Baby je Miss Dior Cherie Blooming Bouquet padelek?

Quixina 14.04.16 09:40

Baby je Miss Dior Cherie Blooming Bouquet padelek?

Je toto padelek?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Barbarella 14.04.16 09:42

Opravdu důmyslný nadpis tématu. :roll:
Ano.

cernakrajka 13.11.16 16:04

Rozhodně ano, originál se jmenuje Miss Dior Blooming Bouqet.
Kde jsi k tomu přišla?

Quixina 13.11.16 16:25

Dakujem:-)
Prisla som k nemu tu na arome od Vendasmol, ktora mi dala vsetky negativne hodnotenia, lebo podla nej som podvodnice a klamem, pretoze je to original:-)

cernakrajka 13.11.16 16:46
@Quixina píše:
Dakujem:-)
Prisla som k nemu tu na arome od Vendasmol, ktora mi dala vsetky negativne hodnotenia, lebo podla nej som podvodnice a klamem, pretoze je to original:-)

Tyjo tak to je drsný!!! :,( To mě teda hodně mrzí… Nežádáš kódy z parfémů?

cernakrajka 13.11.16 16:56
@cernakrajka píše:
Tyjo tak to je drsný!!! :,( To mě teda hodně mrzí… Nežádáš kódy z parfémů?

Přikládám foto originálu.

Zjevné rozdíly:

1. originál má písmo stříbrné, nikoliv zlaté
  2. originál má ve slově Miss tečku nad i
  3. tekutina není tak sytě růžová
  4. a asi nejpodstatnější rozdíl: mašle na víčku má být stříbrná, nikoliv průhledná

Příspěvek upraven 13.11.16 v 16:59

Quixina 13.11.16 16:58

Uz ano :-) a jej som verila, kupovali sme od seba 2-3 razy a vzdy to bolo ok:-) a zrazu toto, ja som to ani nevedela len ked som ho chcela predat ma upozornili ze je to padelek:-( a ked som sa obratila na nu, tak pohroma… Cakala som od nej inu reakciu ako spustila, ale uz viac neodpovedala…

Quixina 13.11.16 17:00

Dakujem si zlata:-) ano uz mam doma origos:-)

cernakrajka 13.11.16 17:01
@Quixina píše:
Uz ano :-) a jej som verila, kupovali sme od seba 2-3 razy a vzdy to bolo ok:-) a zrazu toto, ja som to ani nevedela len ked som ho chcela predat ma upozornili ze je to padelek:-( a ked som sa obratila na nu, tak pohroma… Cakala som od nej inu reakciu ako spustila, ale uz viac neodpovedala…

Mě teda naopak ta reakce nepřekvapila, naopak. Spustila právě proto, že si byla vědomá, že je to fake. Spíš by mě udivilo, kdyby reagovala vrácením peněz. Kdo má žaludek na to tohle prodávat, má žaludek na to se zhádat pak jak pes.. Je ještě tahle žena aktivní, nevíš?
Nekupovala jsi podle reálné fotky?

mmaat 13.11.16 17:13

@Quixina a řešila jsi ty negativy s adminem? Myslím, že po posouzení situace je může vymazat.

cernakrajka 13.11.16 17:15
@mmaat píše:
@Quixina a řešila jsi ty negativy s adminem? Myslím, že po posouzení situace je může vymazat.

Jo, taky bych se na to zeptala. Máš foto, nebála bych se toho.
Ale nevymaže je i protistraně? Té co prodala fake?

ellie86 13.11.16 17:22
@cernakrajka píše:
Rozhodně ano, originál se jmenuje Miss Dior Blooming Bouqet.
Kde jsi k tomu přišla?

Padělek to je, ale ne z toho důvodu, který si uvedla. Původně to byl Miss Dior Chérie Blooming Bouquet s průhlednou mašlí a po reformulaci se přejmenoval na Miss Dior Blooming Bouquet se stříbrnou mašlí.

Příspěvek upraven 13.11.16 v 17:24

Poéma 13.11.16 17:23

Sice mě už s odpovědí předběhla ellie86, ale…
@Quixina @cernakrajka Miss Dior Chérie Blooming Bouquet opravdu pod tímto názvem existuje, resp. existoval, je to vůně z r. 2008, flakon je právě s průhlednou mašličkou.
Ten který ti ale prodala vendasmol je opravdu padělek, protože na originálu je nápis stříbrný a ta tečka nad „i“ u Miss tam je.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama