Bill Blass, někdo?

gentiana 18.09.09 17:06

Bill Blass, někdo?

Zaprvé neznám.
Zadruhé jsem v internetu četla, že končí s voňavkama.
Zatřetí ho v místní drogerii mají slevněného o 50-80%. (vše vychází okolo 20 eur).
Mám si něco koupit - nemaj testery - nebo se mi to nebude líbit a nikdy se toho nezbavím, protože to nikdo nezná?

Reklama

Christabella 18.09.09 17:25

Amazing - dobrá vůně; spíše unisex, hodně osvěžující, nesladká; velmi dobře poslouží hlavně v horku - má i v něm velmi dobrou výdrž a podstatné je především to, že se z ní po chvilce nestane neurčitá slabá směska, ale to pěkné zelené osvěžující je rovněž velmi vytrvalé - do horka paráda :wink:

katerinka 18.09.09 17:38

Nude - aldehydická klasika jak hrom, pro úzký okruh vyznavačů těchto vůní. Začátek ne nepodobný tuhému WC bloku, přecházející do jádrového mýdla. Tělo vydrhnuté rejžákem a mýdlem u babičky v lavóru, čisté jak slovo boží. :wink:

Pomnenka 18.09.09 18:50

Na Amazing jsem si vůbec nemohla zvyknout, pronikavá otravná vůně, kterou jsem vždy dříve či později musela smýt :(

Myskamauska 18.09.09 20:31

…Nude,pro mě nůďo,nic specifického,fakt nic moc :wink:

estelle 18.09.09 21:02
Christabella píše:
Amazing - dobrá vůně; spíše unisex, hodně osvěžující, nesladká; velmi dobře poslouží hlavně v horku - má i v něm velmi dobrou výdrž a podstatné je především to, že se z ní po chvilce nestane neurčitá slabá směska, ale to pěkné zelené osvěžující je rovněž velmi vytrvalé - do horka paráda :wink:

Podpisujem Christabellin popis. Páčila sa mi.
Pamätám, že to bola Samanthina favoritka na leto.

Váš příspěvek

Reklama

Reklama