Beyonce - Pulse

Dadinka 16.06.11 12:06

Beyonce - Pulse

http://fimgs.net/…nd.12747.jpg

Složení :

Top Notes - bergamot , Pear Leaf, Curacao
Middle Notes - jasmine, orchid , peony
Base Notes - Musk, Vanille, Woodsy Notes

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

viky 16.06.11 19:22

Co to je za příšeru?? :shock:

moudjahidine 16.06.11 20:06

Že jsem nepochopila složení, mě nikterak nepřekvapuje, ale ten flakon :?: :?: :?:

janicka24 17.06.11 11:07

Ten flakon :speechless: a to se vsadím,že to „kovové“ bude papundeklově-umělohmotné..... :mrgreen:

Alex 17.06.11 22:50

no, ja ked to tak celé sledujem, tak mi to pripadá, že Beyoncé (resp. Coty) silne vykráda Muglera… na druhú stranu to bola ale práve Beyoncé, ktorá Muglera pred rokom-dvoma vrátila na návrhárske nebo…

http://www.punmiris.com/…/o.14963.jpg

http://www.punmiris.com/…/o.14964.jpg

RainyWeather 17.06.11 22:52

Ano, taky mi to přišlo, jen jsem to nechtěla psát. Ona nosí na vystoupení kostýmy od Muglera že ano? Ta inspirace tam je jasná…

wendulka29 25.01.12 22:23

Tak jsem jí dneska na sebe letmo stříkla v Sephoře a při prvním přičichnutí mi to okamžitě evokovalo ovocné lipo, což mě celkem odradilo zabývat se jí nějak hlouběji. Pak už vůně jen slábne (květy s vanilkou) a poměrně rychle mizí do ztracena - za ty peníze žádný velký zázrak.

verunka2201 26.01.12 00:37

Eh, jo, lipo by šlo, v podstatně cokoliv bonbónově ovocného, lehce nakyslého… jen jsem čichla k flakonu, ty bonbonky se z toho linuly na všechny směry… :roll:

Janeyl 08.02.12 12:24

Zklamání, fakt velký zklamání - reklama a flakon slibují úplně něco jiného, silného exotického, možná typicky „divného Muglerovského“ a obsah je přitom jen další hubolep. Heat se mi ještě líbí, hlavně ten jeho začátek, přijde mi takový jakoby chlapský :) ale tohle… to by se klidně mohlo jmenovat třeba Heat Disaster, další odnož a bylo by to! :mrgreen: uvidíme, ještě možná dám šanci Pulse Summer Edition ;)

naughtycat 08.02.12 16:16

Dávám palec nahoru, mně se líbí, výrazně citrusový začátek, pak se přidá červené ovoce a květiny. Bohužel konec je takový nijaký, voní už jen slabě a vanilkově.

Alex 08.02.12 20:48

tak to je teda ekkkkkllllll drogérkovský vývoj…

albeni1 26.10.12 18:14

Šla jsem kolem regálu, vyzkoušela, a vzápětí zahazovala papírek. Nepovedená, laciná, ve složení uvedený jasmín s pivoňkou je asi nějaký vtip. A dokonce orchidej. Nic z toho tam není, je to univerzální sladké lepidlo vonící po neurčité ovocné drti a lopatě cukru.
Příšerná vůně, než tohle, je daleko lepší nic.

viky 29.10.12 13:39

Mně se docela líbil ten svěží citrusový začátek.. Jenže to trvalo asi tak 3 minuty a pak vůně sklouzla do nudné drogerkové šedi. :| Podle mě stejně (ne-li lépe) poslouží jakýkoliv deodorant Adidas.

kubacis 29.10.12 13:48

Jsem úchyl, mně se to líbí. :jazyk: Takový přeslazený mulťák nebo ještě více mi to připomíná ovocnocukrové bonbony Lipo. Určitě bych nějaký maličký flakónek uživila, na denní používání by to nebylo, ale jednou za měsíc na nenáročné nedělní dopoledne si to umím představit. Jo a ještě, plnou cenu bych za to teda ale rozhodně nedala. :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama