage :-D (nejsem žádný expert, spíš mě to jen teď chytlo)

Frankie 9.12.20 08:34

@efelen
Synteticky vonící Explorer si určitě najde své příznivce.
Sám bych si ho pořizoval, teprve až cena klesne na úroveň běžných vůní od Montblanc.
Mně Sauvage zpočátku nevoněl, pak se mi zalíbil, ale nedokázal bych ho nosit každý den.
Explorer obě vůně (Aventus a Sauvage) spojuje, dokonce se dobře vrství s Diorem.
Z toho, co jsem očichal a/nebo koupil si, zatím
arabské analogie nebo inspirace mají k Aventovi široko daleko nejblíže.
Rád bych se dostal ještě ke klonům od Zary, Capucci, Reyanne…

Mimo protokol, grafy podobnosti na Fragrantice spíše dokumentují masovost tohoto fóra, nikoliv odbornou úroveň. To samé recenze. Někdy by mne zajímalo, zda lidé (co klikají na podobnosti nebo píší recenze) vůbec ty vůně mají doma. :-)

efelen 9.12.20 08:51

@Frankie jojo, s CDNIM jsem fakt spokojený a jsem rád že mám 210 ml dokupy :-D Vydrží mi dlouho, jen mě děsí, že mě láká zkoušet pořád další a další.. :-D

Petrajs 9.12.20 13:22
@efelen píše:
@Frankie jojo, s CDNIM jsem fakt spokojený a jsem rád že mám 210 ml dokupy :-D Vydrží mi dlouho, jen mě děsí, že mě láká zkoušet pořád další a další.. :-D

Na to bacha, jak tomu jednou propadneš,není cesty zpět, co peklo schvátí… :) Podle mě, pokud jde člověku vyloženě o klon Aventu a má CDNIM, nemá smysl vymýšlet dál. Nehledě na to, jak moc si obě jsou nebo nejsou podobné, reakce jako na CDNIM jsem nezažil ani s Aventem. Půlka bab z kanclu ho kupovala těm svým do roka od toho, co jsem ho začal nosit do práce.

david019 9.12.20 13:35

@efelen …taky jsem chtěl jen vyzkoušet něco jiné a oslovil Frankieho, ten vybral pár odstřiků ze své sbírky, takové krásy jako Pal Zileri Provance /bo tak nějak/ Hermes, Chanel Antaeus a Pour Monsieur. Celý život mi stačil jeden dva parfémy, co jsem dostal, sic kvalitní. Ale dnes nechápu, jak jsem mohl mít jen Dior Fahrenheit a něco od Avonu… :lol: .....obrazovka je plná věcí, až oči přechází, ale čich! …čich čeká ještě velká budoucnost…
Takže mám přes 50 flašek, nějaké odsřiky a zdá se mi, že nemám nic moc. Dokonce 3 měsíce po 30 letech nekouřím, a těšil jsem se jak ty tisíce měsíčně vrazím do vůní plných alkoholu a tabáku 8-) :-D …Mám-li chmury, strčím hlavu do parfémových fór, webů, shopů vzorků, a zázračně..problemos profumos fuč…

efelen 9.12.20 14:03

@david019 @Petrajs @Frankie Jak se díváte na zkoušení parfémů v „našich“ parfumérkách. U nás tady v Ostravě mi včera přišlo, že se na mě dívají jako bych jim to tam chtěl všechno ukrást nebo vypotřebovat.. Napadlo mě že bych si i ty papírky popsal a donesl domů, ať vím jaký ten parfém je když trochu usedne, ale to jsem zavrhl, když jsem viděl jak se prodavačky dívají kolik toho vlastně zkouším. :-D Přitom to bylo tak 5 vzorků, moje představa by byla si domu odnést aspoň 20 co by mě tak zajímalo.. nějak na to ty prodavačky zvyklé nejsou, takže jsem si sebou vzal akorát ten explorer :-D

Petrajs 9.12.20 14:23

@efelen nad to je třeba se povznést. Prodavačky se často tváří, jako by jim to tam patřilo. Ony jsou tam kvůli Tobě, ne Ty kvůli nim. A testery jsou od toho, aby je zákazníci vypotřebovali, jinou hodnotu nemají. Ani fakt, že prodavačky je často zamachlují ze skladu a potom prodávají na netu na tom nic nemění.

Takže klidně sbal tužku do kapsy a vyraž :) Rozhodně se ti nikdo netroufne říct něco na to, že toho zkoušíš už moc. A pohledy prodavaček… Běž se nekdy podívat do nějakého obchodu s oblečením před dámské kabinky :)

efelen 9.12.20 14:34

@Petrajs To si taky myslím no, jen jsem nevěděl jestli to není v parfume světě nějake faux pas, protože jsem si tak chvilku připadal :-D Dokonce mi jedna prodavačka na otázku ohledně chybějícího testeru odpověděla: „vidíte že není“ :-D to už jsem radši balil kufry

Petrajs 9.12.20 14:39

@efelen co to prosimtě bylo za parfumerii? Pokud by byla alternativa, už bych do takové nešel. Chybějící tester podle mě nezřídka kdy znamená právě jednu ze tří věcí:

1. Lenost doplnit ze skladu
2. Amaterismus osoby zodpovědné za objednávky zboží na prodejnu
3. Dlouhoprstý bandita v řadách zaměstnanců

Ani v jednom případě není zmíněná reakce přípustná.

efelen 9.12.20 14:45

@Petrajs byl to douglas.. možná jen měla prodavačka špatný den, ale taky mě to zarazilo.. každopádně jsem pradu LR carbon nevyzkoušel, hlavně že měli tester LR sport, ale ani jednu krabičku k prodeji a naopak 5 krabiček carbonu, ale žádný tester, což je ta horší varianta :-D

Petrajs 9.12.20 14:54

@efelen to je škoda, zrovna LR Carbon mi přijde jako zajímavější alternativa Sauvage :)

efelen 9.12.20 15:08

@Petrajs slyšel jsem o tom no, proto to chci taky zkusit.

Frankie 9.12.20 17:41
efelen 9.12.20 17:53

@Frankie tak já mám verzi z tohoto roku, made in france a mám černou stuhu a všude je napsáno parfum :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek