ARSENAL by Gilles Cantuel

demon 06.01.10 10:36

ARSENAL by Gilles Cantuel

Pamatujete někdo tyto parfémy?

http://www.amazon.com/…al-Homme-Gil … B001LN6KV8

Včera jsem si vzpomněl že je nosil na VŠ jeden můj kamarád a byla to úžasná a unikátní vůně. Bohužel se už nedají u nás sehnat, ale plánuju si je objednat z US nebo UK, ta cena za 100ml vyjde s poštovným pod 1000,– Kč. Bohužel si nepamatuju kterou verzi on nosil, nevíte kde by se daly granátky v ČR očuchat?

BTW pokud byste se chtěli někdo přidat k mojí objednávce a podělit se o poštovné budu jenom rád. Můžeme vzít všechny barvy a navzájem si je očuchat :) Hlavně ten černý by mě zajímal.

Petr


Reklama

FlirtBoy 06.01.10 22:11

nemám osobní zkušenost, ale jak na to koukám, mám pocit, že jsem to na českém netu někde i viděl - ale nejsem si jistý

tak ano, na Galeoně - ale nejspíš je to předražené http://www.parfemy-galeona.cz/muzi/arse … l-159.html

demon 07.01.10 22:58

jj, tam jsem je taky našel, ale je to nějaká malá parfumerie, sice nedaleko od místa, kde bydlím, ale myslím že by je kvůli mě nerozbalovali, abych si čuchnul a pak stejně objednal z USA :)

Nakonec si to objednám naslepo odsud:

http://www.mallxyz.com/…rances-for-m … ntuel.html

Testery stojí pár korun. Koukal jsem že mají i jiný raritní věci, pokud se chcete někdo přidat a objednat nějaký sběratelsky vděčný kousek tak dejte vědět přes víkend.

FlirtBoy 08.01.10 12:49

mě docela láká tenhle Bogart http://www.mallxyz.com/fx417529.html :D ještě to zvážím 8)

P.S. poslal jsem ti soukromou zprávu 8)

demon 09.03.10 01:10

tak mi konečně došel z USA granátek, je to verze RED (aspoň myslím) a bohužel docela zklamání, nevoní tak, jak si pamatuju, možná je to ale jiná barva, než k jaké jsem tenkrát čichal.

Na druhou stranu ten co mi došel mi voní skoro identicky jako DOLCE&GABANNA Pour Homme, což je excelentní vůně a při ceně 25 dolarů za 100ml včetně poštovného se rozhodně vyplatí :wink:

Ale pořád mě láká zkusit ještě ty ostatní…

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama