Armaf intense EDP vs EDT

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Daridari 14.12.20 08:15

@efelen Ja teda nebudem mať možnosť porovnať s EDP, zostane mi iba čistý dojem z EDT, neskreslený ničím. Zostáva mi dúfať, že aj tá najhoršia verzia nebude úplne zlá.
A vlastne, pocity sú vždy veľmi individuálne, jeden to cíti tak, druhý onak.
Aj keď teda na pocity aromákov ja dám, veď už majú čosi načuchané :-)

efelen 14.12.20 08:19

@Daridari To jsi na tom jako já :-D Já mám jen 2020 batches a jsem spokojený. Nepochybuji o tom, že bys ty nebyla.

Daridari 14.12.20 08:58

@efelen Dávno som nebola taká zvedavá na nákup na slepo ako teraz ;-)
A hlavne, nech je spokojný ten, komu bude parfém určený.
A teraz zisťujem, že mám už slušný guláš z toho. Tak je verzia EDT a ešte aj verzia EDT Intense.
Ja som tú druhú objednala, v čiernom flakóne.

efelen 14.12.20 09:02

@Daridari Tak ten parfém se sám o sobě jmenuje Intense, ale EDT existují 2 verze. Nedávno jsme to tu řešili, EDT a EDT High concetrated. Ale pochybuji, že jsi objednala druhou zmíněnou, ta snad v ČR/SK ani není k dostání.

Příspěvek upraven 14.12.20 v 10:46

Daridari 14.12.20 10:30

@efelen Rozhodne dám info, keď ho budem mať v rukách. A máš pravdu, má už v názve Intense :-)

Daridari 20.12.20 08:10

Tak EDT je doma, cena aj s dodaním cez zásielkovňu bola necelých 28 e, 105ml.
Krajina pôvodu je Francia, rok výroby 2020.
Ten kód ak správne vidím je 305996, za tým je číslo 04968.
Predpokladám, že na našich, či už slovenských alebo českých eshopoch bude v ponuke asi táto verzia, líši sa akurát cena.
Fakt som zvedavá, čo sa ukrýva vo vnútri :think:
Zároveň zisťujem, že nákupy parfémov na slepo mám rada, pokiaľ kupujem sebe. No pokiaľ je to darček pre inú osobu, je to dosť stresové, nevedieť, čo vlastne podarujem.
Ale spolieham na všetky recenzie a rady tu od vás :-)

Daridari 25.12.20 12:08

@Frankie a @efelen tak včera som CDNI edt podarovala. Muž sa k vôni veľmi vyjadriť nevie, ani viac ako mesiac po korone stále nemá čuch. Ja som ho mala stratený iba na tri dni, za čo som nesmierne vďačná.
Takže pocity sú čisto moje vlastné. Tá vôňa je úžasná. Obávaný začiatok sa mi páči, je to síce taký citrusový výbuch, ale naozaj krásny. O výdrži a intenzite môžem povedať toľko, že je skvelá. Až sa mi nechce veriť, že sa jedná o verziu edt. A ešte aj verziu zrejme najslabšiu, keďže je krajina pôvodu Francia. Nie som ani ovplyvnená tým, že sa jedná o klon, keďže Aventus nepoznám.
Je možné, že na mužskej pokožke vonia inak, na mojej ženskej je to výlučne pánska záležitosť a to pritom nie som za striktné rozdeľovanie na mužské a ženské vône. Naozaj si ju na žene neviem predstaviť, za to na chlapovi bez nejakého obmedzenia, tak na 30 tnikovi ako aj na 50+.
Myslím, že mať kolegu takto navoňaného musí byť v práci príjemné.
Jeden strek na ruke som včera cítila v pohode po 5 hodinách. Dnes mám jeden strek cca 3 hodiny a vlastne ani nemusím prikladať ruku k nosu. Tá vôňa sa ozýva pri každom pohybe ruky.
Z uvedených zložiek osobne cítim iba citrón a pačuli, možno po viac hodinách jasmín. Všetky zložky pekne ladia a sú prepojené tak, že nemám ani potrebu ich každú zvlášť vyčuchávať.
Zaujímavé na tej vôni je, že po cca 4 a viac hodinách mám pocit, akoby to bola úplne iná vôňa ako na začiatku. Ale stále krásna.

Petrajs 29.12.20 20:12

Já bych se ještě rád vyjádřil k tomu UAE vs Made in France. Respektive uvedl krátkou historku.

Jako první jsem CDNIM koupil někdy 2016 z Ebay od nějakého prodejce z Indie (ještě pořád trošku ve flakonu mám). Takže ještě tu úplně první („vintage“?) verzi. Už tehdy se to řešilo. Můj je Made in France. Přišlo to v pomačkané krabičče, flakon umatlaný, bylo s ním evidentně nějakým způsobem už manipulováno (tehdy se tvrdilo, že spoustu flakonů z Ebay umouněnci ředili, aby měli větší profit, ale jestli to byla pravda…). No a když jsem voňku otestoval, hned mě zkraje odstřelil ten záchodovej citrus na začátku. Usoudil jsem, že jsem naletěl, ruku vydrhnul, na PayPal otevřel complaint, dostal peníze zpět, a voňka mi zůstala hooodně vzadu na poličce (nemusel jsem ji vracet). Po nějaké době jsem se dočetl zkušenosti x lidí, že je třeba flakon několikrát odstříknout a nechat třeba několik týdnů odležet, a že teda ten opening je normální a je třeba tomu dát čas. Inu rozhodnul jsem se tomu dát ještě šanci, a jednou se navoněl do práce. No a potom už se historie psala sama. Nespočet historek, jak je se vůně všude po kanclu táhne 10 metrů zamnou, že jsem cítit ve výtahu ještě 10 minut po tom, co jsem ho opustil…A nebo moje oblíbená - Jednou jsem v kanclu zapomněl šálu na věšáku ve skříni a odjel na služebku. Začaly mi chodit zprávy, ať si z lidí nedělám prdel, že jsem musel být v kanclu, protože mně tam pořád cítí. :-)

Takže UAE vs France je podle mě urban legend, a zálezí jen na tom, jak konkrétní kus vyjede z linky. A potom jak se dostane až k zákazníkovi na poličku. V průběhu se může stát spousta věcí.

Arome Zoe 8.4.21 00:55
@Frankie píše:
@Arome Zoe

Tak obávám se že mám něco ůplně jiné než ,to co se prodává u nás na netu. Dnes jsem měl možnost vyzkoušet u známé tu verzi PARFUM která je momentálně dostupná u nás v eshopech. Zítra napíšu dojmy a rozdíly v balení .

Frankie 8.4.21 08:32

@Arome Zoe
To se dalo čekat, jen bych nerad, aby čtoucí nabyli dojmu, že kupují úpadkový výrobek.
Tady nejde o niche vůní, kdy přemrštěná cena nekoresponduje s atributy jako u Aventa.

Arome Zoe 9.4.21 13:13

@Frankie
Takže CDNI PARFUM moje postřehy

1.Moje verze ,fotky jsou tady ve vláknu
Měla 3 krabice jedna jako dřevěná, druhá zdobená stuhou a třetí tá otevírací. Druhá krabice má tlustou stuhu která je uvázaná kolem krabice .Nápis ARMAF je jen na bocích stuhy ,a je plastický jako vyražen .Flakon je černý opalizující a vypadá jako kovový .Nápis Parfum je na všem jak na flakone tak na krabicích. Na zadní straně zádné z krabic není psané nic, nápis je jen zespod krabice, Made in DUBAI UAE , fragrance France. To stejné je i na flakonu zespod.

2.Tvoje verze , krabice s bílou stuhou jen s nápisem ARMAF ,Druhá krabice otevírací. Na krabicích Parfum a na flakonu Eau de parfum pokud se nepletu. flakon je černý , neopalizuje. Je to fragrance made in France a nápis Made in Dubai UAE tam není.

3.Verze kterou koupila známá pro manžela (fotka), Krabice s černou stuhou převázanou přes okraje s býlím nápisem ARMAF CLUB DE NUIT, Všude napsáno Parfum a je to Fragrance made in france . Nápis Made in Dubai UAE , tam není

Porovnával jsem tu svoji (parfum) s tou od známé a taky s původní EDT která má podle mně obrovskou sillage .Včera v 10 hodin jsem aplikoval stejnou dávku z každé . Večer v 18,00 hodin původní EDt a Parfum který se teď prodává u nás na netu měli stejnou projekci ( podle mně výbornou). Ten PARFUM made in Dubai má nukleární projekci a i když jsem se večer a dnes ráno sprchoval pořád je tam. Nejsem přesvědčen že je to úplně dobrě s tou sillage a projekcí, pokud se to přežene s aplikací. Mám i Nishane HACIVAT co je (podle výrobce extrait )ale na ten CDNI z Dubaie nemá co se týče sillage . Verze PARFUM která se prodává teď na netu je podle mně perfektní a je nejblíž původní EDT. Nová verze EDT a EDP je na tom podstatně hůř, ale pořád jsou to za ty peníze výborné vůně.

Přiznám že já z žádné verze CDNI nejdu do kolen. Ale okolí ano, na žádnou vůni jsem nedostal tolik komplimentů a pokud bych měl jakoukoliv verzi tak to nikdo nerozezná a obávám se že ve finále je to uplně jedno všechny verze jsou v podstatě popřád dobré ........................ uvidíme co do budoucna Armaf s CDNI udělá, jestli budou reformulovat, ředit, měnit složení a možná to nakonec úplně zkurv… jako Loreal moje oblíbené Opium pour homme.

Frankie 9.4.21 13:53

@Arome Zoe
To je počtení, opravdu dobrá práce, děkuji!
Jestli to dobře chápu, verze 1, 3, na ní je všude psáno Parfum, ne tedy taková schiza jako u mne. 

Posílám SZ.

efelen 12.4.21 06:30

@Frankie @Arome Zoe Nepište si SZ a řešte to tady :-D Taky mě to zajímá. Každopádně moje verze limited edition má nápis PARFUM… Tak já nevím.

Frankie 12.4.21 08:32

@efelen
Na láhev či box si mohu jako výrobce napsat skoro cokoliv.
… EDT, EDP, Parfum se liší objem. % vonných složek.
Je-li všude uvedeno Parfum, pak na tato pravidla přistoupím, musím se na to odvolávat a tvrdit, že mám něco lepšího.

miluju.parfemy 12.4.21 13:12

EDT a Parfém

Parfém i toaletka k očuchání i porovnání na parfumerii Fragranza ve Spálené. Udělají Vám i 5 ml odstřiky…hodně podobný je i Bucephalus No. XI také od Armaf…jen jemnější…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek