Bio řasenka

kamila252 19.06.10 16:44

Bio řasenka

Chtěla bych si koupit nějakou bio řasenku. Našla jsem na netu od Lavery, ale nevím jestli zvětšuje a prodlužuje řasy.
Dříve jsem používala řasenky od Avonu, ale mám na ně alergii, tak hledám něco přírodního. Poradí mi někdo?

Reklama

Myskamauska 19.06.10 17:47

Jestli nejsi na něco alergická, a chceš ji jen tak,tak se vybodni na bio řasenky,měla jsem od Alverde a můžu přísahat,že horší řasenku jsem v životě neměla,absolutní hrůza.
Třeba ti vadí jen ten Avon!!!!!!

LuciaG 19.06.10 18:36

Súhlasim s Myskou, horšiu riasenku ako od Alverde som tiež v živote nemala. Vyhodila som ju.

Leisha 20.06.10 19:56

Já jsem s alverdí řasenkou moc spokojená (mám tu starou, ještě z doby, kdy jich neměli na výběr několik) :conf:

zato ta od Lavery mi přišla taková k ničemu, skoro jako kdybych nic nepoužila.....

Lalaith 20.06.10 22:13

Já mám taky alverde - jen tu obyčejnou v zeleném obalu, hnědou, a jsem spokojená moc… Někam, kde nechci být moc nalíčená, ale nechci jít jen tak, je ideální…

Juana 21.06.10 08:16

Měla jsem Hauschku, ale moc nedržela.
Z ne příliš drahé dekorativky jsem vždycky nejlíp reagovala na Bourjois.
Souhlasím s předchozími výroky. Alergici - vybodněte se na jakékoliv bio, často stačí vyměnit Avony a Oriflamy za něco o malinko kvalitnějšího (často na internetu za stejně příznivou cenu, a když přepočtete cenu a množství vyjde to zajímavě) a ve většině případů to zafunguje.

kamila252 22.06.10 21:10

Po tom, co tady píšete si určitě biořasenku nekoupím, protože mám ráda pořádně nalíčené řasy, které působí až umělým dojmem. Teď používám značku Max faktor, alergie nikde! A pokukuju po Lancome Hypnose black.
Děkuji všem za názor!

Gileis 22.06.10 21:39

Kami, je vidět, že je to fakt asi hrozně individuální, avon řasenek jsem měla už několik a žádná mě neštípala, nedávno jsem měla také maxfactor a ta mě štípala fest, skončila u mamky a pořídila jsem si opět rimmelku. Jinak mám celkem citlivá očka, nosím KČ… Takže asi fakt nutno vyzkoušet.

Vrzi 22.06.10 21:49

Já mám třeba hnědou dvoufázovou alverde hrozně ráda, ale když chceš oči pořádně zvýraznit, tak taky nedoporučuju (na večerní akce sama používám jinou), protože alverde ve více vrstvách slepuje. Dražší jsem nezkoušela, ale na Hauschku jsem četla už hodně chvály..

kiam 02.04.11 16:54

používam Alverde riasenku a mala som aj Logonu a Laveru.
Ale tieto tzv. bio riasenky používam ako podklad - prvú vrstvu. Po zaschnutí si nanesiem voduvzdornú, ono to predsa potom neopadáva a najmä v lete sa nemusím obávať nepríjemných odtlačkov pod očami.

Garfield 13.04.11 12:20
Myskamauska píše:
měla jsem od Alverde a můžu přísahat,že horší řasenku jsem v životě neměla,absolutní hrůza.

Taktéž stejná zkušenost :?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama