*Avon - rady, zkušenosti i ty špatné

Stránka:  « Předchozí 1 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98
Kjitka 26.05.19 22:54

pokud někdo neví…a podlehl blbé reklamě
MLM multi level marketing
tam se nejedná o registraci…ale o zboží, které existuje a prodává se a…
ano máte možnost být jen zákazník…potom platíte katalogovou cenu
nebo se pod prodejce zaregistrovat a kupovat vlastně jakoby za velkoobchodní cenu…jsou tam hranice a pokud splníte, dostane navíc 15, 20, 30% slevu v dalším měsíci

pokud pod sebe někoho zaregistruje…on si kupuje za tu levnější cenu

a pokud společně dosáhnete určitý počet bodu…je další sleva
pokud nenakupujete ve velkém, tak se ta sleva odečte z další dodávky
pokud ano…tak od určitě hladinu musí být žl…potom ta provize jde na účet…

jde o to, že avon má ledera a další stupeň a manažera…a ti z toho mají peníze, ale my ne…

já takhle prodává Euronu, to je česká eko firma v podstatě na drogerii

nechci s tím tady ale nikoho prudit, protože je to jiný obor

jen jsem chtěla vysvětlit, co je u avonu blbě

:wine:
EvulinkaH 27.05.19 15:47

@Kjitka a jak bys to teď chtěla rozdělit na MLM? To už je pasé. navíc tak pro srovnání funguje třeba Oriflame a to už taky není žádná hitparáda :think: .

Kjitka 27.05.19 16:06

@EvulinkaH ono avonky patří po leadery…dále pod manažery…a dále pod divizi

ta MLM je a je to pohoda, nikdo nikomu neurčuje plány a pod a přijde mi to spravedlivé

ale u takového molocha, jakým avon je a teď to sloučení.....bohužel, to je nereálné, škoda

EvulinkaH 27.05.19 16:22

@Kjitka vím, jak to funguje. Pokud leader neplní plán-počet nově zaregistrovaných, počet vysokých objednávek od AL a další limity, tak pak ho vyšoupnou-z toho profituje zónový manažer a nejvíc divizní-získávají různé bonusy. Tohle mi ani tak nevadí, spíš ten blbý objednací systém, malá podpora (když už jsou ty profity tak vysoké-jeden 100× přeposlaný mail s x chybami to nespasí a nikoho nemotivuje), když se pak k tomu přidá zhoršená kvalita výrobků a otravný kurýr, tak není moc důvodů proč objednávat. navíc internet je plný další a další kosmetiky.

Kjitka 27.05.19 19:07

@EvulinkaH asi tak
pro mě je to dobrý, jsem leta doma na invalidce, jsem jedna z prvních avonek, potom v topu, kde se zatím ještě držím…ale je mi už přes 70, tak stejně budu pomalu končit…
internet avon nespasí a přidání cizích výrobků taky ne
to japonské jsem neprodala ani ťuk…ta korea jde…
kdysi byl avon dobrý, ale to jsme patřili pod tu Anglii…potom jsme spadli do střední Evropy…a teď jsme Slavics…stále po schodech dolů
njn
měj se hezky :wine:

Stránka:  « Předchozí 1 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98
Váš příspěvek