Barvy x psychika x povaha

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Elvira 14.2.10 18:42

Jako na zámku! 8)

WildOrchid 14.2.10 19:29

a to se maloval s kazdou zvlast? to mel nakou sablonu? Bych hadala ze to je tapeta..

evixx 14.2.10 20:02
Salinas píše:
Tak přikládám fotečku. Manžel na vlastní přání cenzurován. Omlovám se. Nejsou to gerbery, ale jiřiny či co. Gerbery byly u tchýně. Jestli najdu taky dodám.

:lol: … boží !

domenica 14.2.10 20:04
evixx píše:
Salinas píše:
Tak přikládám fotečku. Manžel na vlastní přání cenzurován. Omlovám se. Nejsou to gerbery, ale jiřiny či co. Gerbery byly u tchýně. Jestli najdu taky dodám.
:lol: … boží !

Paráda! :wink: (mmch manžel má zajímavou siluetu :D)

Fleur 14.2.10 20:34

Myslím, že řada lidí by to zcela vážně ocenila! Já bych si ponechala na stěně minimálně nějaký slušný výřez jako takovou novodobou fresku.

• Citovat
  • Nahlásit
Salinas 14.2.10 21:03

Maloval to pomocí šablon, které se postupně vrstvily. Měl s tím jistě hodně práce, ale mě tohle neoslovuje. Navíc v kombinaci s tou hnusnou tyrkysovou barvou, která byla na „hlavní“ stěně to působilo děsně. (Hlavní stěnou myslím tu stěnu, před kterou stojí obývaková stěna a televizor)

Kerze 17.2.10 10:56
evixx píše:
derad píše:
jo, barvy určitě ovlivňují. rozhodně je dobré si důkladně promyslet, jakou barvou se při malování pokoje obklopíme na několik let.
… hodně velká skupina lidí ( českých žen ), po důkladném promyšlení si této záležitosti, zvolí takovou nijakou, světlou, teplou … meruňkovou … po ještě důkladnějším promyšlení - ještě „nijačejší“ :D

Jestli to nebude tím, že jsem vypozorovala, že většina lidí při zařizování bytu či domu zvolí podlahy a nábytek v odstínech „třešňového“ dřeva. K tomu ta meruňková a světle lososová skvěle ladí…tady to tak má půlka vesnice… :mrgreen:

K té růžové - já myslela, že ji milují jenom holčičky. Teď holkám předěláváme hernu a dva kýble vyřvaně růžové už stojí v garáži - nechala jsem Sofii učinit první klíčové rozhodnutí…celý barák tak, naštěstí nechce…i tak doufám, že na zdi to trochu vyšisuje, manžel dost zakolísal, když nakoukl pod víko … :P

A k fialové - my máme komplet fialovou ložnici - spíše teda nachovou a koupelnu v podkroví. Manžel se zpočátku taky tvářil, že tohle nerozdýchá, ale zvykl si rychle… :D

Magda 17.2.10 11:24
evixx píše:
derad píše:
jo, barvy určitě ovlivňují. rozhodně je dobré si důkladně promyslet, jakou barvou se při malování pokoje obklopíme na několik let.
… hodně velká skupina lidí ( českých žen ), po důkladném promyšlení si této záležitosti, zvolí takovou nijakou, světlou, teplou … meruňkovou … po ještě důkladnějším promyšlení - ještě „nijačejší“ :D

… nepatřím mezi české ženy :conf:

evik77 17.2.10 11:43

Můžete hodit fotku, pokud se chcete pochlubit. Já se ráda inspiruji… :wink:

Smidlik 17.2.10 11:59

No tak já se teda taky přiznávám k třešňovému tónu na plovoučce, patře na spaní a skříních. Půlku stěny mám vymalovanou světlou bordó kvůli sedačce, která je zčásti bílá a bordó. Teď řeším ostatní stěny :conf: , napadá mě jedině studená tělovka, protože teplých barev tu mám až až.

Kerze 17.2.10 12:10

Já myslím, že k třešňovému odstínu dřeva by se hodila vanilková. Nemusí ty stěny zas tak razit, když jsou výrazné barvy nábytku. I mátová by mohla být zajímavá… :D

Smidlik 17.2.10 12:14

Mátovou a vanilkovou tu mám právě jako pozůstatek od minule, takže teď jsou tu pěkně všechny tři a nevypadá to vůbec dobře. Ta bordó je totiž hodně výrazná. Určitě by tomu pokoji prospělo méně nábytku, ale holt mám jen 1+kk.

Evelina 17.2.10 17:46

Taky mám 1+kk a je to podnájem, tož malovat nebudu (leda až se postěhuju jinam). Koupelna je na bílo (a zelené kachliky - zima), kuchyň je světle zelenožlutá a pokoj světle oranžovožlutý.

Barbarra 17.2.10 21:21
Kerze píše:A k fialové - my máme komplet fialovou ložnici - spíše teda nachovou a koupelnu v podkroví. Manžel se zpočátku taky tvářil, že tohle nerozdýchá, ale zvykl si rychle… :D

My taky - dvě zdi tmavě fialové, dvě o tón světlejší. :D

Krom meruňkové ještě frčí jasná oranžová. V naší ulici jsou tak vymalované nejmíň 4 byty - zrovna nedávno jsem při večerním návratu domů sledovala výmalby. Tipla bych si, že za žaluziema byla meruňková. :D

Svatka 18.2.10 21:38

Na fialovou jsem v poslední době alergická (asi proto, že je všude). Jinak jsem si taky pořídila meruňkovou tapetu, pač se dle mě hodí k vanilkové sedačce. A je to fakt teplá barva.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek