Barvy na vlasy SYOSS

Bridgett 17.05.11 12:59

Barvy na vlasy SYOSS

Děvčata, máte někdo zkušenost s novými barvami Syoss?

Docela se mi tam líbí jeden, dva odstíny, ale ještě jsem od téhle značky barvu nezkoušela a trochu bojím bojím… jak třeba chytá, zda neztmavuje, nevymývá se apod.?

Mám třeba zkušenost, že barvy od Swarzkopf dobře chytají, ale hrozně ztmavují (ať dám tmavě plavou,světle hnědou - výsledek vždy černá) Naopak barvy od Garnier chytají přesně podle obrázku na krabičce, ale zase se docela vymývají :|

Vím, že nejlepší je jí ke kadeřnici, ale od té doby, co mám dvě malé děti je návštěv kadeřnice luxus, nemá kdo hlídat :wink:

Už dlouho toužím po pěkné, syté, ne moc tmavé, čokoládově hnědé barvičce, ale výsledek je buď černá/tmavě hnědá, nebo narezlá :evil:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

albeni1 18.05.11 16:23

Sestra se barvila jednou jejich hnědou, taková tmavě hnědá sametová, do čokoládova. Musí se hlídat doba působení, aby to nechytilo příliš tmavě, ale není to tak hrozné jako u Palette, které i světle hnědé chytá černě!
Syoss je rozhodně lepší, vypadá přirozeněji a myslím, že tak neničí vlasy.
Vybrala bych odstín o jeden světlejší, než jakého chci dosáhnout (protože co kdyby to chytlo tmavěji, člověk nikdy neví).
Ale jinak bych se té barvy nebála, myslím že je dobrá.

manolia 20.05.11 17:50

Zrovna dnes jsem si koupila tmavě hnědou, tuto http://www.vlasy-kosmetika.cz/SYOSS-Pro … -4898.html

jelikož mi barvy chytají hodně a rychle, budu dávat pozor

Renama 20.05.11 18:02

http://www.vlasy-kosmetika.cz/SYOSS-Pro … -4907.html

Měla jsem tuto, chytla pěkně tmavě s mahagonovým leskem. Rudá jsem byla jen u hlavy, ale to se vymylo hned po prvním mytí.

Bridgett 20.05.11 19:05

Tak jsem si dneska koupila tuto: http://www.vlasy-kosmetika.cz/index.php … 8#position

Snad mi to nechytí do rezava :| Ještě se mi líbil odstín kaštanově hnědá, ale to bude zrzavé na stopro :D

Manolie, tak dej pak vědět, jak ti to chytlo :wink: Já bych to měla určitě černý. Jakou máš svojí původní barvu? Já středně až tmavě hnědou, naposledy jsem si dávala od Garnier středně hnědá, ale dost se to omylo, takže teď tam mám takovou myšinu :evil:

tuzezlypes 20.05.11 19:59

Měla jsem ji také, ale žádný zázrak se nekonal, běžná barva jako každá jiná. Nyní jsem 2× byla barvit u kadeřnice a výsledek nesrovnatelný - kašlu na domácí barvení, vymyje se to.

Bridgett 20.05.11 21:02
tuzezlypes píše:
Měla jsem ji také, ale žádný zázrak se nekonal, běžná barva jako každá jiná. Nyní jsem 2× byla barvit u kadeřnice a výsledek nesrovnatelný - kašlu na domácí barvení, vymyje se to.

No vidíš a já mám lepší zkušenost s domácím barvením, než drahou barvou od kadeřnice. Melír ano, ten se téměř vždy povedl, ale na barvě jsem byla 2× - poprvé se po týdnu vymyla a ve vlasech nezůstalo vůbec nic, takže jsem musela barvit znova a podruhé stačilo jednou umýt a měla jsem vlasy flekaté, místy barva úplně chyběla, no hrůza. Vlastně jednou před lety jsem byla docela spokojená, ale to bylo jedinkát. Zatím co barvy z drogérie mi drží ve vlasech dobře a nikdy se mi neudělaly fleky.

manolia 21.05.11 09:52

Takže…měla jsem ji na hlavě cca 10-15min, výsledkem je černá :roll: , doufám, že se trochu vymyje, své vlasy mám taky středně hnědé, ale barvím většinou na tmavší hnědou, snažím se najít chladné odstíny, nic do červena a rezava :speechless: tím jsem si už prošla, jakož i obdobím divokých melírů atd :speechless:

Bridgett 21.05.11 20:35

Jéžiš tak černá :roll: Hmmm, to se dalo čekat. Ona ta tmavě hnědá asi pokaždé chytne hodně tmavá, jedině od Garnier ne, to se většinou povede odstín, který slibuje obrázek na krabičce :wink:

Já to právě taky už léta nosím na tmavo, byla jsem teda i blond, ale to mi neslušelo. Ta tmavohnědá, to je moje bravička :D Ale občas mám chuť na nějakou pěkně čokoládově hnědou, ladila by mi k očím a jsem v ní jemnější, ale téměř pokaždé to mám zrzavý :evil: Takže zase přebarvuju na tmavo a tak pořád dokola.

manolia 21.05.11 21:32

Ona je skoro černá, zítra znova umyju a uvidme, ale chladný odstín to je.

Bridgett 01.06.11 22:19

Takže dnes mi drahý pečlivě nanesl tuto barvu http://www.vlasy-kosmetika.cz/index.php … 8#position - výsledek - tmavě hnědá :bang:

Jsem naštvaná, skoro rok se zbavuji tmavé barvy a mám jí nanovo. Doufám že se to aspoň trochu omyje. Takže Syoss NEBRAT!!!
Jedině barvy od výrobce Garnier chytnou jak slibuje krabička.

lucil 02.06.11 13:07

Tak potvrzuji vaše zkušenosti, holky… mamča si to napatlala na hlavu a je teď skoro černovlasá (patlala nějakou světle hnědou) :twisted:

Bridgett 03.06.11 15:03

Kdyby se to aspoň trochu omylo :evil:

manolia 03.06.11 16:40

Docela drží…mrška :mrgreen:

Bridgett 03.06.11 17:08

Hmmm, tak to je super :bang:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama