Bižuterie - nosíte? vyrábíte?

Slimek 16.7.09 16:19

Dratkovani, korálky? .....uznávám, to se mi líbí, ale spis než nausnice, nahrdelniky - ty mám moc rada

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Katlynka 16.7.09 16:31

Áno, mám svoj obľúbený obchodík, kde zoženiem všetky potrebné komponenty, náhrdelníky sa mi páčia tiež, obzvlášť s veľkými polodrahokammi- korál, tyrkys, achát. K tým som však zatiaľ nedospela, ale plánujem si nejaký konečne vyrobiť. Až na to, že v obchodíku majú asi dovolenku :twisted: takže ešte týždeň pôstu…

klubko 16.7.09 16:32
Katlynka píše:
Tak to mne pripadajú náušnice v uchu diametrálne odlišne, ako piercingy inde na tele. Uznávam, že je to vplyvom zaužívaného stereotypu :oops: ale bez náušníc sa cítim ako nahá, každý deň si dávam iné podľa oblečenia, väčšínu si sama vyrábam- je to len bižu, ale dodá oblečeniu aj výrazu úplne iný ráz. Mám rada veľké, malé, výrazné farby, aj jemné a elegantné 8)

Taky to tak mám :) Jinou bižu nenosím, ale náušnice mám ráda všech barev, tvarů i materiálů. Kamarádka mojí kolegyně je také vyrábí (plus náhrdelníky a různé sety), a jsou to fakt pěkné kousky za pár korun. Kdyžtak sem hoď fota svých výrobků, určitě to bude zajímat nejenom mě :wink:

Katlynka 16.7.09 16:43

Určite nejaké vyfotím v priebehu času a dám ich sem. Ja by som brala inšpiráciu práve pre tie náhrdelníky. Má byť nový tovar, tak sa celá trasiem, čo tam zase nájdem. :lol:

Janka 16.7.09 18:16

taky jsem zvědavá :P

Nosím hlavně náušnice, občas náramky nebo náhrdelníky, ale náušnice jasně vedou.

Popelka 16.7.09 18:16

Bižuterie se mi moc líbí,hlavně korále a náhrdelníky včetně obojků,ale neumím jí nosit a na to, abych si něco vyrobila jsem levá jako šavle.Naušnice z bižu nemůžu,jelikož se mi hned zanítí dírky :cry:

Janka 16.7.09 18:18

To jsi jak moje sestra, ta nesnese ani obyč stříbro, okamžitě ji začnou narůstat sloní uši

Popelka 16.7.09 18:43
Janka píše:
To jsi jak moje sestra, ta nesnese ani obyč stříbro, okamžitě ji začnou narůstat sloní uši

po stříbře mám taky sloní uši :lol:

Janka 16.7.09 18:47

Já mívám sloní uši po štípancích (mám alergii, tak občas je to fakt mazec…děcka se mi smějou a dospělí hází soucitné pohledy :lol: ) ale to je :ot:

cinkja 16.7.09 18:50

Bižuterie se mi líbí, ale neumím ji nosit. Nějaké šperky jsem i vyrobila, ale skončily buď u dcery nebo jejích kamarádek. Jen se tím bavím :wink:

evixx 16.7.09 19:14

… mně se líbí nápadná originální bižu … prostě kus plechu, nebo pořádný balvan :D … musí se to umět nosit … ( do vody raději ne :D ) … nejlépe takové věci vypadají na mé 160kg přítelkyni … + nějaký tmavý hábit velikosti a tvaru menšího stanu a na hlavu barevně sladěný šátek … bomba ( nějaké pičičandy na jemném řetízku na ní fakt nevyzní )

Amy 16.7.09 19:59

Já nosím bižu na krku a občas na ruce, jinak do uší jí nemůžu, bolí mě dírky

domenica 16.7.09 20:14

Evixx - přesně takovou bižutérii miluju. Celá v černém nebo hnědém nebo v čemkoli nevýrazném a jeden NÁÁÁPADNÝ kousek - prsten anebo náramek - kov nebo kááámen :heart:

Jo, a čím užší zápěstí, tím mohutnější náramek. Ten kontrast se mi strašně líbí :wink:

Alena 16.7.09 21:05

jelikož v uších snesu jen zlato, jinak mám za 2 hod uši jak melouny, bižu vůbec nenosím.. hrozně se mi líbí, ale neumím jí ani nosit :cry: slintám ale vždycky u kamarádky, která má vždy barevně sladěno přes náušnice, náramek i na něco na krk! a líbí se mi spíš velké kusy než malé jemné doplnky

Luna 16.7.09 21:15
domenica píše:
Evixx - přesně takovou bižutérii miluju. Celá v černém nebo hnědém nebo v čemkoli nevýrazném a jeden NÁÁÁPADNÝ kousek - prsten anebo náramek - kov nebo kááámen :heart:Jo, a čím užší zápěstí, tím mohutnější náramek. Ten kontrast se mi strašně líbí :wink:

K tomu se připojuju…! Já teda jinak strašně ujíždím na náušnicích…mám jich plné krabičky a vyrábím a sbírám a recykluju…
A moje náušnice musí být pořádně výrazné a nápadné…někdy je ta náušnice tak moc veliká, že si třeba vezmu jenom jednu :wink:

A taky k tomu nosím hodně černou…a mám ráda všelijak neobvyklé střihy černých šatů, ale to už sem nepatří :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek