Bel Ami nebo Bel Ami Vetiver?Co lahodi vasemu nosu vice?

Otavak 25.08.16 19:57

Bel Ami nebo Bel Ami Vetiver?Co lahodi vasemu nosu vice?

Panove,chtel bych si poridit jednu z techto vuni,ale nemohu se uplne rozhodnout.Obe maji neco do sebe.Pomozte mi svymy nazory se rozhodnout.I kdyz momentalni rozpolozeni asi stejne rozhodne,ale budu rad za kazdy vas nazor.Dekuji.

Reklama

kamooo 26.08.16 17:07

Nejako sa nikto neponáhľa s odpoveďou…
Za mňa:
Zabezpečiť si obe vône. Stoja sa to! Ja by som jednu pred druhou nevedel uprednostniť.
;)

Otavak 26.08.16 17:52

@kamooo
Dekuji za odpoved.Take nedokazu jednu pred druhou uprednostnit.Na­konec to dopadne tak,jak pisete,ze si poridim obe :)Bel Ami Vetiver me velmi prijemne prekvapil.Spojeni klasiky a moderny se podarilo na jednicku s hvezdickou!A kla­sicka Bel Ami je proste legenda,kterou by mel mit ve sve sbirce kazdy spravny gentleman.

therion 26.08.16 19:28

Ja sa napríklad neviem vyjadriť, a možno nie som sám. Poznám len BAV. Je dobrý, som zvedavý na Bel Ami.

nemo970 26.08.16 20:34

Mám vzorek BA vintage od Franty a odstřik současné BAV. BA mi přijde jako okénko do minulého světa, jak píšete, pro gentlemana ze staré školy, bude chtít i odpovídající oblečení. BAV je současná, osloví širší publikum i mladší ročníky.

Frantatata 26.08.16 22:03

@nemo970
Souhlasím a upředňostňuji Bel Ami vintage/současnou verzi.
Připadají mi nyní jako „spešlty vůně“, když je nosím, připadám si jako výjimečný a skoro až v rauši.
Vintage mi chvílemi přijde jako božský nektar, dnešními slovy - je hustá!
BAV leží minimálně o jeden a více levelů níže, rozhodně nenaplnila moje očekávání.
Neohromila.
A trochu mne nudí. :mavam:

Mizyan 09.04.17 01:17

BAV mi voni jak pro seniory.

1rožec 02.07.17 18:34

Buď současnou BAV nebo vintage BA. BAV mám, jak psáno výše: moderně zpracovaná klasika.
Pokud budu chtít být old school gentleman, tak když už tak už, takže vintage:
i úplně původní verze (popř. jedny z prvních verzí) se dá sehnat za zhruba stejné peníze jako nová v kamenné prodejně! Ta současná neobstojí ve srovnání s předky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama