ATOK / Karel HADEK

radmila.k 31.1.09 18:14

ATOK / Karel HADEK

Znáte a používáte něco od této firmy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Popelka 31.1.09 21:55

jj, já mám tuto firmu přímo u baráku :lol: Mají velice kvalitní kosmetiku.Já nejvíce používám na léto jejich opalovací oleje, ty jsou super a obličejové oleje.Vše se krásně vstřebává,pokožka je po nich hladká a voňavá.Každý si u nich může nechat namíchat pleťový olej,tak jak mu vyhovuje. :lol:

Elvira 15.2.09 18:06

Uz par let si objednavam tuto kosmetiku pres internet - etericke oleje, hydrofilni oleje, pletove vody, pripravky na vlasy, bambucke maslo…a jsem moc spokojena. Pak mam take rada Weledu a Nobilis.

Barbarra 15.2.09 18:32
popelka píše:
Já nejvíce používám na léto jejich opalovací oleje, ty jsou super a obličejové oleje.Vše se krásně vstřebává,pokožka je po nich hladká a voňavá…

Jejich opalovací oleje jsou geniální! Pro mě naprosto nezbytná věc na dovolenou u moře.

Albeni 15.2.09 20:30

Mám vodičku na vlasy. Někdy mě bolí a pne pokožka hlavy, tak masíruju jak o život. Vodička pěkně voní a myslím, že i dobře působí. Je v tom komonice.

alin 19.2.09 23:50

ATOK z času na čas používam . Výborné sú pleťové oleje (arnikový, santalový…tieto som mala) a super je krém materino-dúškový a olivový. Doma používame i Intimku a baby Intimku. Opaľovacím olejom som nejak neprišla na chuť.

Ronna 20.2.09 00:11

Jsou oni nějak spojeni s kosmetikou Karl Hadek?
Od Atok mám pleťové vody, lepší neznám a levnější.

Popelka 20.2.09 07:00

Ronno, pokud vím, tak Hádek a Atok je jedna firma.Hádek prodal firmu p.Skopalové ATOK, obaly a kosmetika by měla být stejná, ale jsou kolem této firmy jisté dohady,takže nevím. Fakt je, že původní kosmetická firma Hádek je nyní ATOK :lol:

tuzezlypes 11.3.09 21:34

Už roky používám intimní mycí olej pro ženy, výborná věc. Pak se mi osvědčil i nosní olej (na rýmu), taky hodně pomáhá. Dále oleje do aromatických lamp. Co mne naopak neoslovilo vůbec, byl krém na ruce - divná konzistence, špatně se roztíral; olej na zuby - asi nezvyk, na zuby prostě patří pasta, ne mastný olej.

yunnan 11.3.09 22:21
popelka píše:
Ronno, pokud vím, tak Hádek a Atok je jedna firma.Hádek prodal firmu p.Skopalové ATOK, obaly a kosmetika by měla být stejná, ale jsou kolem této firmy jisté dohady,takže nevím. Fakt je, že původní kosmetická firma Hádek je nyní ATOK :lol:

Dohady jsou, totéž to není ..... :wink:

http://www.karelhadek.eu/cs/

Popelka 12.3.09 08:10

No to tedy zírám :roll: to jsem měla mylné informace :cry: Oni jsou i dosti matoucí ty obaly.Zajímalo by mě, jestli jsou rozdíly ve kvalitě a složení přípravků.Cenově jsou obě firmy skoro stejné.

yunnan 12.3.09 09:16

No, údajně ...... ve stručnosti - co uvádí Karel Hadek 8)

Hadek založil v 80. letech firmu, v roce 1990 začal působit i v Československu (Ústí n. L.), přivzal k tomu A. Skopalovou, nějakou dobu spolupracovali, ona pak začala bez jeho vědomí měnit jeho receptury, hlavně přidávat chemky, aby přípravky byly trvanlivější a jejich výroba levnější, ani na to neupozornila zákazníky, Hadkovi se to nelíbilo, protože to je jeho krédo - nepřidávat tyhle sra…ky , nedohodli se, ona mu firmu v podstatě ukradla, vydává to vše za svůj nápad, receptury za své ..... Hadka „vykopla“.

Karel Hadek si založil novou firmu Aromaterapie Karel Hadek, dál vyvíjí a prodává kosmetické přípravky bez konzervantů, chemikálií a dalších přídatných chemek.

Myskamauska 12.3.09 09:22

Takhle nějak jsem to taky slyšela. :wink:

Albeni 12.3.09 14:51

A já to slyšela trochu jinak. Od bývalého zaměstnance. Hádek nejprve působil v Německu, posléze se přesunul do toho Ústí, to souhlasí. Našel si milenku Skopalovou, původně masérku. Tou dobou měl manželku. Rozhodl se. že se rozvede, a aby nemusel na ni přepsat polovinu firmy a vyrovnat se s ní, všechno převedl úředně na Skopalovou. Velké finále - ona ho podrazila a firma zůstala její. Načež Hádek musel sbalit svých pět švetek a odstěhoval se do Uherského brodu, aspoň myslím. Vrátilo se mu zkrátka velmi rychle to, co provedl manželce.
Skopalová používala nadále vychytrale jméno kosmetiky Karek Hadek, byly z toho tahanice, musela přejmenovat firmu na ATOK. Pravý Hádek sídlí v Brodě a vyrábí svou kosmetiku. Tak.
Hádek by měl být přírodnější než Atok. Ceny má některé šílené :roll: a to nakupuje některé suroviny od stejného dodavatele jako Saloos.

Vevie 12.3.09 15:57

hmmm…no Haáek ma svých stránkách taky svoje vysvětlení a víc to koresponduje s tím, co píše Albeni. Uvádí, že Skopalová nechala bez jeho vedomí na sebe převést firmu, zneužila jeho jméno a jeho vykopla. Přírodní mi přijdou oboje výrobky stejně. Něco má levnější Hádek, něco zase Atok. Ale ty ceny třeba za sprchové oleje a podobně jsou fakt mimo moje možnosti. Na druhou stranu pořád jsou ještě o dost níž, než u jiných firem. Já od Hádka vezmu občas pleťovou vodu nebo nějaký ten pleťový olej, ale ty koupací a mazací serepetičky spíš salus, páč je fakt levnější.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Váš příspěvek