Bělení zubů

radulllinka 07.04.09 12:54

Bělení zubů

ahoj chci se zeptat na váš názor co se vám nejvíce osvědčilo na domácí použití či v ordinaci.Já si teď na doporučení od kolegyně objednala WhiteStripes ze Států,u nás není,tak jsem zvědavá,kolegyně na něj pěla chválu i na MUA jsou dobré komentáře na něj,tak uvidímk

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Kleaa 08.04.09 09:48

Ahoj, já mám zkušenost s domácím bělením špatné. Koupila jsem kde co, vyhozené peníze (belící pasty např. Rembrandt, pudry, WhitePearl, pak nevím ty názvy - násady na zuby kam se aplikuje gel, i ty bělící proužky)
možná to zabere kuřákům nebo lidem, co si třeba nečistí dobře zuby, já žádný rozdíl neviděla. Maximálně Clinomyn odstraní skvrnky, zubní kámen, ale žluté zuby, myslím ty přirozeně žluté, se které má většina lidí od přírody, tak s těmi si žádný z těchto přípravků neporadí, nepomůže ani trochu!!!

jediné, co skutečně funguje je bělení u zubaře, byla jsem na něm, metoda Opalescence (myslím) samotná aplikace cca 1,5-2 hodiny s otevřenou pusou v křesle (už tehdy jsem si přísahala, že už nikdy)
no a co přišlo když jsem odjížděla…už v autě to začalo. Projížděly mi blesky zuby do hlavy, zhoršovalo se to, když jsem dojela do práce, už jsem chcípala. a to mi vnutili 600 prášek - já ještě machrovala, že to asi nebude nutné. bolesti až do večera, druhý den už bylo snesitelné, ale stále jak projíždění nervu, ale opravdu už slabé.

no pro krásu se musí trpět. přísahala jsem, že už na to nepůjdu, ale šla jsem. napodruhé jsem přišla už nadopovaná ibalginy, myslela jsem, že bolest přečůrám :) no fakt je, že bylo lepší, utlumené, ale napodruhé to bylo horší, celou noc jsem nespala, trvalo to déle. zřejmě byla víc narušená sklovina.

rozhodně nechci nikoho strašit, prý jsou reakce individuální, třeba někdo jiný nevnímá takto bolestivě. Ale je lepší s tímto počítat, protože já měla opravdu co dělat odřídit přes celou prahu do práce.

evixx 08.04.09 10:15

… já si nechala pouze vyčistit zuby pískováním, což není bělení, pouze návrat k původní barvě … zuby prokoukly, dokonce i pár všímavých lidí zareagovalo … je to šetrná metoda s velmi přirozeným výsledkem … zářívě bílé zuby nechci 8)

radulllinka 08.04.09 11:12

tak já mám své zuby,docela hodně bílé i zubaři mi je chválí ale poslední dobou jsolu jaksi zašlé a nejde to nijak vyčistit,kartáč­kem,takže já hci jen návrat ke své původní barvě.a to pískování,to probíhá jak?a kolik tě to stálo jestli se můžu zeptat?

evixx 08.04.09 11:34

…já to měla jako „protislužbu“, takže cenu přesně nevím,… myslím minimálně tak 800 … tady jsem našla celkem šikovné stránky na dané téma: http://www.beleni-zubu.net/…-beleni-zubu …, když zadáš „pískování zubů“, najde to celkem hodně odkazů vč.cen … není to zrovna příjemné, používá se k tomu taková tryska s nějakou jemnou brusnou směsí, ale dá se to v klidu vydržet a ani to dlouho netrvá … do večera nepříjemný pocit, druhý den už v pohodě

janas 08.04.09 12:58

Pískování - stálo mě 600 Kč.(Včetně odstranění kamene.) Moc příjemné to není, ale zase ne žádná hrůza. Trvá to tak 15-20 min.
Krásně se vyčistí zuby od nežádoucí pigmentace - skvrny od kávy, nebo kouření. Vrátí se přirozená barva a zuby docela prokouknou. Vyčištění vydrží nejmíň rok.

Bělení jsem zavrhla - moje kamarádka zubařka mi říkala, že poškozuje sklovinu a nedoporučuje ho.

evik77 08.04.09 15:53

Moje zubařka všechny takové zákroky odmítá dělat. Asi nejde nechat si udělat 1 takový zákrok soukromně u jiného zubaře, když mě nemá v trvalé evidenci :?: :?: :?: Přehlásit se jinam - není kam. Zubařů je u nás málo a neberou.

janas 08.04.09 16:10

Evíku - ani to pískování? To by ti určitě udělali i jinde, když je to za peníze - bez přispění pojišťovny. Je to tedy pro zubaře dost pracné a nepříjemné - píseček lítá do obličeje. (Musela jsem si po tom umýt vlasy - byly plné písku.)

evixx 08.04.09 16:17

… mně dali velké brýle a cosi na hlavu … ale písek byl i v podprsence :D

Kriss 08.04.09 16:30

U nas pieskovanie robi dentalna hygienicka. Nie zubar. Zubar by to asi nestihal. :D

evik77 08.04.09 16:33
janas píše:
Evíku - ani to pískování? To by ti určitě udělali i jinde, když je to za peníze - bez přispění pojišťovny. Je to tedy pro zubaře dost pracné a nepříjemné - píseček lítá do obličeje. (Musela jsem si po tom umýt vlasy - byly plné písku.)

A orientačně, kolik se tyto zákroky tak pohybují?

Kriss 08.04.09 16:37

Holky, mimo temy, aky mesiac je kveten? 5? alebo 6?

evixx 08.04.09 16:37
Kriss píše:
U nas pieskovanie robi dentalna hygienicka. Nie zubar. Zubar by to asi nestihal. :D

…také tak, zubařka ji má ve vedlejší ordinaci jako doplňkovou službu

janas 08.04.09 16:38

Platila jsem 600, včetně odstranění zub.kamene.

Ta dentální hygienistika je u nás zatím v plenkách, ale snad se to časem pohne k lepšímu. To čištění opravdu nemusí dělat MUDr.
V zahraničí se tenhle obor studuje jako nástavba po střední škole 4 semestry. Jak je to u nás nevím - jestli tenhle obor existuje.

evik77 08.04.09 16:42
Kriss píše:
Holky, mimo temy, aky mesiac je kveten? 5? alebo 6?

květen 5. :wink: :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama