Aromáci/mačky čtěte

Bea 07.08.11 12:52

Aromáci/mačky čtěte

Pokládám za užitečné, aby si následující info přečetlo co nejvíce lidí viewtopic.php?f=4&t=2­7983&start=1575

Nedaří se mi dát odkaz přímo na daný příspěvek, začíná to příspevkem Haify v 06. 08. 2011, 12:09 , níže- a pokračuje, pokračuje .......

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Triss 07.08.11 13:11

Přečteno a mrzí mě to, jako člověka taky nově zaregistrovaného. Nedivím se že se změnami souvisejícími s Arome je kolem nováčků značná ostražitost - a tohle ji určitě nezmírní.
Na druhou stranu podobná situace asi občas nastane na všech serverech fungujících na principu obchodu a hodnocení, ať už MMB, ebay nebo jiné - a pokládá se za samozřejmé že podobné evidentní šílenosti napravuje admin. Držím palce aby vždycky dokázal pružně reagovat.

Bea 07.08.11 13:19

Triss, to je pravda, dochází k tomu všude.Všude se občas vyskytnou „nestandardní“ individua. Je důležité, aby Admin vždy posoudil, umazal, upravil, strestal ..... tady bylo něco takového (neoprávněný, či mstivý negativ) dosud velice vyjímečné, a tato konkrétní situace Haifou popsaná se jeví až kuriozně.

Nebyl by od věci nějaký Black list, na MMB je veřejný-spravovaný administrátorem, na Aukru (kde tedy do hodnocení vůbec nezasahují -fuj) má každý svůj soukromý black list, který neumožňuje příhozy těm na blacklistu a připomíná nám, když chceme u někoho přihodit, že se nachází na našem black listu. Tedy volám po něčem takovém i zde, nelépe veřejný i soukromý.

Triss 07.08.11 13:49

Uživatelský Black list by byl výborný, takový mezistupeň mezi beztrestným pruzením a banem :)

haifa 07.08.11 14:48

Moc děkuji i za zveřejnění zde v inzerci na chování tohoto nováčka - moc mě mrzí, že mi udělala negativ aniž by předtím napsala SZ jak píše to je lež první SZ bylo negativní hodnocení to se nedělá :smack:

Střílet negativa jak se komu zlíbí . :speechless:

to je fakt děs, mrzí mě to protože sama mi neodpověděla na mou SZ kterou přečetla - vypadá to jako když mi umyslně chce škodit :speechless:

Sendy 07.08.11 15:25

Možná se jedná o někoho, kdo se realizuje na Aukru a nemá ponětí o zdejších pravidlech, respektive, dost možná je ani nečetl. Je to rozhodně více než nemilé, ale věřím, že se vše vyřeší zrušením hodnocení obchodu, který vůbec nebyl dojednán. Jde evidentně o omyl, úmysl či neznalost. Ať tak či tak, je třeba takovou chybu napravit a dotyčnou odkázat na pravidla. Rozhodně ale věřím, že to zamrzí. :conf:

janali 07.08.11 15:42

Jéj super, už ste to sem dali! Teším sa :D  :D

Každopádne si ale nemyslím, Haifo, že ti chce škodiť - veď si jej nič neurobila, nemala si s ňou žiaden kontakt. Takže kľud, možno sa pomýlila a teraz sa hanbí, čo ju ale absolútne neospravedlňuje.

Osobne som za ban, ak by sa taká osoba realizovala opakovane, ale inak skôr za (zatiaľ) súkromnú čiernu listinu. A nejaké pokarhanie trebárs aj od Ady v SZ. V tomto prípade musíme počkať, či sa slečna vyjadrí - hoci myslím, že by to už naozaj bolo na čase :evil:

A hlavne, trpezlivosť, kým Ada negatív nezmaže.

WildOrchid 07.08.11 16:01

me jeste napadlo ze ji chce skodit nekdo jiny, a nechce si delat spatny jmeno, tak skodi pod novym nickem.. ale to uz muze dohledat jen Ada

jerry 07.08.11 16:10

Nemyslím, že chce někdo haifě škodit úmyslně - pokud by chtěl, tak to udělá rozhodně sofistikovaněji - ale už z toho textu negativního hodnocení je vidět, že ten negativ je naprosto nesmyslný a nepodložený, tudíž bude dřív nebo později vymazán. A ten potenciální škodič by určitě chtěl, aby ten negativ zůstal napořád…

Mirka 07.08.11 16:53

Myslím, že je proti zdravému rozumu, aby někdo bral vážně negativ udělený nováčkem, rozpitvaný ve vlákně, pokud má dotyčná 94 dobrých obchodů a známe ji. Tak bych se nováčků nebála :wink: .

Já občas někoho nového navedu přes SZ, když vidím, že tu poletuje, jak zmatená včelka. A pokaždé doufám, že to vezme v dobrém a nepošle mě do…

veronika.sk 07.08.11 16:58

haifi, vím, jak nepříjemné to je, a doufám, že ti ADA ten negativ smaže co nejdříve.
Mě tedy ten můj neutrál zatím v hodnocení straší, nevím, jestli to Ada vůbec četla, v té době se totiž, myslím, vdávala a nikdy jsem od ní nedostala ani odpověď na svou prosbu v SZ. Není to ale negativ, ten je horší, takže s tím se určitě zabývat bude.

Sára 07.08.11 18:42

co to je sakra za hodnocení, kdybych měla já napsat každému negativní hodnocení komu se buď neuráčí nebo prostě zapomene odpovědět, a to i dost lidí zapomene, že mělo třeba rozjednaný obchůdek a už se zkrátka neozve nebo to člověk kolikrát rozklikne a fakt nemá čas najednou odepsat třeba na 6 zpráv
Mě třeba sz fakt blbnou, několikrát se mi stalo, že mi přišlo upozornění na mail, že mám sz (ikdyž tuto volbu nemám - upozorňovat na sz do mailu - takže už to je divné) ale jelikož v tom mailu bylo od koho mám zprávu tak jsem se mohla dotyčné poptat - v sz jsem totiž od ní žádnou zprávu neměla - no a dopadlo to tak, že zprávu poslala ale mě nic nepřišlo a to se stalo hned dvakrát.
Já si myslím, že ten kdo to napsal tak to udělal naschvál, nikdo normální nenapíše negativ za to, že mu někdo neopověděl na sz, jen aby se to nestalo pravidlem, že se začnou dávat negativy i za nedohodnutý obchod :roll:

tormale 07.08.11 18:51

Já nevím jak vám, ale mě se dokonce párkrát stalo, že mi SZ prostě nepřišla, ačkoliv ji druhá strana posílala. Takže naprosto neopodstatněný negativ. Haifo, myslím, že se nemáš čeho bát, každá soudná aromačka nebude tohle hodnocení brát vážně…

hafik 07.08.11 19:04

Tormale, taky se mi to už stalo a opravdu nechápu, že nováček tak rychle zjistil, jak dát negativ, ale už neví, za co se se negativ dává :twisted: :twisted:

Triss 07.08.11 19:30

Hafiku, a tohle já třeba chápu, ona jsou fóra všechna v zásadě podobná, kdo je zvyklý fungovat na nějakém jiném, i kdyby bylo třeba o chovu akvarijních rybiček, zorientuje se v poslání SZ i hodnocení bez větších problémů i tady. Spíš mi uniká logika toho PROČ to negativní hodnocení za takovou situaci dávat, i kdyby se opravdu domnívala že nějakou zprávu poslala a ta byla bez odpovědi smazána. Silně to zavání osobní antipatií a anonymní mstou třeba za nechtěné vykoupení posledního kila banánů v koloniálu nebo obsazení parkovacího místa před úřadem :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama